Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tragedia w rosji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[*]
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy to było żałosne, nie szkoda to może być saddama, castro, ale k**wa nie najważniejszych osób w państwie. nie podobają Ci się? mi też nie, ale niechęć należy rozgraniczyć z szacunkiem, który trzeba im oddać. chcesz takie rzeczy mówić? to możesz to mówić na vichanie lub 4chanie gdzie szacunkiem ludzie nie grzeszą. gdybyś nie był adminem już byś miał co najmniej ostrzeżenie albo zp. pewnie dostanę jakiś podobny "prezent" od envy'ego ale k**wa musiałem to powiedzieć.


co do tragedii, to nie chcę mówić, że to były wspaniałe osoby, bo faktycznie nie lubiłem Kaczyńskiego czy części jego świty, jednak ubolewam nad tym, co się stało. długo będziemy rozpamiętywać to, co się stało, będziemy szukać winnych itp. ja osobiście mam nadzieję, że więcej osób nie wsiadło na pokład (na odprawie nie było jednej osoby chyba). i słyszę, że 3 osoby mogły przeżyć, ale to nie jest potwierdzone.

katyń, smoleńsk. niech nigdy więcej nie będzie miejsc tak wielkich tragedii dla Polski.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pomijając całą tą tragedię, żałobę itp (bo to oczywiste)...





...to jest po prostu totalna żenada.

jakim cudem tyle ważnych dla kraju osób (cieszmy się, że jeszcze tam nie wpakowali premiera i paru innych) leciało jednym samolotem, do tego dziadowskim rzęchem z lat 60, wielokrotnie naprawianym i mocno niepewnym? no i lotnisko gdzie mieli lądować, jakieś małe, wojskowe zapyziałe zadupie.


NO BEZ JAJ.


kolejny dowód na to, że osoby "na górze" w tym kraju czasami (a nawet częściej) po prostu nie myślą, nie przewidują, nie są kompetentne.

zamiast teraz żałować i ubolewać, trzeba było najpierw trochę pomyśleć.


okoliczności tej katastrofy jak dla mnie bardziej pasują do jakichś biednych azjatyckich państewek, niż do dumnego "prawie" zachodnioeuropejskiego "prężnie" rozwijającego się kraju.



tylko się umacniam w przekonaniu, że wcześniej czy później z tego pojebanego kraju wyjadę.

i nie jestem jakimś anty-polakiem czy coś w tym stylu, nie. to po prostu nie jest kraj do życia.


Ostatnio zmieniony przez «RH» Lox dnia 10 kwietnia 2010, 11:06, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
taL
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 9
Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jerzy Bar, ambasador RP w Rosji

Jego nie było na pokładzie, nie dotarł na lotnisko.

[*]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jero napisał:
Co do samolotu... bardziej to wygląda na błąd pilota niż na jakąś awarię samolotu.

Sorry, ale mylisz się. Ten Tupolew jest oparty jeszcze na produkcji radzieckiej. To, że w środku był nowoczesny nic nie znaczy. Przypomnijcie sobie tournee po Azji. Samolot zawiódł i musieliśmy pożyczać od Turkmenistanu bodajże. Więc wara od pilotów bo to ich mi najbardziej szkoda, jako że interesuję się lotnictwem. I Lox ma rację. Obok tragedii będzie wstyd na pół świata, że Polski nie stać na samolot rządowy.
Dla ciekawskich: polecam artykuły na stronach cnn i bbc.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
a) kto normalny leci przy widoczności mniejszej niż 50%?

idiota! Myslisz ze Kaczynski decydowal czy maja leciec? W samolocie o wszystkim decyduje pilot, i na pokladzie moglby być każdy, i nie może wplynac na jego decyzje.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No do ku.... odbierzcie envy'iemu admina.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

khorinis napisał:
No do ku.... odbierzcie envy'iemu admina.


podpisuje się pod tym

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

khorinis napisał:
No do ku.... odbierzcie envy'iemu admina.

A Tobie zajebać bana Very Happy Żyjemy chyba w wolnym kraju i wolność słowa jakaś istnieje co nie? Chcecie się wypłakać to wypierdlalać do kościoła.Wyłączcie komputery, telewizory i nie słuchajcie radia.Jest tragedia, ale k**wa bez przesady.Na świecie z głodu umiera co godzinę więcej ludzi i jakoś tym się nie przejmujecie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

khorinis napisał:
No do ku.... odbierzcie envy'iemu admina.


a ja nie rozumiem czemu?

ponoć można wypowiadać swoje zdanie... a moje zdanie wygląda tak:

Czy ktoś z was znał osobiście jedną z osób która zginęła? Jeśli tak to zwracam honor.

Bo ja nie znałem i nie czuje wielkiego smutku w związku z tym ze zginęłi. No cóż trudno, tak to czasami jest, ale żeby zaraz jeździć po wszystkich którzy mimo śmierci prezydenta dalej są do niego sceptycznie nastawieni to nie kumam. Co robi takiego śmierć? Czy śmierć jest wybawieniem od każdej złej opinii?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
khorinis napisał:
No do ku.... odbierzcie envy'iemu admina.

A Tobie zajebać bana Very Happy Żyjemy chyba w wolnym kraju i wolność słowa jakaś istnieje co nie? Chcecie się wypłakać to wypierdlalać do kościoła.Wyłączcie komputery, telewizory i nie słuchajcie radia.Jest tragedia, ale kur** bez przesady.Na świecie z głodu umiera co godzinę więcej ludzi i jakoś tym się nie przejmujecie.


To idź powiedź to rodzinom ofiar.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Cytat:
a) kto normalny leci przy widoczności mniejszej niż 50%?

idiota! Myslisz ze Kaczynski decydowal czy maja leciec? W samolocie o wszystkim decyduje pilot, i na pokladzie moglby być każdy, i nie może wplynac na jego decyzje.

Zanim wyzwiesz mnie to dowiedz się, że decyzję o starcie podejmuje wieża lotnicza... Rolling Eyes

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany przestań się zachowywać jakbyś znał ich wszystkich jak kumpli z boiska. Piszesz cały czas, ale jakoś nie widać w tym żadnego sensu.

Ludzie zginęli i ich rodziny są pogrążone w żałobie, ale to nie oznacza, że cała Polska ma się pogrążyć w żałobie razem z nimi. Jak tak strasznie Ci żal to zrób coś z tym, a nie będziesz siedział tu cały dzień i czytał co kto napisał i potwierdzał jego zdanie, albo jebał jak burą suke jak tylko coś się nie zgadza z Twoim przekonaniem.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

weź już idź zbakany do kościoła albo na spacer. Ja popieram zdanie Diablosa, to że ktoś umarł nie znaczy, że muszę zacząć go od razu kochać, a na pewno mi nie żal takich ludzi jak Wassermann czy Gosiewski.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Straszna strata dla całej Polski.. Po prostu brakuje mi słów.. coś strasznego. A co do stanu technicznego samolotów w naszym państwie, o ile się nie mylę w przeciągu kilku lat przynajmniej 2 maszyny latające uległy wypadkom, w których zginęło sporo ważnych osobistości. I co.. i nadaj latają jakimiś zdezelowanymi gównami, i z tego co mi się wydaje nic się nie zmienia, nadal pewnie jak były, tak będą latać jakimiś radzieckimi chujostwami. Niech zadbają o bezpieczeństwo, tu nie liczy się kasa, ile samolot kosztował (czym przeważnie media żyją, ile to kosztuje prezydencki samolot itd.) tylko bezpieczeństwo. Mam nadzieję, że coś się ruszy w tej kwestii.. ponieważ nasz kraj dostaje te maszyny, które z innych krajów są wycofywane.. A u nas ta wycofywana technika jest szczytem marzeń, bo jakiś kraj się zlitował i dostaliśmy ich maszyny. g*wno prawda... Tylko szkoda, że przeważnie otwierają się oczy po katastrofie.. tak jak pisałem na początku, bardzo wielka strata dla całego kraju. Zwłaszcza dla rodzin zabitych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
Majkel napisał:
Cytat:
a) kto normalny leci przy widoczności mniejszej niż 50%?

idiota! Myslisz ze Kaczynski decydowal czy maja leciec? W samolocie o wszystkim decyduje pilot, i na pokladzie moglby być każdy, i nie może wplynac na jego decyzje.

Zanim wyzwiesz mnie to dowiedz się, że decyzję o starcie podejmuje wieża lotnicza... Rolling Eyes

co ma start do lądowania... Nie mogli przewidziec ze warunki będą tak zle, jest to zbyt niepewne, z reszta nie odwołują lotów, bo może będzie gorsza widocznosc. A już w czasie lotu pilot ma pelna wladze. I Kaczynski nie mogl miec zadnego wplywu na jego decyzje (z reszta byla już taka sytuacja kiedyś, chyba lot do gruzji?).
Twoja wypowiedz brzmi jakby Kaczynski sam był sobie winien, bo byla mgla a on nie wyskoczyl przez okno ze spadochronem, bo czul się nie pewnie, ani nie kazal pilotowi zawrocic Mad

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mały napisał:
Zbakany przestań się zachowywać jakbyś znał ich wszystkich jak kumpli z boiska. Piszesz cały czas, ale jakoś nie widać w tym żadnego sensu.

Ludzie zginęli i ich rodziny są pogrążone w żałobie, ale to nie oznacza, że cała Polska ma się pogrążyć w żałobie razem z nimi. Jak tak strasznie Ci żal to zrób coś z tym, a nie będziesz siedział tu cały dzień i czytał co kto napisał i potwierdzał jego zdanie, albo jeb**ł jak burą suke jak tylko coś się nie zgadza z Twoim przekonaniem.


empatia, szacunek, współczucie może nauczymy się tych słów, co?

przed chwilą tekst o wolności słowa na temat envy'ego, który napisał coś karygodnego i obrońca uciśnionych leon. teraz czekam, aż ktoś powie to samo o zbakanym, że ma prawo współczuć i ubolewać nad tą tragedią, czekam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DiabloS_CRB napisał:
No cóż trudno, tak to czasami jest, ale żeby zaraz jeździć po wszystkich którzy mimo śmierci prezydenta dalej są do niego sceptycznie nastawieni to nie kumam. Co robi takiego śmierć? Czy śmierć jest wybawieniem od każdej złej opinii?



chybeck napisał:
nie szkoda to może być saddama, castro, ale kur** nie najważniejszych osób w państwie. nie podobają Ci się? mi też nie, ale niechęć należy rozgraniczyć z szacunkiem, który trzeba im oddać.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Manek dnia 10 kwietnia 2010, 11:39, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czy wy za przeproszeniem nie macie się k**wa o co klocic? jeb** czyja to wina, zginela glowa panstwa i niezaleznie od tego czy był z pisu, po czy sld trzeba się smucic. tez go nie lubilem, nie podobaly mi się jego rzady ale do chuja to był prezydent.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eee... a czarno-biały banner?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?