Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
F1 SkinMasters - Przetarg/Konkurs - Do zdobycia 14000cc!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 14:11    Temat postu: F1 SkinMasters - Przetarg/Konkurs - Do zdobycia 14000cc! Odpowiedz z cytatem  

Tajemnicą Poliszynela jest to, że od już jakiegoś czasu nad czymś pracuje (na nad czym to się domyślcie z treści postu :wink: ) co może zainteresować fanów F1. Jednakże do szczęścia brakuje jednego elementu, który mam nadzieję że, przy odrobinie rywalizacji, zdołacie wypełnić. Tak więc...

F1 Skinmasters 2010

Zorganizowałem konkurs/przetarg na skiny. OCB? Do mojego celu potrzebuję skinów. Skinów bolidów F1 oczywiście, choć wykorzystamy zwykłe bolidy TMNowe do "naklejenia" na nich odpowiednich barw drużyn. Pomiętacie możę twory Trz3ciego z zeszłego roku na Carparku? http://www.trackmania-carpark.com/skin.php?id=7362

Niestety wiele skórek porządnie się zdezaktualizowało, a do mojego projektu potrzebuje większość konstrukcji z aktualnego sezonu F1:

- Sauber
- Renault
- Williams
- HRT
- Mercedes
- USF1
- Lotus*
- Virgin*

*nieobowiązkowe, mile widziane

Tak więc zadanie jest proste. Otwieram PRZETARG. Wziąć w nim udział może każdy chętny. Co należy zrobić? Jeżeli potrafisz robić skiny, to na bazie domyślnego bolidu zrób skin ekipy HRT, a następnie wyślij na mój adres mailowy: nblastmax@gmail.com. Ze wszystkich nadesłanych prac stworzę ankietę na forum tmpl, której zwycięzca zgarnie 4000cc i umowę przetargową.

Gdy tylko zwycięzca wykona i prześle pozostałe skórki (czyli resztę ekip wymienionych powyżej), zgarnie resztę puli, czyli 10000cc. jego skiny pojawią się także w projekcie, co oczywiście będzie w liście płac wyszczególnione (a więc + 5 do prestiżu :wink: ). Gdy z jakiegoś powodu zwycięzca nie wywiąże się z umowy pałeczkę i szansę na 10 tysiaków, przejmuje zawodnik zajmujący 2 miejsce w ankiecie itd..

Mam nadzieje, że zechcecie wziąć udział w zabawie to zapraszam. Macie czas do 15 kwietnia (termin może się ewentualnie zmienić, ale tylko na późniejszy)

POWODZENIA! Very Happy

_________________


Ostatnio zmieniony przez «RH» NBlast dnia 05 kwietnia 2010, 19:55, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
|GT| tomerq
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 352

Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wolisz bolid Senny czy Chandhoka? ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skiny będą udostepnione dla wszystkich?;p
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pewnie dopiero po premierze projektu NBlasta.
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
skiny będą udostepnione dla wszystkich?;p


Oczywiście, gdy tylko ankieta zostanie wystawiona twórca może sobie z tymi skinami robić co chce.

tomerq napisał:
Wolisz bolid Senny czy Chandhoka? ^^


Nie ma znaczenia. Wystarczy jeden skin per team, choć jak ktoś zrobi oba to nic się nie stanie, choć nie wiem czy dwa bolidy jednego teamu będą w moim projekcie potrzebne.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 kwietnia 2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TIME IS UP! Moi mili

Jedyny, który podołał wyzwaniu, dokonał poświęcenia i przestał mi skin (oraz oczywiście wygrał w ten sposób konkurs), jeeeeeest...

Tomerq

Gratulujemy świetnie wykonanej roboty oraz wygranej 4,000cc. Pozostała reszta puli czeka na Ciebie po przesłaniu reszty skinów.

Good Job, mate! Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?