Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ESWC Polska - finały od 4 do 6 czerwca w Warszawie z TM!!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 17:41    Temat postu: ESWC Polska - finały od 4 do 6 czerwca w Warszawie z TM!!! Odpowiedz z cytatem  

Nareszcie uzyskaliśmy dwustuprocentową pewność Smile co do polskich kwalifikacji Electronic Sports World Cup. Adminować będą oczywiście Sunrise z Szopkiem, a ich podwładnym pismakiem został Scooter Fox. Zapisy ruszyły już dziś! Do wygrania wyjazd do Francji na światowe finały imprezy dla zwycięzcy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszej czwórki. [more]

Eliminacje turnieju zostały podzielone na cztery tury. Do pierwszej z nich zapisy ruszyły już dziś i potrwają tylko do czwartku. Nie ma limitu zapisanych, bowiem wszyscy uczestnicy już w weekend zagrają w trybie Time Attack o premiowane awansem do kolejnego etapu miejsca. Przywilej ten otrzyma 16 zawodników.

Z każdej tury awansuje najlepsza dwójka, taki przebieg online'owych zmagań miał już miejsce w zeszłorocznym World Cyber Games. To jednak dość podobieństw. Tu mamy bowiem do czynienia z drabinką Single Elimination w trybie (tylko nie pobladnijcie)... 1v1. Jakże by inaczej, na rundach do siedmiu punktów, na dwóch mapach. Na finały offline awansuje dwóch graczy. Mnożąc to przez cztery tury offline, łatwo można obliczyć, iż w krajowym finale wystąpi najlepsza ósemka w naszym kraju.

Krajowy Finał zostanie rozegrany w dniach 4-6 czerwca 2010 roku w Warszawie. Gdzie konkretnie? Tej informacji próżno szukać. Poza TMNF, eliminacje odbędą się również na następujących platformach:
- Counter-Strike 1.6
- Defense of the Ancients
- Need for Speed
- Quake Live
- Warcraft III: The Frozen Throne
- Guitar Hero (XBOX 360)
- FIFA 2010 (PlayStation 3)
- Street Fighter 4 (XBOX 360)
- prawdopodobnie zagości także żeński Counter-Strike 1.6

W tym momencie kończę oficjalną część newsa i przechodzę to tej mniej oficjalnej, przeznaczonej może niekoniecznie dla każdego, bo kusi mnie do tego jak cholera:

Pierwsze primo: admini, gajs, wiecie, że przez ten czas zdążyłem do Was nabrać megarispektu, polubić Was i inne temu podobne pierdoły, ale zjebaliście. Była gadka "będzie dobrze, masz moje słowo" itd, a co mam? g*wno. Znów jakieś 1v1, rundy, srundy, siedem punktów. SE jeszcze rozumiem, mało czasu jest. Ale w czteroosobowych grupach w --->!!!___CUPIE___!!!<--- przebiegłoby to znacznie, znacznie lepiej i przede wszystkim sprawiedliwiej. W dodatku szybciej! Do rozegrania byłyby trzy etapy w każdej turze i mielibyście tylko siedem meczów/turę do ogarnięcia! Mówiliście, że będzie to całkiem co innego niż ESL a jak jest? IDENTYCZNIE.

I na to akurat był czas, start strony ciągnął się i ciągnął, więc mieliście szansę wszystko normalnie załatwić. Nie powiecie mi, że nie da się przeprowadzić rozgrywek 4-osobowych na AGL. Jeśli jednak rzeczywiście się nie da, to chyba nie ma sensu czegokolwiek więcej tam organizować...

Drugie primo:regulamin. I tu parę podpunktów:
A) W ilu turach mogę startować? Co się stanie, jeśli wygram w pierwszej turze i w międzyczasie zapiszę się do drugiej?
B) "Gracze grają trybem Single-Elimination (przegrany odpada), są rozstawieni według osiągniętych czasów podczas kwalifikacji tj. 1-16, 2-15 itd" - czy to oznacza, że gracze 1 i 2 z kwalifikacji (oczywiście zakładając, że wygrają swoje mecze w pierwszej fazie) spotkają się już w drugiej rundzie?
C) "W przypadku remisu punktowego pomiędzy dwoma graczami na koniec rozgrywek grupowych, o wyższym miejscu decyduje rezultat bezpośredniego czasu uzyskanego na danej mapie przez gracza." - jakich rozgrywek grupowych?
D) "Wyjście z serwera przed zakończeniem meczu oznacza oddanie reszty rund przeciwnikowi." - jeżeli zostanę usunięty z serwera całkowicie automatyczne, bądź będę miał jednosekundowy zanik dostępu do łącza, po czym opuszczę serwer, ten punkt mnie obowiązuje?


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 20 kwietnia 2010, 18:24, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow napisał:
Nie powiecie mi, że nie da się przeprowadzić rozgrywek 4-osobowych na AGL.

W takim razie możesz się odpowiedzi nie doczekać. Smile Dokładniej o to i o resztę trzeba Sunrise'a pytać, ja tam mam tylko jakieś newsy pisać.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przeciez niczego do Ciebie nie kieruje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ojj Shadow dziś nie w humorze (bez zarcikow

Trochę krok w tył z tym 1v1, ale nie licząc tego eliminacje online, no i rundy. Kiedyś obowiązywały zasady Kto się dopcha + TA na 2godz = Lucky Winner..... .... Przez co pewien genialny gracz nie pojechał na ESWC, 2krotnie. Tak słyszałem. ;P *

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten 1vs1 to jest jakiś zal :F....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A) to się stanie ze nie będziesz mogl w niej wziąć udziału, to chyba logiczne i mysle ze komu jak komu, ale Tobie nie trzeba tego wyjasniac.

C) fakt, punkt jest może trochę zle sprecyzywany, chodzi o mecze K.O iz w przypadku remisu decyduje lepszy czas w bezposrednim przejezdzie

D)nie, disconnecty sa i będą, a czy wyszedles czy to nie z Twojej winy zdecyduje admin,, zreszta pytania zadajesz takie, jakbys gral w tmnf tydzien ;|

chcialbym poznac twoje zrodlo informacji bo wlasnie się dowiedzialem ze się wycofalem z ESWC :shock: ?

(Dodano Wto Kwi 20, 2010 6:22 pm)
B) nie, będzie tak jak na agl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ekhem....maly problem mam. jak chce się zarejestrowac pokazuje info ze jak bralem udzial w czyms na agl to mogę uzyc tatego konta. ok, loguje się i.... zle hasło lub login mhm. zalozylem nowe konto, wszystko pięknie ładnie, jest link aktuwacyjeny, chce się zalogowac --> zly login lub hasło.... jak mam się w takim razie zapisac?:<
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli logujesz się na AGL to na ESWC jest ta sama baza danych tak więc spróbuj jeszcze raz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow, słyszałem po prostu, że naprawdę nie da się tego zrobić, stąd taka odpowiedź. Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już wszystko dziala :>
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:
Shadow, słyszałem po prostu, że naprawdę nie da się tego zrobić, stąd taka odpowiedź. Smile


wiec mogles zacytowac to zdanie --> "Jeśli jednak rzeczywiście się nie da, to chyba nie ma sensu czegokolwiek więcej tam organizować... " Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chłopaki staramy się aby wszystko było w jak najlpeszej formie robione i naprawdę jest wiele przeszkód aby coś zdziałać ale mogę obiecać że po eswc wszytskie systemy grupwe będą i nie będzie już rozgrywek typu Cup.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Foxy, Kamilos i Nugget - Najpierw się zastanówcie czy dacie rade przyjechać(w razie zakwalifikowania się) na Polskie finały ESWC, a później się zapisujcie. Bo jak chcecie się dostać tylko po to by pokazać, że umiecie grać, a innym nie dacie szansy to nie grajcie wcale. Szkoda zachodu jeśli będzie taka sytuacja jak podczas WCG gdzie Hektor i Shief wiedzieli, że raczej nie przyjadą, a mimo to grali. Więc, wpierw się zastanówcie, później róbcie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

top8 Sad

No to zostaje jechać jako widz... Neutral

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie twoja sprawa diavel ;F
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo fajnie by było Kamil, gdyby finał w Wawie miał pełną listę uczestników, a nie połowę, która wygrała. Jak wiesz, że nie przyjedziesz, to będziesz grał tylko po to, żeby slota zająć komuś, kto mógłby przyjechać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiem ;p, ale kto powiedzial ze się zakwalifikuje ;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nugget
Team Poland


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 83
Skąd: Kartuzy

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O ile się zakwalifikuję to na pewno przyjadę ;-)

Nie zapisywałbym się gdybym nie miał tej pewności diav Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak się zakwalifikujesz wiedząc że nie przyjedziesz to jesteś k**wa głąbem totalnym
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam Diav, ale dlaczego to pytanie skierowałeś do mnie? Smile Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek się gdzieś zakwalifikował i nie pojechał ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?