Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
II tura kwali ESWC - dominacja Team Rockit + NIESPODZIANKA!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:08    Temat postu: II tura kwali ESWC - dominacja Team Rockit + NIESPODZIANKA! Odpowiedz z cytatem  

Druga tura krajowych eliminacji Electronic Spors World Cup przed nami. Zapisanych aż 41 osób, Panie i Panowie, nie chcę krakać, ale przy takiej frekwencji niedługo NFS zacznie nas gonić.. Żenada. I przez taką żenadę właśnie już teraz lecą groźby od strony władz, że nie będą dla nas robić więcej turniejów. Jednocześnie pragnę poinformować, że przy zaistniałym braku oponentów drugą turę wygrywają Nothing oraz Nugget. Git? [more]

Zabawiłem się we wróżkę, ponieważ ostatnio dość dobrze mi to wychodziło. Tu jednak nie ma nawet z czego wróżyć, bo czterdziestu chętnych do zdobycia tytułu mistrzowskiego w naszym kraju nie mogę nawet mianować fusami. Noth i NGT w trzeciej rundzie nie mają praktycznie rywali i bez większego problemu dostaną się na warszawskie finały.

Zobaczcie, jak to wygląda: PITMC - 250 graczy. IDTC - 150 graczy. Mini Cfaniak Competition - 150 graczy. AGL Inauguration Tour - 100 graczy. Eliminacje Mistrzost Świata - 40 graczy. Coś tu chyba nie pasuje, nie sądzicie? Najgorsze, że nikt nie wie, czym to jest spowodowane, ani jak temu zaradzić. Jakieś pomysły?

NIESPODZIANKA
Po wakacjach na AGL rusza Polish League 9 z nagrodami! Kompletować składy i szykować rekordową ilość uczestników! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ESWC to offline, zagadka rozwiązana.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ESWC, a elimki ESWC - one są online? Za to na offline'owe PGA potrafilo 50 osób przyjechać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ale była wielka akcja, "nie chcesz przyjechać, nie zapisuj się"... część pewnie też pomyślała, a nie mam szans to nie zapisuję się.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ESWC są to prestżowe zawody dla profesjonalnych graczy dlatego eliminacjie są online a finały offline
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem Oluś, ale co to zmienia? Dlaczego jest tok myślenia: "na ESWC awansuje tylko ośmiu, dla mnie tam nie ma miejsca", a jednak, gdy w turniejach online grają ci sami gracze z czołówki kraju, to zapisuje się kilkukrotnie więcej osób? Czy to, że turniej jest rozgrywany online oznacza, że ktoś zaczyna wierzyć, że coś ugra? Chyba nie.

btw. nawiązałeś do "akcji" - tym bardziej! tym bardziej, jeśli ktoś z TOP8 nie przyjedzie na finały to reszta ma szansę się tam dostać! Druga sprawa, że TOP8 nie będzie już tak mocne jak na WCG chociażby, nie ma już Pawła, Hektora, Flagga, czy Metexa, a Jarek z Hackiem tez nie biora udzialu.


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 03 Maj 2010, 16:29, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SuNRisE napisał:
ESWC są to prestżowe zawody dla profesjonalnych graczy dlatego eliminacjie są online a finały offline

Wiem, znam ten pseudo turniej, gdzie najlepsi zawodnicy są "zawsze drudzy". Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Druga sprawa, że TOP8 nie będzie już tak mocne jak na WCG chociażby, nie ma już Pawła, Hektora, Flagga, czy Metexa, a Jarek z Hackiem tez nie biora udzialu."

I nie ma mnie Very Happy Very Happy

Swoją drogą, jest to bardzo zachęcające i w newsie o nowych turach eliminacji powinno się to za każdym razem dopisywać. Żeby nie natłok rzeczy koniecznych do wykonania, a niezależnych ode mnie, to z chęcią bym wrócił i się zakwalifikował Very Happy

Nie pamiętam jak było przy WCG, ale też chyba nie było setek graczy w kwalifikacjach online. Ludzie stwierdzają, przy okazji takich trudniejszych i bardziej prestiżowych turniejów, że jednak nie ma szans na awans i stąd ta mizerna frekwencja.

_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 03 Maj 2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

41 zapisało się a potwierdziło udział już tylko 24 ;D więc spoczko ^^

No sorry Shad ale ngt potrafi zlamić równo także jest do rozwalenia ;D a Noth pójdzie jak burza 3x 14-0 ;D

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 Maj 2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to go rozwal, Sir duze S
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 03 Maj 2010, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jak ja mówię Shad, że zapału nie ma na nic, to się kłócisz że nie doceniam sceny ;dd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszczola_pl
Jeździ konno


Dołączył: 23 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 74



PostWysłany: 03 Maj 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mało ludzi chce w to grać bo wie że ci najlepsi dają z siebie wszystko a oni szans nie maja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 03 Maj 2010, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie graja może dla tego ze po 1. wiedza jak ESWC jest prestizowe i ze słabsi nie maja szans, a w przypadku innych eventow czesto jeden czy drugi Hajt odpusci sobie turniej i maja wieksze szanse, a po 2. nawet jeśli jakims cudem,fartem udało by się zakwalifikowac na lana to 75% wie z góry ze na takiego nie pojedzie bo: kasa,wiek,rodzice.
_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 03 Maj 2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AŻ dwóch reprezentantów Polski startuję. Szacunek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 03 Maj 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany napisał:
AŻ dwóch reprezentantów Polski startuję. Szacunek


ja widzę 4 a w 1 turze było 6... jeśli Foxa liczyć mimo że był wydalony po fazie grupowej

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 04 Maj 2010, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fakt, zauważyłem potem że było ich więcej ale nie mogłem edytować posta. No ale ogólnie masakra.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G MIRTEK2
Jeździ konno


Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 70
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 04 Maj 2010, 11:02    Temat postu: Re: II tura kwali ESWC - dominacja Team Rockit + NIESPODZIAN Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Po wakacjach na AGL rusza Polish League 9


Może jakąś preselekcje map przydałoby się zrobić Smile, chyba że stwierdzenie po wakacjach = w grudniu Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 Maj 2010, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Memorial napisał:
Nie graja może dla tego ze po 1. wiedza jak ESWC jest prestizowe i ze słabsi nie maja szans, a w przypadku innych eventow czesto jeden czy drugi Hajt odpusci sobie turniej i maja wieksze szanse, a po 2. nawet jeśli jakims cudem,fartem udało by się zakwalifikowac na lana to 75% wie z góry ze na takiego nie pojedzie bo: kasa,wiek,rodzice.


pszczola_pl napisał:
Mało ludzi chce w to grać bo wie że ci najlepsi dają z siebie wszystko a oni szans nie maja.


damianhhh napisał:
Dlaczego jest tok myślenia: "na ESWC awansuje tylko ośmiu, dla mnie tam nie ma miejsca", a jednak, gdy w turniejach online grają ci sami gracze z czołówki kraju, to zapisuje się kilkukrotnie więcej osób? Czy to, że turniej jest rozgrywany online oznacza, że ktoś zaczyna wierzyć, że coś ugra?

nie ma już Pawła, Hektora, Flagga, czy Metexa, a Jarek z Hackiem tez nie biora udzialu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 Maj 2010, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po ESWC na pewno zrobimy preselekcjie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04 Maj 2010, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobrze! nie grajta, to może się dostane, bo od następnej tury cisnę (znaczy no, mam zamiar Happy ) Very Happy

Kurde, jak PL9 po wakacjach to znowu połowa składu nie będzie grać przez szkołę HappyD

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?