Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
II tura kwali ESWC - dominacja Team Rockit + NIESPODZIANKA!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 Maj 2010, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pyszo napisał:
Kurde, jak PL9 po wakacjach to znowu połowa składu nie będzie grać przez szkołę HappyD


a czemu teraz 3/4 nie gra?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 Maj 2010, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zawsze się znajdzie jakiś powód Smile a to szkoła a to że wakacjie ludzie wyjeżdżająSmile ale kiedyś te turnieje muszą być z terminami będzie dużo czasu i postaram się tak zaplanować żebyście mogli zagrać na spokojnie Smile bo przecież chyba 24/7 jak Reksona się nie uczycie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikóś
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 130
Skąd: Stobierna

PostWysłany: 04 Maj 2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sądzę, że Zbąkany policzył tylko nuggeta i Notha bo mieli biało-czerwone nicki... Tak btw. to najpierw zastanów się co piszesz. A co do frekwencji na ESWC to ja nie rozumiem, niby większość nie bierze udziału, bo "są to strasznie prestiżowe rozgrywki", ale popatrzyć tylko na zapisanych... ciekaw jestem kto przejdzie z 4 tury.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 04 Maj 2010, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podejrzewam że jakieś mega nonamy -.- albo jacyś gracze przez przypadek? ;o i ogólnie będzie różny poziom i admini powiedzą że wieje lamerstwem i nie robimy więcej ;o
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 04 Maj 2010, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja na nastepna ture się zapisze i może coś pojezdze, bo od kilku tygodni nie wlaczam trackmanii w ogóle ; p
DO kiedy są zapisy na III ture jeśli ktos łaska powiedziec?

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 Maj 2010, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

7.05 - 10.05 Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 05 Maj 2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

buuuu hehehe Very Happy Laughing
_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 06 Maj 2010, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DiabloS_CRB napisał:
podejrzewam że jakieś mega nonamy -.- albo jacyś gracze przez przypadek? ;o i ogólnie będzie różny poziom i admini powiedzą że wieje lamerstwem i nie robimy więcej ;o


taaaaa ;ppp

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 Maj 2010, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chłopaki 13 osob w ostatniej Turze a dziisaj koniec zapisów zaraz bez eliminacji puchar zaczniemy. naprawdę jak tak się skończy ta Tura to uwierzcie mi że nastepnym razem nie stękajcie jak TMN nie pojawi się na ESWC choć bardzo bym tego nie chciał Smile ale proszę zrozumcie mnie Smile nie pisze tego żeby kogoś obrażać czy coś tylko poprostu przekazuje dalej to co ja dostałem od góry Smile więc zepnijcie poślady i ogień Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 18 Maj 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słówko ode mnie - popatrzcie, co się dzieje nawet w III turze.

1. Ja dostałem się do szesnastki. Ja! A w IDTC byłem poza pięćdziesiątką, w ostatnim PITMC cudem dostałem się do osiemdziesiątki (a wydaje mi się, że od tamtego czasu gram naprawdę niewiele lepiej).
2. Foxy zrezygnował z udziału w ESWC, więc jego miejsce zajął Kamilos. Mikuś zapadł się pod ziemię (tzn. nie wiem, co się u niego dzieje, trochę wstyd przyznać), Freddy nie daje znaku życia. Efekt? W półfinale, a więc w meczu o awans do warszawskiego finału może zagrać jadący na walkowerach Oddo (nic pewnego, ale możliwy scenariusz) i zwycięzca meczu Słowik - Bongo (to już pewne).

Słowik lub Bongo będą grać o wyjazd do Warszawy. Przecież to nie są gracze z czołówki! Nie mam zamiaru ich tu obrażać w żaden sposób, chcę tylko, żebyście sobie uzmysłowili, że wystarczy odrobina szczęścia i zaangażowania, by walczyć bezpośrednio o duży sukces na scenie Trackmanii, przynajmniej moim zdaniem. Żaden argument w stylu "nie poradzę sobie, za wysoki poziom", których wiele słyszałem przed eliminacjami i w ich trakcie, nie ma tu już racji bytu, chyba że jesteś graczem z, powiedzmy, mniej niż półrocznym stażem.

Jeszcze mało? No to popatrzmy na IV turę. Najpierw lista zapisanych:
Cyborg (XST), Memorial (MD), Lewy (rX), Słowik (rX), Paweł (TCW), Metex (TCW), DiabloS (rX), Oddo, skt (uSp? RBF? nie pamiętam Smile) i ja. Reszta to nieliczący się zupełnie gracze.

Z tego odpada DiabloS lub Metex (trafiają na siebie w półfinale III tury) oraz może Oddo lub Słowik (mogą trafić na siebie w półfinale III tury). Poza tym Cyborg i skt mimo zapisywania się do poprzednich tur wykazywali się dotąd zerową aktywnością. Powiedzmy, że po czasówce będzie to wyglądało tak:

1. DiabloS/Metex, 2. Paweł, 3. Lewy, 4. Słowik, 5. ja, 6. Memorial. Zakładamy, że Oddo i DiabloS lub Metex odpadają, a Cyborg i skt nie grają. 10 miejsc w szesnastce przypada początkującym nadeowcom i niedzielnym graczom, którzy przyszli z CS-a. W ten sposób każdy z wymienionej szóstki bez problemu przechodzi I rundę pucharową. Ćwierćfinały wyglądałyby tak:
DiabloS/Metex - nieznany gracz
ja - Słowik
Lewy - Memorial
Paweł - nieznany gracz
I niech się teraz (tfu, tfu!) stanie i ktoś wycofa się z III tury, co da DiabloSowi lub Metexowi awans do finału. Wtedy w półfinale IV tury ja lub Słowik gramy z jakimś kołkiem i wydająca się wcześniej jedynie głupim dowcipem perspektywa Słowika w polskim finale ESWC staje się nagle nie tylko prawdopodobna, ale bardzo, bardzo realna.
A jeśli, powiedzmy, Paweł jednak nie wróci do gry po tej półrocznej przerwie? Wtedy Lewy w Warszawie? Proszę bardzo!

To wszystko jest możliwe, bo wszyscy olewają te eliminacje. W obecnej sytuacji choćby przeciętny gracz z PD czy WDD przy pewnej dawce szczęścia i zaangażowaniu może zagrać w Warszawie. Jeśli to wam nie mówi o skali zaniedbania, jakiego nasza scena dopuściła się względem eliminacji do ESWC, to nie wiem, co wam to może uświadomić. I nie wmówicie mi, że wszyscy w tym roku mają egzaminy gimnazjalne/maturalne/obrony dyplomowe na studiach.

Chyba że niektórzy mają rację i scena w końcu zaczyna umierać, ale ciężko mi w to uwierzyć widząc, jak NAR ciągle gra swoje wewnętrzne turnieje, jak RBF ciśnie w CIS Cup i ile drużyn z Nadeo gra w tej lidze nadeowej organizowanej chyba przez RtA.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 18 Maj 2010, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jeśli i to wszystko nie wystarczy, żeby was zmotywować do walki, to chociaż zapiszcie się wszyscy i pojedźcie trasę kwalifikacyjną te pół godziny, żeby:
- było dużo uczestników, co da Sunrise'owi argument w rozgłaszaniu, że Trackmania jednak ma dużą scenę
- nie dostali się jacyś CS-owcy i nie okazało się, że duża liczba zapisów to tylko pic na wodę

I teraz nie ma tak naprawdę znaczenia, kto ze sceny przejdzie do tej szesnastki, jeśli tym nieco lepszym nie chce się grać, to niech przejdą ci nieco gorsi, byle chociaż sprawiać pozory aktywności. Chyba że wszystkim wam w ogóle nie zależy, i wystarczy wam, jak dwa lata temu, Polish League raz na 8-10 miesięcy.

Uważajcie, żeby potem nie było, że przyjdzie jesień, po wakacjach wróci chęć do gry, na WCG fajne trasy, a tu się okaże, że nie ma polskich eliminacji WCG, "bo na ESWC nie było zainteresowania".

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 18 Maj 2010, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam się już zapisalem i wygram miejsce w wawie! A co mi tam Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 18 Maj 2010, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja też się zapiszę, chociaż nie wzmocnię składu tej tury, zwiększe skład uczestników. Very Happy
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 18 Maj 2010, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To jeszcze się można zapisywać? Jeśli tak to gdzie? Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 18 Maj 2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tutaj: http://eswc.pl/tr-view.php?tr_id=303
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 18 Maj 2010, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ta akcja z Kamilosem, Foxym i Mikusiem ostro wkurzyła górną drabinkę ;F bo my mamy ciężki finał a oni leciutki -.- gdzie tu sprawiedliwość
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 18 Maj 2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Thx Fefan ale mam problem: "Gracz digger-pl nie ma podanego ID gry dla TrackMania: Nations Forever"
Co z tym fantem zrobić? Od razu dodam, że pierwszy raz mam do czynienia z tą stroną i jestem zielony Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 18 Maj 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po zalogowaniu po prawej stronie pod swoim avatarem masz "Panel gracza". Tam wchodzisz w "ID gier" (trzecie w kolumnie po lewej). Potem jako gra wybierasz "Trackmania", a w ID wpisujesz swój login (login, nie nick!). Klikasz "Dodaj ID gry" i to chyba wszystko, jeśli dobrze pamiętam. Smile

System jest wzięty z AGL, więc tam robi się tak samo. Na ESL, jeśli ktoś jest zainteresowany, procedura jest podobna, tylko menu inne. Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 18 Maj 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

digger napisał:
Thx Fefan ale mam problem: "Gracz digger-pl nie ma podanego ID gry dla TrackMania: Nations Forever"
Co z tym fantem zrobić? Od razu dodam, że pierwszy raz mam do czynienia z tą stroną i jestem zielony Smile
musisz dodac swoj login z tmnf, w okienku "Dodaj ID gry". Tam wybierasz tmnf i wpisujesz swoj login. I wszystko Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 18 Maj 2010, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No właśnie znalazłem to i podałem moje id zamiast nicku, ale już poprawiłem dzięki za pomoc Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?