Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam teamu - Freak
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freak
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: z Nienacka

PostWysłany: 24 Maj 2010, 19:10    Temat postu: Szukam teamu - Freak Odpowiedz z cytatem  

Witam, może zacznę od tego ile gram w TrackManie, o tuż nie długo, jakieś 3 tygodnie teraz, wczesniej hmm jakieś pół roku temu grałem okolo miesiąca, nick miałem ten sam czyli Freak lecz inne konto, bo trochę mi się loginu zapomniało do starego, mój obecny login to - 1q2w4r3e ( niepytajcie czemu taki Very Happy ) Mój skill oceniam.. sam niewiem jak, myśle ze nie jestem najgorszy ale mogę być lepszy, co do czasów na mapach trudno mi powiedzieć pamiętam mape Hockolicous czy jakos tak bo z kumplami sobie ja gralismy czas to jak dobrze pamietam okolo 55.1-3x coś kolo tego i jescze jedna ESL Lougne, która dosc mi się podobala okolo 57.6x, jakos niedawno ja gralem.. reszty nazw map nie kojarzę niestety chodź wiele jezdzilem to nazwa się nie przyglądalem zbytnio Very Happy Co mogę zaoferować ? Punktualnosc, stawianie się na treningach jeśli takowe się odbywaja, bo z tego co zauwazylem mozna sobie samemu trenowac.. bo przeciez w wyscigach niema "taktyk", Uzywam TS3 lub Ventrilo 2.1.4/3.0.5, o Mumble też się otarłem więc luzik i niema problemu z uzywaniem tych 3 programów Smile Oczekuje od teamu.. najlepiej servera gry, i jakiegoś servera komunikacji glosowej, bo zawsze milej z kims pogadac niz tylko popisac, dobrze by było jakby drużyna startowala w roznych Ligach, bo przeciez to najwazniejsze, i by byla zgrana.. aha. mam 18 lat. to by było na tyle.. bo wyszlo z tego posta piąta woda po kisielu Very Happy

Pozdrawiam wszystkich i czekam na jakieś propozycje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszczola_pl
Jeździ konno


Dołączył: 23 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 74



PostWysłany: 24 Maj 2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

napisz na http://www.madriversteam.pun.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Freak
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: z Nienacka

PostWysłany: 24 Maj 2010, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

być może, proszę o zamkniecie tematu, aby nie było zbednego spamu

pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?