Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kamikadze Drivers w HCL Gaming
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 25 Maj 2010, 16:45    Temat postu: Kamikadze Drivers w HCL Gaming Odpowiedz z cytatem  


Po dosyć długiej przerwie od gamingów, Kamikadze Drivers dochodzi do multigamingu, o nazwie – HCL Gaming. Jest to dosyć młody gaming, jednak według wielu stron e-sportowych jest chwalony za szybki rozwój i profesjonalizm. Kamikadze zakładając nowe barwy stawiają sobie nowe cele, a za razem liczą na dobrą i długą współpracę z HCL Gaming.
KD, jako nowa dywizja HCL Gaming ma nadzieję, że jest to kolejny dobry krok do tego, aby Kamikadze Drivers odżyło po paru nie udanych turniejach (STML2) i mogło stanąć na jak największym podium w turniejach, nie tylko drużynowych, ale i indywidualnych.

Wypowiedzi CL'a dywizji i zarządu HCL :

Wojciech Kus napisał:
Zadano mi pytanie co sądzę na temat nowej dywizji w naszym multigamingu… Postaram się krótka a treściwie odpowiedzieć na to pytanie. Mianowicie: jako członka zarządu HCL Gaming bardzo cieszy mnie to, że nasz gaming się rozwija i poprawnie prosperuje. Pchniemy się wyżej i wyżej na arenie e-sportu. Nowe dywizje sprawiają, że stajemy się bardziej rozpoznawalni i charakterystyczni. A mnie osobiście bardzo brakowało dywizji Trackmanii. Co prawda jestem zapalonym graczem Counter-Strika, lecz niegdyś za młodu niemało czasu poświęcałem na Trackmanie. Oczekiwania wobec dywizji, są otwarte. Byleby nie przynosiły wstydu ani nie robiły przelotnych
kłopotów. My idziemy na rękę dywizjom dokładamy wszelkich starań w ich rozwój.

W imieniu zarządu HCL Gaming,
Wojciech Kus

Psik napisał:
Dzięki dołączeniu do HCL, liczę że gracze się zmobilizują a gaming zapewni nam dobre warunki do gry. Jesteśmy pozytywnie nastawieni co do współpracy z zarządem(który wydaje się bardzo profesjonalny) i mamy nadzieję, że przez dłuższy czas będziemy "razem".


Życzymy KD miłych chwil w ich nowym Gamingu.

Źródło kdteam.pl i tmnf.pl, Strona gamingu HCL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 25 Maj 2010, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozostaje tylko powiedziec: powodzenia Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 25 Maj 2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
Pozostaje tylko powiedziec: powodzenia Smile

Otóż to, oby mg wywiązał się z obietnic Smile

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 Maj 2010, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powodzenia Wink.

Kus napisał:

lecz niegdyś za młodu niemało czasu poświęcałem na Trackmanie


HappyD ... nie no to mnie rozbiło Happy ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26 Maj 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ta Laughing "niegdyś, 2 lata temu, jak chodziłem jeszcze do podstawówki..." Happy
_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?