Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
temat HI-FI, kto się jeszcze interesuje tym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 11 lipca 2010, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

digger napisał:
Pamiętam jak zrobiłem na Amidze kalkulator w basicu, Very Happy to było coś... A teraz?

I gierki... Grał ktoś w Death Mask?? W sensible wymiatałem, własna drużyna zrobiona z AC Milan była najlepsza, George Weah - król strzelców Wink

Aha i miałem fajny rekord strzelonych bramek - 42:1 w meczu z komputerem Very Happy Ale miałem uszkodzona 2 dyskietkę i nie szło przejść całego sezonu w karierze :/

PS sory za spam, załóżmy jakiś temat o tym bo mógłbym pisać i pisać :p



łoł o basicu wiedziałem tyle co z książek, a600 służyło dla mnie tylko do grania. Death Mask chyba miałem na dwóch dyskietkach, ale pomijałem to bo coś nie specjalnie chciało się ładować. Grałem Realem zazwyczaj, ale miałem tendencję do przemianowywania niektórych słabszych drużyn na polskie i zmiany nazwisk Wisła, Legia, czasem Groclin. chodzi mi ofkrs o pierwszą część. a spam? hehehehehhehehe a co to jest?

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 11 lipca 2010, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ha, a ja mialem takie coś PRZED c64 i pozniej amiga500.
texas instruments ti-99 4a czy jakos tak. to było okolo roku 1985 bym strzelil.
datasetta to był wynalazek na niego, ogolnie wkladalo się jakieś module w niego, na zdieciu na prawej stronie coś tam pchales w to otwarcie.
pamietam take w ch** gre, gdzie jakiś czarodiej ci pisal slowa i musiales je na klawie napisac w czasie kiedy strzal czarodzieja w twoj kierunek lecial.
jak udalo cie się napisac to slowe szybciej niz straz dolecial i cie nie zabil, wygrales Smile



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 11 lipca 2010, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pamietam, że jedna z pierwszych gier na PC (wześniej miałem pegasusa) to była taka gra na dyskietce z królikiem karateką, ostatnio gdzieś ja znalazłem i była... tak żalosna... kurcze już 13 lat temu byla zalosna....
Za to pamiętam taka platformówkę "punizerak" chyba jakaś kopia Punishera i w to to do dziś bym pograł, ale nigdzie tego nie ma Sad

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 25 lipca 2010, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

odświeżę temat. jakub ty pytałeś się kiedyś o gdzie można zdobyć takie kolce do podstawki od kolumny prawda?

http://audioserwis.pl/cz%C4%82%C5%9E%C3%82%C5%9Bci-kolumn-kolce-podstawki-n%C4%82%C5%82%C3%82%C5%BCki-c-19_49.html

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

u mnie powoli do przodu Wink





sub stoi w nietypowym miejscu ale dobrze go ustawiłem i jest ok

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

super tyta, az bym usiadl i posluchal jakieś demo na twoim systemie, o ile bys mnie zaprosil
specialnie ten twoj sub mnie ciekawi.

ja znalazlem strone niemiecka, gzdie mozna dawac swoje kino domowe
http://www.jakub.heimkino.info i masz subdomene za fryko
na dole sa takie naciski technik, bilder itp, tam szczegoly.
tam sa straszne freaks, dostaja się slabe oceny, jak nie ma się sprzetu za 10k, ale ch** z tym.

kupilem blu-ray naped i parę blu-rayow, fajna sprawa.

a tu najnowsze zdiecie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

subek bardzo nisko schodzi, przy czy potrafi bardzo mocną "tąpnąć" i spora jego zaletą jest bezprzewodowość
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zajebisty telewizor dzejkob ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blade
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 154
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 02 października 2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widze ze orientujecie się tutaj Very Happy wiec mam pytanie mam jakiś psrzet, co moj tata jakieś 20 lat temu kupil no i tak zostalo, czy może wie ktos coz to jest? zdjecia poniżej, do tego jeszcze 2 glosnik i radio oraz magnetofon chyba. Z gory dzięki Smile


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 października 2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w sumie masz przeciez nzwy firm, oraz dokladne modele napisane na sprzecie, wiec google pewnie coś tam wypluje.
ja niestety nie mogę nic rozczytac na tych zdieciach.

jednak mogę ci powiedziec co tam masz.
masz na gorze amplifier/tuner, wiec wzmacnacz i radio, a na dole equalizer, wiec takie coś, z czym mozesz ustawiac niskie, srednie, wysokie itp tony (nie znam nazwy tego po polsku).

glosniki wygladaja calkiem wartosciowe, maja wbudowane takie te koleczka, z którymi prawdopodobnie mozesz regulowac niskie i wysokie tony, trebble i bass.

napisz z ciekawosci jakie to firmy i zrób wieksze zdiecia, z przodu i z tylu.


-----------------------------------------------


a teraz we wlasnej sprawie.
nie pamietam, kiedy ostatnio raz tu pisalem, wiec dodahje, ze naped blu-ray w kompie, oraz parę filmow na blu-ray doszlo, oraz trochę zmodyfikowalem wyklad obrazkow w tyle Smile
ostatnio mysle o kupnie glosnikow dipolowych na tyl, ma ktos może z tym doswiadczenie?


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 02 października 2010, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FireBlade95 napisał:
widze ze orientujecie się tutaj Very Happy wiec mam pytanie mam jakiś psrzet, co moj tata jakieś 20 lat temu kupil no i tak zostalo, czy może wie ktos coz to jest? zdjecia poniżej, do tego jeszcze 2 glosnik i radio oraz magnetofon chyba. Z gory dzięki Smile


Sprzęt Diory, WS442? jeden z najlepszych Smile Miałem taki sam wzmacniacz i decka do niego ''szufladkowego''. Kolumn nie znam, tylko z widzenia coś mi się kojarzą z latami 80-tymi.Czyżby to Tonsil Space 86? OK wyszukałem że Tonsil Alton 70 Smile Zgadza się?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blade
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 154
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 02 października 2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
FireBlade95 napisał:
widze ze orientujecie się tutaj Very Happy wiec mam pytanie mam jakiś psrzet, co moj tata jakieś 20 lat temu kupil no i tak zostalo, czy może wie ktos coz to jest? zdjecia poniżej, do tego jeszcze 2 glosnik i radio oraz magnetofon chyba. Z gory dzięki Smile


Sprzęt Diory, WS442? jeden z najlepszych Smile Miałem taki sam wzmacniacz i decka do niego ''szufladkowego''. Kolumn nie znam, tylko z widzenia coś mi się kojarzą z latami 80-tymi.Czyżby to Tonsil Space 86? OK wyszukałem że Tonsil Alton 70 Smile Zgadza się?


Nom coś pisze Alton lecz ja się w tym nie orientuje Very Happy mowisz jeden z najlepszych? to dobrze brzmi ;p dziwiek jest wysmienity Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 03 października 2010, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FireBlade95 napisał:
Nom coś pisze Alton lecz ja się w tym nie orientuje Very Happy mowisz jeden z najlepszych? to dobrze brzmi ;p dziwiek jest wysmienity Smile

w porównaniu z czym?

btw. nie sprzedawaj tego, zatrzymaj, masz calkiem fajny sprzet.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 stycznia 2011, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dlugo się w tym temacie nic nie dzialo.
ja ostatnio interesowalem się kamerami cyfrowymi, ale jednak teraz znow zachcialo mi się wyprobowac coś nowego, jak chodzi o audio.

za niesamowite 60 euro (niesamowite dla tego, bo mozna przy madrej sprzedazy pojedynczych czesci dostac lekko dwukrotnie tyle) udalo mnie się kupic uzywany system canton 10 mx II. system jest naprawdę dobrze utrzymany, no i co najwazniejsze absolutnie kompletny. w nastepnych dniach go podlacze i napisze recenzje, o ile będę uwazal, ze jest warto.
subwoofer as10 stoi nawet na jakiś fajnych szpilkach, wiec nic już tu nie będę musial kombinowac.
w porównaniu do as5, którego tez już mialem, od razu widac roznice w rozmiarach. a w porównaniu do innych systemow mx wpada w oko, ze center nie jest identyczny, jak reszta glosnikow, ale jakby "lezal", a nie stal.

na muzyke stereo oczywiście zatrzymuje moje duze hecosy, alo może przy filmach spodoba mi się ten set.




Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 29 stycznia 2011, 13:45, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 stycznia 2011, 4:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sprzet już wyczyszczony, podlaczony i wybrobowany.

w porównaniu z dosc duzym centerem heco, którego mialem do tej pory, maly center cantona wcale zle nie wyglada. testowalem w filmach akcji, oraz w koncertach z Dolby Digital i DTS.
glosy brzmia calkiem nturalnie.

przy ogladaniu filmach podoba mi się, ze mam 5 glosnikow z jednej serii, do tej pory mialem różne modele (także różne rozmiary) od firmy heco.
wydaje mi się, ze canotony dobrze razem graja, jest harmonia miedzy nimi.
ogolnie fysicznie także robia dobre wrazenie, nie jest to jakiś plastyk, ale sa to dosc ciezkie, calkiem wartosciowe glosniki.

przy muzyce stereo tez wcale nie jest zle. ale nic nie pobije fysicznie wysokie (okolo 80+ cm) glosniki, ktore poprostu umieja dużo lepiej odtwarzac tony srodkowe.

subwoofer jest calkiem fajny, ale jak już u niektorych innych cantonach, coś mi przezkadza w ich brzmieku. zawsze jakby slysze, na ktorym miejscu stoi subwoofer, a tak nie powinno być. poza tym gra mi trochę za "twardo" i nie odczuwam go jaka czesc calosci, ale jako jednostke w calym. ja wole "cieple" niskie tony.

konkluzja: zatrzymuje mojego subwoofera onkyo, ale zmieniam centera oraz tylne glosniki heco.
na przodzie stawiam także cantony, ale będę je raczej uzywal tylko na ogladanie filmow, lub koncerty nagrane w 5.1.
na muzyke zostawiam stare heco i podlaczam je do wyjscia "B" wzmacniacza, abym mogl wygodnie przelaczac miedzy cantonami i hecosami.

nie mam pojecia, czy to kogos interesuje, ale może kiedy komus pomoze przy wyborze glosnikow.
w sumie mogę polecic set canton 10 mx II, a za te super cene, za która jego dostalem, to już na pewno.
oczywiście trzeba zdac sobie z tego sprawe, ze kupuje się sprzet w regionach ceny w sumie niskiej, nowy set przy wyjsciu na market kosztowal chyba z 400 euro.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 marca 2011, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzisiaj udalo mi się kupic coś tak wyjatkowego, ze az się pochwale.
najlepsza w tym wszystkim byla cena, niesamowite 30!!! euro.

mam już sprzet i przyznaje, ze kupilem tylko, aby sprzedac, ale jednak mysle, ze warto pokazac rzadko w takim stanie znajdujacy się sprzet firmy NAD.



Uploaded with ImageShack.us

dalem na ebay, mysle, ze za 130 euro pojdzie, może wiecej.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160559930698


EDIT: te cantony z 2 posty wyzej tez jednak już sprzedalem i zostalem przy moimi dobrymi, starymi HECO Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 16 marca 2011, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co masy ciekawego w tym wzmacniaczu (Amplifier po twojemu)??
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 marca 2011, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wyszedl w latach 80ych za male pieniadze i pokazal, co jest mozliwe za okolo 300 marek.

teraz stal się objektem kult i dalej jest warty tyle, ile był, jak wyszedl nowy.

NAD to wielka nazwa hi-fi, dla wielu ma lepszy brzmiek niz np sony, pioneer i inne wiecej znane.

zobacz np jak ładnie i ciekawie z tylu wykonany.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 16 marca 2011, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ile głośnik musi mieć "na starcie" żeby się nie zjarał? no i ile to ma ohmów?
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 marca 2011, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

2 x 20 watt @ 8 ohm Smile
ale dzwiek, moj drogi, dzwiek tu się liczy!

znalazlem caly artykul z gazety stereo o nim (niestety po niemiecku, ale sa fajne obrazki).

http://flogatt.kilu.de/klassiker-ST0205.pdf

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?