Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kyosho
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dadi*
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Ateny Grecja

PostWysłany: 31 Maj 2010, 9:45    Temat postu: Kyosho Odpowiedz z cytatem  

choć mój syn też nie klika już ikonę tm na pulpicie, to jak by to nie było nawyki do driftingu pozostały...polecam weteranom inwestycje w tego typu zabawkę,tu hemoroidów się nie nabawisz a i zabawa też wciągająca...... zresztą oceńcie sami.

http://www.youtube.com/watch?v=t4D8h8Y3w0c&feature=player_embedded

_________________
χιερο πεδια

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 31 Maj 2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe Very Happy popieram w 100%, z boku może nie wygląda to zbyt fascynująco ale jak tylko "wsiądzie się za kółko" (pilota Razz) to frajda jest niesamowita. Sam rok temu nabyłem drogą kupna podobny model... tylko, że elektryk (ale za to trójfazowy silnik Wink ). Szkoda tylko, że detale są w takiej a nie innej cenie Sad. Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad modelem jakiegoś enduro czy ścigacza Razz
http://www.youtube.com/watch?v=jM27fujbiXs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=JO1ci48Q9IU&feature=related
Ciekawa sprawa Wink.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
devt
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 168


PostWysłany: 31 Maj 2010, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajna zabawka ;D frajda zapewne o wiele większa podczas rywalizacji podczas wyścigów takich pojazdów ^_^
jaka jest cena takiego bolidu ? =)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 31 Maj 2010, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Devt, cena takiego modelu (spalinowego) to przeważnie od 1000zł wzwyż. Tańszym modelom nie warto poświęcać uwagi :wink: Mówię o nowych modelach, nie używanych.

Poleciłbym Protech Nitro Star, ale nie ma go już w sprzedaży Smile Swój w znacznym stopniu przerobiłem i niewiele już zostało z pierwotnego samochodu Mr. Green

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dadi*
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Ateny Grecja

PostWysłany: 01 czerwca 2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

..cena?..pakiet, tz. kompletny model z pilotem kluczami naprawczymi cena którą zapłaciłem to 250 euro.do tego potrzebny jeszcze żarnik do świec,baterie(paluszki),butelka na paliwo(dozownik) i oczywiście nitro metan(paliwo)..gdzieś w granicach 300euro mnie to wszystko wyniosło(wiadomo że w Polsce będzie o wiele taniej).Więc.....jesteś już gotowy do startu....kilka drobnych regulacji i wiÓr na maxa...........do pierwszego dzwona.Dlatego doradzam od razu zakup podstawowych części zamiennych.Komplet wahaczy to jakieś 10 jurasów(na jedno koło oczywiście)komplet zwrotnic(dwa,prawy lewy) 8-10 eur....no chyba że masz ciężką nogę..hehe.. palca* gazu, to te zestawy x2....przydały by się też oponki na asfalt(duży wybór )czyli generalnie cena nie jest taka tragiczna(wiadomo że to zależy jak kto stoi z monetą).Jeszcze paliwo, ja kupuje 16%Nitromethane firmy Marlin 2.5l za 26€ co przy niezłym gazowaniu starcza na weekend szaleństwa(dobrego szaleństwa).

Ceny tego typu zabawek sięgają kilkunastu tysięcy euro ja kierowałem się w miarę tanim modelem prostą konstrukcją,bezawaryjnością,szybkim dostępem do tanich części zamiennych i przedziałem wiekowym gdyż to w sam raz autko dla mojego ośmioletniego syna

_________________
χιερο πεδια

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 01 czerwca 2010, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zabawka wypasiona Wink Nic tylko odkładać kasę powoli hehe ;p
Ale jak zobaczyłem to "BUM" to myślałem, że będzie smutek, płacz i koniec zabawy. A tu chłopak wyjmuje narzędzia i profesjonalny serwis robi Very Happy Nie no świetne i do tego mały nabierze motywacji do majsterkowania pewnie ;p

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 01 czerwca 2010, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może nie wyglądam, ale też lubię sobie pośmigać Very Happy Bardzo polecam, śmiganie daje dużo zabawy i przyjemności Smile Może nie mam jakiegoś bardzo wypasionego sprzętu (tylko starą najklasyczniejszą klasykę), ale to co mam mi w zupełności wystarcza. Właściwie wolę taki model niż coś bardziej monster-truckowego. Zabawa na pewno każdemu się spodoba po kilku sekundach Smile

Of kors to co ja mam to nie jest spalinowe. Spalinowy sprzęt jest drogi. Jeśli ktoś nie ma jakichś większych wymagań jak ja, to spokojnie znajdzie sobie coś dla siebie za kilkaset złotych, a nie euro (a używane to w ogóle taniocha) Wink Kto co lubi i co komu pasuje, zabawa i tak na pewno będzie Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?