Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Lista ulubionych serwerów
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomas_shall
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2


PostWysłany: 01 czerwca 2010, 18:39    Temat postu: Lista ulubionych serwerów Odpowiedz z cytatem  

Witam
Mam dziwny problem.
Na liście serwerów mam jeden serwer ulubiony, a mimo to nie mogę dodać innych serwerów do ulubionych ponieważ podaje informację, że lista jest pełna. Kiedyś miałem 5 serwerów zapisanych, ale ich już nie ma. W związku z tym mam pytanie. Można jakoś całkowicie wyczyścić listę ulubionych żebym miał miejsce na kilka serwerów? Co zrobić?
Pozdrawiam, Tomek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 01 czerwca 2010, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdy serwer jest zamykany a ty miałeś go na liście ulubionych zapycha ci miejsce a nie możesz go skasować bezpośrednio w grze. Jest od tego i nie tylko tego stronka podana przeze mnie niżej do której aby zalogować się potrzebujesz swój kod który uzyskasz logując się pod drugim linkiem hasłem i loginem z TM. Tam gdzieś będzie zakładka Favorites i możliwość wywalenia serwerów nie czynnych.

http://official.trackmania.com/tmf-playerpage/

http://official.trackmania.com/tmf-communitycode/



Edit : Sorry zmieniło się jak właśnie widzę wystarcza już samo hasło z TM i login

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tomas_shall
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2


PostWysłany: 02 czerwca 2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomogło :-) Dzięki :-) Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?