Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wyprowadzka
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 19:31    Temat postu: Wyprowadzka Odpowiedz z cytatem  

Tak więc... mam ciężką sytuację.... A jako że my tu jesteśmy jak jedna wielka rodzina to pomyślałem że zwrócę się do was o poradę bo sam już na prawdę nie wiem co robić...
Mianowicie sytuacja jest następująca...
Dzisiaj dowiedziałem się że siedze ( w szkole w sensie że nie zdałem do drugiej klasy ) tak jest to jak najbardziej moja wina...
Jednak gdy powiedziałem o tym mamie to wkurwiła się nieziemsko ( no ok to normalne ) po czym dowiedziałem się że mam wakacje z głowy i mogę zapomnieć o wszystkim... w sensie że będę całe wakacje zamknięty w pokoju... to już mnie dobiło... a dalej... ubliżanie, totalnie poniżenie mnie... i gratis słowa "nie mam zamiaru się z Tobą użerać najlepiej się spakuj i wy****dalaj..." no i.... zrobiłem to.... w chwili obecnej siedze u babci i mam zamiar tu spać bynajmniej dzisiaj.... muszę to wszystko przemyśleć ale nie wiem co dalej.... a to dlatego że potem usłyszałem słowa "jak Twoja noga przekroczy teraz próg już nie masz po co tu wracać i nie chce Cię więcej widzieć" po czym wyszedłem.... zabrtała mi karte od telefonu ( bo na nią wzięty ) no i chyba najważniejsze... klucze od domu ;/
Większość tu już starsza i więcej przeżyła więc może... coś kto poradzić czy ch** wie co innego.... ehhh...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 08 czerwca 2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na razie poczekać, aż emocje opadną. Nie robić głupstw, tylko przemyśleć na spokojnie tę sytuację, nie wypadać z jakimś głupim hasłem, prowokować starszych do jakiegoś takiego zachowania, ze będą Cie wyzywać (rodzic wyzywający dziecko - zajebiste, nie ma co ...). Można jeszcze napisać kilka rzeczy, ale to niech wypowiedzą się tacy co Ciebie znają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 08 czerwca 2010, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

first of all wg mnie trzeba być kompletnym debilem zeby nie zdac do nastepnej klasy. moj kolega w mial w drugi semestrze 15 jedynek i jedna 3 z polaka. w ostatnie 2 miechy wyciagnol się i zdal. jak się k**wa widzi ze sytuacja w szkole trudna to zamiast imprezki sreski itd się uczy :E
po 2 to posiedz narazie u baci jak da rade a potem wroc do domu i pogadaj ze starsza w koncu to matka i instynkt macierzynski nie pozwoli jej zeby coś ci się niedaj boze stalo wiec pozwoli ci wrocic. a jej slowom się nie dziwie (choć nigdy moja matka tak mi nei powiedziala) bo tez bym się ostro wkurwil jakby moje dziecko coś takiego powiedzialo. musisz przeczekac.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
trzeba być kompletnym debilem zeby nie zdac do nastepnej klasy
pocieszyłeś kumpla, k***a nie ma co....
Jak masz dostęp do neta do daj mi jakieś namiary na siebie, mieszkam niedaleko, wiec w weekend mogę wpasc jeżeli nadal tam będziesz, pogadamy, na pewno coś wpadnie do głowy żeby to odkręcić. a z czego wisisz, do wystawienia ocen ( u mnie w szkole ) został jeszcze dobry tydzień, może da się jeszcze coś z tym zrobić... no a jak nie to pozostaje komisyjny, chyba że to więcej przedmiotów, mogę ci pomóc się przygotować.... ja akurat usłyszałem podobne słowa po otrzymaniu dwójki na semestr ( też I klasa )... Nie mialem na tyle odwagi żeby wyjść z domu i nie wrócić... napisz z czego wisisz i jak dlugo masz zamiar zostać...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no niestety siedze już bankowo... jest aczkolwiek niby plus tego wszystkiego taki że ja w technikum więc gdybym teraz poszedł do liceum to mature pisałbym tak jak i reszta mojej obecnej/byłej klasy...
Kiciak o debiliźmie mi pisać nie musisz bo dobrze o tym wiem... aczkolwiek każdy jest inny i nie każdemu podchodzi nauka tak jak wszystkim a są i osoby które mogą nad czymś siedziec 5h dziennie przez tydzień a potem i tak dostaną niedosta... ( ja tak mam z fizyki i niemieckiego )
Cóż tak bywa... a w domu jestem już ;/
Tak jak napisał Kiciuś instynkt macierzyński nie pozwolił na to i jakieś pół godziny temu mamuśka po mnie przyjechała i z uśmiechem na twarzy kazała wracac do domu... czy moja "ucieczka" była potrzebna.... chyba tak bo gdybym tego nie zrobił nadal nad głową słyszałbym wrzaski... a tu ot co nawet kompa pozwoliła włączyc...

teraz wyjdzie że hałasu na 2h narobiłem... no ale w chwili tamtej musiałem się komuś wyżalic... i szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się tego że przyjedzie o.O bo byłem u babci z którą mama nie gada już od dobrych 5 lat... o.O

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego


Ostatnio zmieniony przez Słowik dnia 08 czerwca 2010, 21:01, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro wiesz, że jesteś gotów przepisać się do liceum - spróbuj komisa z obu, nic nie tracisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Botrex napisał:
Skoro wiesz, że jesteś gotów przepisać się do liceum - spróbuj komisa z obu, nic nie tracisz.


niestety... komis z dwóch tylko w mega przypadkach i musi zgodzic się większośc rady... a dorzucając do tego całego worka moje zachowanie nie mam szans na komisa z dwóch... i najgorsze to że jeszcze wczoraj mogłem zdawac matme... powiedziała że dzisiaj... dzisiaj idę a jej się do ch***ja odwidziało i stwierdziła że nie mogę i tyle ;/// ehhh żal

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

osobiście bym ci nie radził przepisywać się do liceum, bo jak w technikum nie dajesz rady, to w liceum tym bardziej sobie nie poradzisz, bo materiału jest znacznie więcej. Najlepiej zostań w technikum i spróbuj zdać w następnym roku, 1 rok w dupę, ale prawdopodobieństwo zdania na pewno większe niż w liceum.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ksdfan napisał:
osobiście bym ci nie radził przepisywać się do liceum, bo jak w technikum nie dajesz rady, to w liceum tym bardziej sobie nie poradzisz, bo materiału jest znacznie więcej. Najlepiej zostań w technikum i spróbuj zdać w następnym roku, 1 rok w dupę, ale prawdopodobieństwo zdania na pewno większe niż w liceum.


no właśnie rzecz w tym że nie... u nas w Gnieźnie jest jedno typowe technikum ( to moje ) 2 licea o mega poziomie gdzie w życiu bym się nie dostał dwie zawodówki i jedno liceum (właśnie to do którego chce iśc ) w którym na prawdę nie jest trudno ( to wiem bo chodzi kilku znajomych ) Ja pojechałem po całości bo chciałem wiele i dlatego poszedłem do tego technikum... dostałem się ledwo ledwo i wiedziałem że nie będzie łatwo... prócz przedmiotów zwykłych przedmioty zawodowe w moim przypadku Transport i Spedycja, Ekonomika Logistyki i Podstawy Logistyki , wiedziałem na co się pisze lecz ambicje były na tyle duże że zaryzykowałem no i nie wyszło.... poziom... taki sam jak w liceach nr1 i 2 u mnie... ;/ idę spac ...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pszczola_pl
Jeździ konno


Dołączył: 23 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 74



PostWysłany: 08 czerwca 2010, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No właśnie. Niby się mówi ze technikum gorszy poziomem od liceum. A tak wcale nie jest. W technikum masz normalnie materiał ten sam co w liceum, tylko szybciej przerabiany ( więc gorzej) plus przedmioty zawodowe.
Jednakże tutaj i tutaj trzeba się uczyć, nie ma rady żeby przejść bez twojego wkładu. Powodzenia za rok Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pszczola_pl napisał:
W technikum masz normalnie materiał ten sam co w liceum, tylko szybciej przerabiany ( więc gorzej) plus przedmioty zawodowe.


Własnie odwrotnie. To w liceum szybcej się z materiałem leci bo maja na to 3 lata, a w technikum 4. A propo przedmiotow zawodowych, to mozna rownie dobrze wybrac Liceum Profilowane (jak ja)..) i wtedy tez się je ma. Więc nie gadaj że w technikum jest tak najgorzej.

A co do komisa z 2 przedmiotów, to myślę że warto spróbować z tym podaniem. Nic nie stracisz, a możesz zysakać. Pewien nauczyciel nam dzisiaj mówił że akurat w naszej szkole nie było przypadku, aby rada negatywnie rozpatrzyła prośbę o taką możliwość. Coś mi się po prostu zdaje że lenia masz i nie chce ci się wakacji na naukę zmarnować Wink

Powodzenia Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 czerwca 2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie martw się Słowiś nie jesteś tu jedynym tumanem (o sobie mówię :p) Szczerze powiem co i tak pewnie większość wie, że prymusem nie byłem. W pierwszej klasie od komisów wymigałem się dość chamskim sposobem( nie będę mówił jakim). W 2 klasie miałem 2 komisy, nie pisałem nawet żadnego podania, z czego jednego egzaminu nie zdałem(o!(nie napisze jakiego bo mi wstyd)). W ostatniej nie zaliczyłem J.Polskiego, ale dostałem warunek, jak nie podejdę do matury to mi postawi 2(obiecałem bo na papierku tego nie mogła mieć bo jest to niezgodne z prawem). No a maturę i tak pisałem, bo niby co miałem rok czekać? Teraz jestem (nie)szczęśliwym studentem marketingu i zarządzania ze specjalizacją Informatyka (sieci) i Logistyka. Cała ta moja historia dowodzi tego, że nawet takie głąby jak my dają sobie redę. Masz 3 miesiące na naukę do komisów, uwierz że to wystarczająco dużo czasu. Nie można się tak poddawać bo sobie później nie poradzisz. Poluzuj gacie i bierz się do roboty, to się może jeszcze w te wakacje na lanie zobaczymy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 09 czerwca 2010, 4:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wolę nie pisać o swoich podbojach, bo zaraz będzie, że na tym forum same orły i sokoły siedzą Very Happy
Słowik, jeśli masz jakąkolwiek, nawet najmniejszą szansę to próbuj walczyć o te egzaminy komisyjne, okaż skruchę, wyliż jajca komu trzeba, oby nie mieć roku w plecy.
Co do technikum>liceum, to mam znajomego ,który uczy się w technikum i żeby zaliczyć rok z matematyki musi przynieść 20lekcji w zeszycie zapisanych... Chociaż to oczywiście zależy od przypadku, nie od szkoły tylko od nauczyciela. Bo materiał każdy ma przerobić taki sam, a w jaki sposób to już zależy od nauczyciela.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 09 czerwca 2010, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Manek napisał:
pszczola_pl napisał:
W technikum masz normalnie materiał ten sam co w liceum, tylko szybciej przerabiany ( więc gorzej) plus przedmioty zawodowe.


Własnie odwrotnie. To w liceum szybcej się z materiałem leci bo maja na to 3 lata, a w technikum 4. A propo przedmiotow zawodowych, to mozna rownie dobrze wybrac Liceum Profilowane (jak ja)..) i wtedy tez się je ma. Więc nie gadaj że w technikum jest tak najgorzej.

No właśnie nie bardzo. Jeżeli ja w technikum mam obecnie 18 przedmiotów z czego 8 mi odchodzi w tym roku i w kolejnym na te miejsca wskoczy kolejne 8, to raczej trzeba pędzić z materiałem. W końcu w technikum też piszę się maturę, a muszą ludzi przygotować do niej, np z geografii w 2 lata, gdzie w liceum masz na to 3 lata. Tym bardziej, że w tygodniu jest mniej godzin geografii niż w liceum, bo gdzieś trzeba upchnąć te 18 przedmiotów, stąd też lekcje 8-15 co dzień. Śmieszy mnie też przekomarzanie się, kto gdzie ma ciężej. Technikum jak i liceum może mieć wyższy lub niższy poziom, więc większego sensu nie ma polemizowanie na ten temat.

Jeżeli chodzi o sam temat, to pogadamy na gg słowik Smile Śpieszę się już do szkoły.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 09 czerwca 2010, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie martw się Smile bejbe mój kumpel i to nie jeden też tak miał, z chaty też go wywalili to spał u kumpla tydzien po tygodniu rodzice sami się odezwali bo emocjie opadły i było ok , wziął się w wakacjie i zaliczyl 2 komisy w 3 klasie ledwo na 2 skończył ;D po czym jak wszedl do chaty i powiedział że zdał to matka go goniła po całym domu żeby go wycałować Smile więc nie poddawaj się bo jeszcze możesz dać radę i na pewno dasz !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 09 czerwca 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mało co mogę powiedzieć na ten temat.... Nigdy w takiej sytuacji nie byłem i obym nie był w przyszłośći. Tobie mogę życzyć tylko i wyłącznie, abyś zdał do następnej klasy,trzymaj się ;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 09 czerwca 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

raczej jednak nie ;/ dzisiaj doszedł kolejny przedmiot więc są już 3... ( i nawet nie mam o czym gadac ) dlaczego to już zostawie dla siebie bo gdybym miał napisac swoje oceny np z matmy czy fizy to aż żal... no cóż... lajf is brutal... aczkolwiek myślenie teraz mam takie... jeśli pójde teraz do liceum to wcale nie strace roku... w technikum miałbym 4 lata teraz siedze.... w liceum mam 3 lata i jeśli wszystko by poszło normalnie czyli bym przechodził to maturke napisze razem z moją klasą... obecną/byłą ( chyba już o tym nawet pisałem nie chce mi się sprawdzac )
@Diav3l ja nie jestem tumanem... po prostu no... olałem toooootalnie rok nie przypominam sobie dnia żebym robił zadanie domowe o.O a uczyłem się w domu 3 razy ( teraz jak zdawac miałem ) no i jest to tylko i wyłącznie moja wina... już jest po ptakach Laughing dlatego teraz zostaje mi wybór... zostac w tej szkole ( zostanę tylko jeśli pozwolą mi zostac na tym samym kierunku czyli Logistyka ) lub też pójście do liceum...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 09 czerwca 2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Warto się zastanowić czy to leń wykreował takową sytuacje czy jednak wrodzony brak umiejętnosci do przyswajania materiału. Bo ja w szkole sredniej jak i wczesniej słabo się uczyłem, myslalem ze poprostu tak mam, ale pozniej zauważyłem ze to leń i gdy wziąłem się za nauke było już ok.
Myśle ze jeśli nie zalezy ci jakos MEGA na tytule technika, to warto przepisać się do liceum aby pisać maturke w terminie, wtedy nie stracisz tego roku i będziesz na równo z rówieśnikami. Tak jak ktos tam już wyzej wspominał to u mnie w szkole tez wszystkie złozone wnioski zawsze zostały pozytywnie rozpatrzone. Ludzie jak widza ze ktos choć trochę się stara to umozliwiaja poprawke. ( szkoda ze tyczy się to max szkoły średniej bo na studiach już nie sa tacy łaskawi i nie wystarczy chęć.)

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 09 czerwca 2010, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

u nas w szkole problem jest ten ( nie wiem czy to wszędzie tak ) że w 1 klasie nie można liczyc na łaskawośc nauczycieli... otóż z przyczyn raczej oczywistych... szkoła ma bardzo dobrą opinie i z tego co mi wiadomo najwyższy procent zdawalności matur w mieście... i zalicza się jednak do jednej ( z trzech ) najlepszych szkół w Gnieźnie... dlatego nauczyciele uczniów słabszych po prostu usadzają od razu... nie ma żadnego przepychania za dobre oczka czy też staranie się na koniec roku...
Jak to powiedział mój nauczyciel od Polskiego w do naszej szkoły przychodzą nasiona i plewy... nasiona trzeba pielęgnowac a plewy wypierdolic zanim wyrosną chwasty o.O
Z Fizyki np nie pomogło nawet to że nauczycielka jest koleżanką mojej mamy z dzieciństwa i razem się wychowywały... nawet szansy poprawy mi nie dała... no nic...

zdecydowanie leń Memorial.... tego akurat jestem pewien bo gdy musiałem zdac półrocze z Biologii to nauczyłem się w 3 dni materiału z całego półrocza i zdałem 4 sprawdziany na jednej lekcji... aczkolwiek biologia to raczej teoria więc da się tego wyuczyc... natomiast taka matematyka ( miałem k**wa 3 na półrocze ;/ ) przyszły tematy chociażby z funkcji i nic mi nie było w stanie pomóc bo i tak nie wiedziałem o co w tym w ogóle chodzi...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 09 czerwca 2010, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie pierdol słowik, jezu, dopóki nie wystawili ostatecznych ocen to wszystko da się zrobić, kilka dni całych poseidź nad tymi przemdiotami co ci wychodzi 1 i zró co się da, pojdz do kogo trzeba i zdaj na te 2, a nie siedzisz przed kompem i biadolisz
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?