Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
save do tms extreme
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal15s
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1


PostWysłany: 19 czerwca 2010, 5:53    Temat postu: save do tms extreme Odpowiedz z cytatem  

witam mam kompa po formacie i daleko zaszedlem w trackmani i ma ktos save z tej gry bo nie chce mi się przechodzić jeszcze raz a niektore tory sprawiały trudność. save może być z wersji tms lub tms extreme. jeśli ma ktos save niech wrzuci na przeklej.pl i zostawi link lub na jakas inna strona byle darmowa. z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 19 czerwca 2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To nie lepiej było zapisać własne wyniki przed formatem? A co do save'a to na moje bez sensu, lepiej samemu przejść bo to będą Twoje wyniki a nie czyjeś. Dodatkowa motywacja by jeszcze raz przysiąść nad grą Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?