Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TRACK BY ROBERT
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Trasa wg Ciebie zasługuje na...
1
42%
 42%  [ 3 ]
2
28%
 28%  [ 2 ]
3
14%
 14%  [ 1 ]
4
14%
 14%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
RobeRtjeden
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27 czerwca 2010, 22:07    Temat postu: TRACK BY ROBERT Odpowiedz z cytatem  

To jest moja pierwsza mapa więc jestem otwarty na wszelkiego rodzaju krytykę i surowe oceny więc piszcie co naprawdę o niej myślicie...



Z góry dziękuję za przejechanie jej i sorry za to że nie ma strzałek gdzie jechać ale wydaję mi się że to będzie dla Was oczywiste gdzie jechać.

_________________
-Chcesz super dupę na sobotę??
.
.
.
-To se ją umyj!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 27 czerwca 2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ktoś kto zaczyna dopiero grać, to będzie zachwycony taką mapą, jednak nie licz że doświadczony gracz doceni Twój wysiłek.Mapa średnia, nieprzemyślane cp, za dużo boostów i ozdób.Mapa ma być do jazdy, a nie do wyglądu.Na to zwracaj mniej uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 28 czerwca 2010, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak przejeżdżałem te loopy to Ganja Rider się przypomniał, jeździło się, ale Ciebie kolego nie ma co porównywać do Niego, trasa zrobiona tak jakby ktoś miał na niej nauki jazdy w OSK. W ogóle nie przemyślane klocki. Rozpędzam się na długim skręcie tylko po to żeby za chwile wpaść w ostry zakręt na bande, albo te proste odcinki. Jedziesz kawałek prosto, potem 90 stopni skręt w prawo i znowu długa droga do domu. Tłumaczy cię tylko fakt że wykazałeś własną inicjatywę zrobienia czegoś, to twoja pierwsza mapa więc nie ma co na Ciebie skakać ale póki co wróć do szkoły i życzę wyciągnięcia właściwych wniosków :wink:
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RobeRtjeden
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 lipca 2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To dam jeszcze jedną...może ta będzie lepsza ;p


(Dodano 01 lipca 2010, 11:00)
a możecie mi powiedzieć gdzie są te strzałki co pokazują gdzie trzeba jechać...bo nie mogę znaleźć tego

_________________
-Chcesz super dupę na sobotę??
.
.
.
-To se ją umyj!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 01 lipca 2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasę ukończyłem z wielkim trudem bo jest za szybko i w ogóle raczej kiepsko niż dobrze. Dajesz loopa w prawo zaraz za prawym zakrętem a wcześniej turbo - bardzo trudno jest to pojechać.

A jak zrobić strzałkę? Poczytaj to --> KLIK. W punkcie nr 3 zamiast wklejać adres URL wybierz Sign Right lub podobne.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
RobeRtjeden
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 lipca 2010, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dziękuję

(Dodano 01 lipca 2010, 15:56)
jeszcze jedna

_________________
-Chcesz super dupę na sobotę??
.
.
.
-To se ją umyj!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 01 lipca 2010, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już sam początek mi się nie podoba. Nie wiem czy taki miałeś zamiar czy też nie, ale mapka wygląda na nadeo. Dałeś taki wyskok, ze lece pol stadionu, pozniej znowu spowalniacze, pozniej taki zakret ze na full speed jadę > prosta > zakret full speed > wyskok a za nim zakret którego bez puszczenia gazu przed wyskokiem się nie da wyrobic (a przed nim było od hugona miejsca na rozpedzenie się) > pozniej znow prosta i zakret na full speed. Teraz najgorsze, bo naustawiales tych przeszkod chyba tylko po to zeby nadrobic ich brak na calej mapie. Do konca tylko proste i zakrety na full speed. Nadeo, nadeo i jeszcze raz nadeo -.- Ze tak spytam, umiesz driftowac?
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
RobeRtjeden
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 lipca 2010, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Umiem driftować ale tylko na padzie, a czas jest taki słaby (bo podejrzewam że o to Ci chodzi) bo robiłem go na klawie a na niej nie potrafię driftować ;/
_________________
-Chcesz super dupę na sobotę??
.
.
.
-To se ją umyj!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 01 lipca 2010, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zasada jest taka sama więc w czym problem? Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RobeRtjeden
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 lipca 2010, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na klawie gram bardzo rzadko w cokolwiek (w wszystko na padzie gram) i nie jestem przyzwyczajony.. (bo jednak na padzie naciskanie tych klawiszy rozkłada się na 2 ręce a na klawie to wszystko jedną ręką)
_________________
-Chcesz super dupę na sobotę??
.
.
.
-To se ją umyj!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 01 lipca 2010, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chodzi mi o czas, tylko o to ze robisz zakrety w których w ogole nie potrzeba driftowac, tylko jedzie się fs.. A jednak to drifty sprawiaja ze trasa jest ciekawa.. Skoro umiesz driftowac to rob takie zakrety zeby nie mozna było ich inaczej pokonac niz driftem Wink
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
RobeRtjeden
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 lipca 2010, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, spróbuję
_________________
-Chcesz super dupę na sobotę??
.
.
.
-To se ją umyj!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?