Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ESL TimeAttack 1on1 ladder
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 12 lutego 2006, 16:06    Temat postu: ESL TimeAttack 1on1 ladder Odpowiedz z cytatem  

liga Electronic Sports League (ESL) otworzyla niedawno pierwsza lige TMN, ktorym jest ladder 1on1 w trybie TimeAttack
polega on na tym, ze obaj gracze maja po 5 minut na przejechanie dobrego czasu na wybranej trasie (w tej chwili mozna wybierac z tras Pro Nadeo), ten z lepszym czasem wygrywa.
szczegoly znajdziecie tutaj: http://www.esl-europe.net/eu/tm_nations/1on1/timeattack/

wkrotce zapowiadaja otwarcie również laddera 3on3 oraz 1on1 w trybie Rounds

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
malesiak_pl
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 12
Skąd: Warszawa - ?ró P?d

PostWysłany: 17 marca 2006, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Registered Game Account Type: trackmania_nations (enter)" <-- czyli?
Mam wpisać swój login? Nie bardzo wiem... Bo w CSie trzeba było wpisać tam SteamID, ale teraz nie wiem co tam wpisać;P
pozdro

-----------------------------EDIT-------------------------------

Już sobie poradziłem...Wink Uczę się drogą błędu;)

Dla zainteresowanych:
Należy wpisać login z gry;)

pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 17 marca 2006, 16:08    Temat postu: Pomocy ! Odpowiedz z cytatem  

A ja mam pytanie ? Jak się w tym ladderze doagadujecie w sprawie serwera gdzie się gra. Ja rozegralem 1 mecz ale z Polakiem. Gralismy przez Hamachi w lanie. A jak gra się tutaj zazwyczaj ? Plz o odpowiedz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 17 marca 2006, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zazwyczaj ustralacie sobie przed meczem, kto ma hostowac, to nie ma wiekszego znaczenia, bo ping się nie liczy tak jak w innych grach. Ja na przyklad mam mozliwosc tworzenia serwera, wiec zazwyczaj tworze, jeśli zaden z was nie może, to musicie poszukac kogos, kto by wam pohostowal. Natomiats jeśli chcecie grać przez Instant Challenger, to najpepiej miec mozliwosc tworzenia serwa, zeby pozniej nie szukac kogos w ostatniej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?