Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mapy by LoBoSz
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LoBoSz
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 3


PostWysłany: 30 czerwca 2010, 16:14    Temat postu: Mapy by LoBoSz Odpowiedz z cytatem  

Cześć przedstawiam wam moją czwartą trase:

proszę komentujcie ją co jest ok co robić inaczej itp. bym mugł robić lepsze trasy w przyszłości.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fhrancuz
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 104
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30 czerwca 2010, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozumiem, jesteś początkującym graczem.
Rozumiem, że są to twoje pierwsze trasy.
Rozumiem, że nie oglądałeś czyiś tras.
Rozumiem wszystko;] Jednak nie pojmuje 1 rzeczy. Po co wrzucasz trasy, których nie da się przejechać.;p Przysiadłem do niej na 10 minut i skończyłem chyba na tym dłuuuugim skoku po 4,5 cp. Nieważne.

Przede wszystkim staraj się robić trasy o wiele krótsze. 20-40 sekundowe na których łatwo się nauczysz łączenia klocków i segmentów.
Długie proste są zbędne oraz staraj się tworzyć ludzkie zakręty^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
LoBoSz
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 3


PostWysłany: 30 czerwca 2010, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziwne ja tę trase przejeżdżam w około 3minuty i 15 sekund calutką ale dobra widze że trasa "trudna" ^^. wiem że długie proste są zbędne ale jakoś tak wyszło. Dzięki za rade.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 czerwca 2010, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To jakoś dziwnie długo jedziesz bo ja za 2 przejazdem zrobiłem 1.09.36
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 30 czerwca 2010, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja dodam coś więcej od siebie. Po pierwsze, pojeździj trochę tras "lepszych" mapperów, tylko z innym nastawieniem niż zwykle. Nie staraj się zrobić dobrego czasu, tylko popatrz jak są połączone fragmenty, że trasa jest płynna. Po drugie, czemu po długiej prostej dajesz wzniesienie o które rozpędzony bolid się odbija i leci w kosmos, a za tym wzniesieniem jest najostrzejszy zakręt na całej trasie? To nie ma zadnego sensu. Jak już robisz prostą (najlepiej nie rob, tak jak pisał kolega wyzej), to rob tez odpowiedni do tej prostej zakret, a jak robisz wzniesienie/wyskok to nie dawaj za tym zakretu, tylko wtedy daj prostą z nadwyżka miejsca (nastawiaj się na to, że są gracze którzy wjadą na ten wyskok o wiele szybciej od Ciebie). Teraz najgorsze co na tej trasie było, a mianowicie sciany i pętle. Na pętli najlepiej ustawiaj w edytorze kamere "z oczu kierowcy". Tutaj daję Ci link do tutoriala jak to zrobić > LINK. Dojechałem do 40 sekundy i tam jest tyle tych ścian, że nie wiem na która wjechać. Staraj się robić tak trasę, żeby było jasne gdzie jechac. Te strzałki, które postawiłes dużo mi nie powiedziały. A jak już to zrób GPS. Też dołączam tutorial > LINK

Potwórzę słowa Fhrancuza. Zrób jakąs krótszą trasę, gdzie połączysz kilka bloków, staraj się układać jakiś płynny schemat, żeby bolid nie latał we wszystkie strony Wink nawet 15-30 sekund na początek będą dobre.

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?