Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Na WCG zagra tylko czwórka!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 lipca 2010, 16:33    Temat postu: Na WCG zagra tylko czwórka! Odpowiedz z cytatem  

Na krajowych finałach World Cyber Games 2010 Polska wystąpią najlepsze czwórki w każdej grze - taką informację otrzymaliśmy na dzisiejszej konferencji prasowej, transmitowanej na antenie Headshot. Zwycięzca poleci do Stanów reprezentować nasz kraj na finałach światowych, ponadto otrzyma dość pokaźny "pakiet" innych nagród, niekoniecznie rzeczowych, jednak organizatorzy milczą na temat szczegółów - najwyraźniej starają się o powiększenie puli. Poznaliśmy także harmonogram rozgrywek, o których nieco więcej w dalszej części. [more]

Tegoroczne kwalifikacje WCG Polska odbędą się online, skąd trzech najlepszych graczy (bądź drużyn w CS-ie) awansują na warszawskie finały. Dołączą do nich zwycięzcy na każdej z platform z ubiegłego roku. Turniej internetowy podzielony został na dwa etapy - Etap Grupowy (tu uwaga, grają tylko 32 osoby i od razu zostają dzielone na osiem grup, więc przypuszczalnie nie będzie fazy Time Attack), z którego awansuje najlepszy zawodnik z każde grupy. Później zaczynają się schody, ponieważ w Etapie Drabinkowym gracze mają rozgrywać mecze parami. Trzymam kciuki, że naszej gry nie będzie to dotyczyło i nasi dalej będą grali w grupach i trybie Cup.

Zapisy na stronie ruszyły już dziś. Dotyczy to jednak tylko kibiców, rejestracja graczy do pierwszej tury turnieju nastąpi w ten weekend, konkretnie 17 i 18 lipca. Tyle samo czasu na zapisy będą mieli chętni do grania w dwóch kolejnych turach. Tylko jedna osoba w każdej turze zapewnia sobie udział w krajowym finale.

Przytaczając regulamin ze strony WCG Polska,"turniej skierowany jest do osób, które ukończyły 6 rok życia", natomiast "warunkiem otrzymania Nagrody przez Gracza jest podanie danych niezbędnych do jej realizacji [...]", tak więc co poniektórzy mogą już spać spokojnie (z akcentem na spać :*). To jednak tylko jedna strona medalu. O ile dobrze zrozumiałem, jeden uczestnik może startować w eliminacjach tylko raz! Wyjątkami są osoby... no właśnie, tu nie mamy sprecyzowanej informacji. Punkt 42 mówi bowiem: "w Etapie Grupowym II Tury poza kolejnością mogą wziąć udział Gracze, którzy w I Turze zajmą 2, 3 i 4 miejsce w Etapie Drabinkowym", z kolei punkty 43 i 44: "Gracz, który osiągnie najlepszy wynik w grupie przechodzi do Eliminacji Drabinkowych. Pozostali uczestnicy Etapu Grupowego tracą prawo dalszego uczestniczenia w Turnieju i nie mogą ponownie się do niego rejestrować." I jak to rozumieć?

W dalszej części regulaminu mamy nagrody. Jak już wspomniałem, zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci możliwości reprezentowania naszego kraju w San Jose. Nagroda ta obejmuje sześć rzeczy:

  • opłatę za wizę turystyczną do USA;
  • bilet lotniczy w dwie strony, miejsce odjazdu i przyjazdu ustalone z Organizatorem;
  • zakwaterowanie;
  • wyżywienie;
  • ubezpieczenie (OC, NW, KL, bagaż);
  • kieszonkowe __ $ na Gracza.


Oczywiście dodatkowo nagrodzeni powinno zostać całe podium, co jasno określa punkt 55. "Organizator zastrzega sobie prawo przyznania dodatkowych nagród, na zasadach określonych przez Organizatora" i jednocześnie "do nagród, których wartość przekracza 760,00 złotych Organizator przewidział dodatkowe nagrody pieniężne wysokości równej 1/9 wartości nagrody otrzymanej przez uczestnika" - na tej podstawie śmiem sądzić, że nagrody będą przynajmniej tak śliczne, jak rok temu.

Co do samego finału, tak jak zapowiadano, będzie on miał miejsce w Multikinie Złote Tarasy 22 sierpnia. Lokalizacja ta jest na tyle elegancka, że w razie upałów, takich jak teraz, można sobie z Centralnego przelecieć na miejsce finałów bez wychylania łba na świeże powietrze (mi dziś się rozwalił termometr przy 53 stopniach na słońcu :F). Poza samym turniejem finałowym, organizatorzy zapowiadają liczne atrakcje dla kibiców oraz zwykłych przechadzających się tamtędy galerianek (w to drugie zbytnio nie wierzę). Same 15 000 osób, które każdego weekendu przechadza się do Multikina, pięciokrotnie przebija widownie tegorocznych finałów światowych ESWC, więc zapowiada się ładna impreza Smile

Dziś o godzinie 19 rozpocznie się natomiast cotygodniowa seria programów WCG Raport na antenie Headshot TV. Każdy będzie mógł zadać pytanie prowadzącym na temat WCG 2010 Polska, ja postaram się wyjaśnić sytuację z liczbą graczy, która nie będzie mogła wziąć udziału w eliminacjach, chyba że szybciej dostanę informację na GG Smile GL HF ALL!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 12 lipca 2010, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to pograne ;\
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 12 lipca 2010, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wierzcie we wszystko co piszą media ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[HR]PUMA
Jeździ konno


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 lipca 2010, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A czy ktoś się orientuje w jakich godzinach będą rozgrywane Mapy eliminacyjne ?
I z tego co zrozumiałem nie gramy 3ch Tur tylko 1tura to 1cz. Eliminacji
i nie można startować już w 2 ani 3 ?

Pozdrawiam

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 lipca 2010, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja może trochę sztywno odpowiem, ze aktualnie administracja probuje się dostosowac do ilosci graczy na scenie Razz ale na razie oficjalnie obowiazuje regulamin dla wszystkich gier, 17-tego powinno być wszystko jasne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[HR]PUMA
Jeździ konno


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 lipca 2010, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo wiesz Shadow Ja mam taki problem że nie ma mnie w Weekend i niewiem czy opłaca mi się trenować i startować Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 13 lipca 2010, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Puma - niestety, przewiduje(my) ze TA będzie w tygodniu, a pod koniec będą grupy Sad więc kiszka Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[HR]PUMA
Jeździ konno


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 lipca 2010, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, szkoda Wink
- Mówi się trudno.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?