Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
różne trasy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 25 sierpnia 2006, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobilem mapke na DiscoMania Mod. Jest szybka troszke w niej powerslide'ow jest, i tak dalej, jak komus się nudzi to może sciagnac. Polecam sciagnac tez moda bo fajny.

" target="_blank" class="postlink">

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monia
Jeździ konno


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 63


PostWysłany: 25 sierpnia 2006, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na możliwości mojego Wallego (kocham Cię miśku:***) to i tak Disco Mania to spoko trasa bo on potrafie stworzyć takie (delikatnie powiem:D ) g*wno :]
_________________
"Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 sierpnia 2006, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie twoja trasa nie jest wolna ale szybka bym ja nie nazwal.Nie podoba mi się w niej ze jak po zeskoku na te dziurawe elementy, jest ostry zakret na ktorym nic nie widac bo slup u gory ogranicza widocznoisc jak mozesz zrób coś z tym bo wtedy bylaby ok i trochę przyspiesz ją Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 25 sierpnia 2006, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiec Olo Smile To fakt mapa byla szczerze mowiac troszki tak na probe moda, ale spodobala mi się i wrzucilem ja na TMX (chyba każda zrobiona mape wrzucam na TMX ale czesc kasuje jak sa zle Razz).
Ogolnie, te slupki nad tym "budynkiem" sa zrobione po to, ze jak ktos wpada w dziure, to jest out z trasy, bo go podbija i zawadza w slupek Smile
Zrobilem także oznakowanie zakretu w lewo, jest ono przed slupkami, niestety mało widoczne przez to ze każdy jest skupiony raczej na trasie Smile No coz jak na moje mapy to szybka mapa Smile Sproboje wiecej robić map z offroadem, bo to wg mnie najfajniejszy element jazdy, na nim mozna najwiecej zyskac i stracic, pozdrawiam Smile

A kochanie :* kiedyś ci się moje mapy spodobaja :*

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 25 sierpnia 2006, 19:45    Temat postu: niezła Odpowiedz z cytatem  

Wally-->Niezła trasa.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 25 sierpnia 2006, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki dzięki, aktualnie zlapalem chec na super szybka trase jakas w miare trudna zobacze czy wyjdzie coś z planow, pozdrawiam Wink I dzięki za wszystkie opinie czekam tez na slowa krytyki by moc coś poprawic Smile
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 25 sierpnia 2006, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mnie się spodobał ten drift na początku trasy. Jazdy po dziurawej części trasy nie lubię. Szybkość jak na mój gust spoko!
Pozdrawiam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia
Jeździ konno


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 63


PostWysłany: 25 sierpnia 2006, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chcesz słowa krytyki ? proszę bardzo koffanie : Usuń pierwszy zakret później następny a później kolejne Wink widzisz jak ja zeje..fajnie doradzam :****
_________________
"Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 26 sierpnia 2006, 0:52    Temat postu: Rise of Nations Odpowiedz z cytatem  

Zrobiłem nową trasę. Nazywa się Rise of Nations

Pierwszy raz zrobiłem intro i zmieniłem kamerę w czasie gry.
Napiszcie jak wam się trasa podoba (albo i nie Smile ).

Arrow

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 26 sierpnia 2006, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nowa mapka
CoBan

trasa jest dobrze dograna jest wzbogacona w intro info i GPS .info nie wiem czy to już ktos wymyslil ale chyba jestem pierwszy to jest swietny pomysl sami zobaczcie jak takie coś wyglada mam nadzieje ze spodoba się kazdemy

link


a oto parę screenow




Milej jazdy Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 27 sierpnia 2006, 8:35    Temat postu: Dobra trasa Odpowiedz z cytatem  

Trasa dobra, choć nieco trudna. Zwłaszcza ten moment, kiedy się wpada na tor z odwrócnymi strzałkami. No i dobry pomysł z tym info.

P.S. Czy ktoś w ogóle jeździł na moich trasach? Chce wiedzieć co o nich sądzicie.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 27 sierpnia 2006, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ aido
przejade się dziś na twojej trasie i skomentuje

@ radass
Twoja trasa jest zajebista, ale jedna rzecz mnie irytuje, mianowicie offroad odrazu po loopie, a nie ma oznakowania ze po loopie odrazu trzeba skrecac, wrzuc w MT, zeby pisalo na loopie "turn right over loop".


A teraz moja trasa " target="_blank" class="postlink">
. Jest to przyjemny i mily speedtrack, polecam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 27 sierpnia 2006, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@wally dzięki za ta uwagę ale mogę się wybronic bo od czego jest GPS tylko ze w tej mapce trochę go za szybko poscilem. Wally twoja mapka jest bardzo ciekawa tylko zeby dobrze wleciec w mete trzeba wskoczyc tam do gory bez bledu i to jest fajne trasa szybka i wymagajaca masz u mnie awarda ;]

@adio trasa jest bardzo fajna tylko denerwuja mnie te dwa slupki po tym dlugim zakrecie wrrr no i jak na pierwszy raz to intro nie jest takie zle tez tak zaczynalem. W moje w mapie coban tez nie jest super bo ja uwazam ze intro nie jest takie wazne dlatego tak bardzo się nie staram wole zrobić coś ciekawego podczas wyscigu np jak info albo gps z tymi bajerkami to bardziej upieksza mapki ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 27 sierpnia 2006, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1.Świetna trasa Radass, ale powiem Ci co mnie w niej irytuje - to lądowanie po przedostatnim loopie, po którym natychmiast trzeba skręcić w lewo jadąc na ostatniego loopa. Ciężko jest w tym miejscu przy dużej prędkościwykonać skręt, o którym mówię, bo zawsze mnie w tym miejscu zarzuca na bandę :? . Ale może tylko ja mam z tym problem Very Happy . Ten offroad, o którym wspomniał Wally fajny i do opanowania, ale za pierwszym razem też zaliczylem "dzwon" w strzałki - może gdybyś zrobił wolniejszy GPS to bym go uniknął. A ogólnie mówiąc to fajny spidzik Ci wyszedł.

2.ADIo - Twoją trasę również trzeba pochwalić. Dobra robota. Powiem Ci jednak co dla mnie okazało się dość trudną przeszkodą: ten długi skok, przed którym są dwa boosty. Jadąc po łuku wpadam na te boosty i trudno jest skorygować moment przed wyskokiem. Może wystarczyłby tylko ten drugi boost? Próbowałem wielokrotnie przejechać ten odcinek i ciągle miałem w tym miejscu problem z trafieniem na środek drogi, że nie wspomnę już bramki z słupów, ktorą trzeba pokonać zaraz po "trudnym" lądowaniu. Moim zdaniem (o ile to możliwe) to bym zrezygnował z tego jednego boosta i usuńąłbym te słupy, ale to Twoja trasa więc się nie wtrącam.
Pozdrawiam!
P.S. Nie pamiętam, ale chyba w tej ostatnio omawianej trasia na początku jest napis: Nice Jeep. Niestety nie każdy ma na bilboardzie Jeepa, ja kiedyś mialem, ale już go nie mam, bo to byla jakaś łatka na oryginalnej grze Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 27 sierpnia 2006, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Radass
Tak mysle ze GPS jest minimalnie zbyt szybki. CoBan to kapitalna mapa, mysle ze również zasluguje na awarda. Jeszcze mysle ze pod koniec ostatni loop jest zbyt wysoki, przez co traci się sporo predkosci Smile
Ale ogolnie swietna mapa

@Jurek
Nom tak to u mnie z jeepem, ale coz nie będę już tego usuwal Wink

@Adio
Tak jak przedmowcy: Slupki. poza tym mapa swietna! Masz u mnie award również.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 11:23    Temat postu: RoN v1.1 Odpowiedz z cytatem  

Dzięki. Jak już zrobiłem Validate to zauważyłem problem ze słupkami :? . Ale trudno, niech już tak zostanie. Chyba, że zrobię poprawioną wersję.

EDIT: Wally-->Dobra trasa ten eXplos!on Exclamation Fajnie się jeździ, tylko miałem problemy na końcu-waliłem w checkpoint'a.

EDIT#2: Tu jest poprawiona wersja Rise of Nations o nazwie: Rise of Nations v1.1 Smile
. Zamieniłem słupki na pojedyncze i zrobiłem jeden boost przed dużym skokiem. Przy dwóch ostatnich słupkach radzę jechać lewą stroną, a w "korytarzu" jechać najpierw zewnętrzną, a później wewnętrzną, aby jechać ciągle na gazie.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 31 sierpnia 2006, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i jak zwykle podaje wam moja najnowsza mapke nazywa się 600 mah dlugosc trasy 1min11sek trasa dosyc trudna ale każdy dojedzie do konca jak zwykle posiada GPS info i intro intro zrobilem tak na szybko wiec rewelacji nie ma ale jest ciekawe Razz polecam sciagnijcie ;]

oto link


milej gry

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 31 sierpnia 2006, 14:54    Temat postu: pytanko Odpowiedz z cytatem  

mam pytanie jak mogę zatrzymac kamere parę sek w jednym mjiescu bo ciagle gdy chce przy czym zostac ze 1sek to mi kamera i tak odlatuje ??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 31 sierpnia 2006, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A do czego to potrzebujesz - do intra?

W intrze ja robię to tak:
Po wybraniu kamerki -> intro -> edycja wybieram ścieżkę ->Kamerę, a następnie - Camera custom. To na pewno znasz!
Klikasz na początek czerwonego paska i ustalasz początek kamerki strzałkami klawiatury oraz PageDown i PageUp, lecz zanim to zrobisz na pasku wstaw kilka klatek kluczowych (ikona ze strzałką w dół, która się pojawi, gdy przesuniesz czerwony suwak). Teraz jeśli zmienisz ustawienia kamery na wcześniejszych klatkach kluczowych, a zostawisz dwie sąsiadujące bez zmian, to zmiana ruchu kamery pomiędzy tymi klatkami nie będzie występować. Im bardziej je rozsuniesz to wydłużysz ten efekt.
Ja w tych dwóch punktach zmieniam dodatkowo parametry w lewej kolumnie edytora: Interpolation Hermite na Linear.
Nie wiem, czy o to chodziło, ale może to coś pomoże. Very Happy

A ja mam pytanie:
Czy znacie jakąś stronę skąd można pobrać jakieś ciekawe strzałki, nietypowe oznaczenia tras? Kiedyś już była o tym mowa, ale nie umiem tego znaleźć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 31 sierpnia 2006, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiec sa takie strzaki na TMX musisz poszukac w archiwum newsow, były troszke przed puzzle competition dodane. ale ostrzegam tam jest tego 16 stron i ja się w tym gubie Razz
aaaaa i jak ktos hostuje a nie ma tych strzalek zapisanych to wtedy na bilboardach widzisz taka szachownice Sad

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?