Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
GIEROmaniak.pl
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 27 lipca 2010, 11:52    Temat postu: GIEROmaniak.pl Odpowiedz z cytatem  

Witam.
Chciałbym Was poinformować, iż na portalu GIEROmaniak.pl, w którym mam możliwość pracować powstaje liga. Jakie gry w niej będą i jakie będą zasady rozgrywek zależy tylko i wyłącznie od Was. Postanowilismy pozostawić Wam wolną rękę, czekamy jedynie na kogoś, kto chciałby się sprawdzić w roli administratora ligi. Mam nadzieję, że nie odrzucicie tej opcji, wręcz przeciwnie, pomożecie nam zbudowac ligę, w której będzie mógł zagrać każdy. Jeżeli macie jakieś sugestie odnośnie ligi czy też strony, chętnie wysłucham. Strona nie powstała na dniach, więc nie ma mozliwości upadku, jedynie liga jest czyms nowym, co może jedynie powiększyć i wzmocnić portal.

Link do strony

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 27 lipca 2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po wejściu na stronkę moje pierwsze wrażenie jest takie:

Egz, coś dla Ciebie, w liście gier jest TW Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 27 lipca 2010, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niesamowite, ileż to turniejów, lig, ladderów i innych namnożyło się ostatnio. A było tak cicho i spokojnie...
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 27 lipca 2010, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@up
to chyba dobrze ze jest więcej miejsc do grania, prawda?

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 27 lipca 2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda, że nie ma kto ich zapełnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 27 lipca 2010, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mało teamów w trackmanii jest? od uja ;f tylko ze nikomu się nie chce grać.. byla liga to widzialem narzekania, chociaż jeszcze nie gralem w trackmanie, jak nie ma tez jest zle ze nie ma gdzie grać.. scena trackmanii jest przyjemna nie powiem, bo nie ma tutaj klotni o e-pkt, ale ciężko jest w ogole coś zorganizowac, bo nikomu się nie chce nic
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 27 lipca 2010, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Może i jest dużo teamów, ale jeżeli chcecie, żeby wasza liga miała pewną renomę musicie zaprosić najlepsze zespoły, co wiąże się z...
2. ... pewną zachęta. Nie chce obrażać słabszych drużyn, ale dużo brakuje im do najlepszych. Tylko ew. bonusami skusicie do siebie drużyny z tzw. "górnej półki".

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 lipca 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barthezz napisał:
mało teamów w trackmanii jest? od uja ;f tylko ze nikomu się nie chce grać.. byla liga to widzialem narzekania, chociaż jeszcze nie gralem w trackmanie, jak nie ma tez jest zle ze nie ma gdzie grać.. scena trackmanii jest przyjemna nie powiem, bo nie ma tutaj klotni o e-pkt, ale ciężko jest w ogole coś zorganizowac, bo nikomu się nie chce nic

ja na to patrze trochę inaczej.
jeżeli jest warto, to "scena" umie się dogadac, co pokazuja kilkakrotne edycje polish league, oraz różne lany i "chlany".

tutaj jednak nie widze potrzeby lub sensu lub nagrodzenia lub czegokolwiek innego, aby brac udzial.
pewnie kolejny portal, który chce się coś liczyc na polskiej scenie esportowej i zarobic na reklamach przez liczbe zapisanych i odwiedzajacych strone graczy.
potwierdza to fakt, ze jakos za bardzo chcesz, aby tam ktos zagral.
czemu ci niby na tym zalezy? by "rozwinac" esport i specialnie trackmanie?
jakbys uwaznie sledzil scene trackmanii, to bys wiedzial, ze nawet esl takiego czegoś nie umie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 27 lipca 2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przyznać Ci rację muszę, chociaż pieniędzy z tego jak nie mam, tak nie mam. Chciałbym jedynie zauważyc, że takie PL jest raz w roku i to na te dwa czy trzy miesiące. Tutaj miałbyś mozliwość grania sobie ustalonego meczu w dowolnej chwili, bez narzucania terminu, jednak gra idzie o jakieś tam punkty w turnieju czy lidze, czyli o wygraną. Co do esla, to raczej mnie nie interesuje za bardzo ta strona, grałem w wiele gier "ligowych" i w zyciu nie zdecydowałbym się na esl.. Nie wiem czemu, ale niczym nie przyciąga mnie ta strona. Wolałbym już grać w CB niż na eslu.. Ale to w sumie jest moja sprawa..

Podsumowując wypowiedź, wrócę do tego, po co napisałem ten temat. Chcę się dowiedzieć, czego byście oczekiwali od ligi, co by musiało w niej być, zebyście w niej wzieli udział. Jak Was nie ściągne, to przecież świat się nie zawali, rozumiem, że nie macie ochoty grać gdzie indziej, bo jak pisałeś, na scenie TM są eventy, ale chciałbym to wiedzieć, dla samej istoty posiadania takich informacji ;f Bo zastanawia mnie nastawienie ludzi grajacych w tę gre ;p

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 28 lipca 2010, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W wakacje jeżeli żaden team to nieliczne zgłoszą się do ligi z tego powodu, że w większości teamów jest teraz tak: Wakacje, nic nie robimy, po wakacjach się zbierzemy i zobaczymy kto będzie grał, a po wakajach rusza PL. Potem każdy będzie odpoczywał od PL, a jak nie będize to będą jakieś turnieje typu STC, STML, ESl premiership. I będą odpoczywać wszyscy po tych turniejach. Jakiś czas temu nar i ns próbowało zorganiozować coś takiego to zapisało się ns, nar, szkółka nar i coś chyba jeszcze. Jeżeli liga indywidualna to zbierze się może 20, w porwycach 30 osób. Biorąc pod uwagę, że do każdej rundy WCG zgłasza się ponad 40.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 lipca 2010, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

barthezz, jeżeli ci zalezy zrobić coś dla trackmanii lub zainteresowac graczy waszym portalem, to polecam Tobie zapomnac o lidze i zorganizowac jakiś jednodzienny turniej na krotkich trasach z drobnymi nagrodami.

jestem pewny, ze będzie wiecej chętnych, niz na lige, bo:
1. gracz musi być tylko raz aktywny, nie musi myslec o kolejnych terminach
2. krotkie trasy nie wymagaja tak mocnego treningu, jak dluzsze, ewentualnie zna się je już z jakiś serwerow
3. nagrody zawsze ciagna

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?