Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"Lan" Stęszew2?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 02 września 2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uważam podobnie jak kyzzn, i tak jak jedna osoba z komentarzy..

ten artykuł w ogóle nie promuje takich lanów, dla osoby nie znającej panującej tam atmosfery - banda pijaków i dzieciaków tyle można z niego wywnioskować.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 02 września 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tak w ogóle się zastanawiam jak osoba która nie gra w TM (może i gra a nie znam? kto to?) może opisywać chLANy naszej sceny... Nie mówię że mamy być zamknięci na obcych ludzi, ale niech nie promują naszej sceny, jeśli w niej nie siedzą...

A co do postu Marty - 100% agreed.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 02 września 2010, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu, to byla szanowna Barbara która byla na tym lanie dosc mocno obecna Very HappyD

a ja tam jestem dzieciak, jestem ochlej, na promocji mi jakos nie zalezy, bo lany będą tak czy inaczej, wiec mi nic nie przeszkadza ;d fakt innym może, ale jak star ładnie napisal - poczatki nie sa idealne Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 02 września 2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Lexiu, to byla szanowna Barbara która byla na tym lanie dosc mocno obecna Very HappyD

a ja tam jestem dzieciak, jestem ochlej, na promocji mi jakos nie zalezy, bo lany będą tak czy inaczej, wiec mi nic nie przeszkadza ;d fakt innym może, ale jak star ładnie napisal - poczatki nie sa idealne Wink


Jak tylko zacznie grać w TM to nie mam nic do dodania Very Happy Chętnie zobaczę kolejną osobę w TM, zwłaszcza zaciagniętą do gry prosto z chlana Very Happy

A mi chodziło o to, że chlan relacjonuje osoba kompletnie ze sceną nie związana, a to że była aktywna na chlanie to nie bardzo mnie obchodzi, szczerze mówiąc. I ta relacja nie jest zbyt korzystna dla TM z punktu widzenia kogoś z zewnątrz, jak już Kyzzn powiedziała.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 02 września 2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No po tym opisie, to możnaby wywnioskować, że jesteście trochę sarmatami: chleją, kłócą się, wyzywają, rzygają i robią dym. Do pełni obrazu sarmaty brakuje tylko tego, że nikt się nie wysrał przed domkiem Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 02 września 2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W sumie trochę racja, po przeczytaniu drugi raz stwierdzam, że to dobry tekst ale na bloga. Jak by ktoś chciał napisać relację z lana to na pewno musiała by być dłuższa, bardziej szczegółowa i musiało by się przynajmniej na tym lanie coś dziać, jeżeli chodzi o grę (jakiś mini turniej tak jak to zawsze się działo) a my się tam właściwie przyjechaliśmy napić i pobić rekord w chlaniu, czysto rozrywkowo bez żadnego grania. Jeżeli już opisywać jakiegoś lana to można by zrobić relację z WCG tylko i wyłącznie od strony Trackmanii nabąkując coś może o innych platformach a tak to może faktycznie niezbyt trafiony ten tekst w takiej formie w jakiej został napisany ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 02 września 2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Star - debiut literacki nie na temat i w złym miejscu. Oblana matura z polskiego mimo braku błędów ortograficznych ;D Niech se pisze dziewczyna o grach, bo takie jest przeznaczenie portalu Wink A nie swój pamiętnik.

Majkel - już nawet nie chodzi o promocję, ale o to, że tekst źle mówi o 'nas' wszystkich. Jak sobie pomyślę, że ludzie, którzy mnie nie znają, myślą sobie o mnie, że jestem debilką, bo w TM grają debile, to nie chce mi się wcale już w TM grać Wink

Powtarzam, że tekst jest beznadziejny i szkodzi nam wszystkim. On jest fajny na TMPL, dla nas tutaj, a nie tam gdzieś tam.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 02 września 2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Majkel - już nawet nie chodzi o promocję, ale o to, że tekst źle mówi o 'nas' wszystkich. Jak sobie pomyślę, że ludzie, którzy mnie nie znają, myślą sobie o mnie, że jestem debilką, bo w TM grają debile, to nie chce mi się wcale już w TM grać

a przejmujesz się? Wink bo ja wiekszosci czytajacych nigdy nie poznam, a jak poznam osobiscie to się przekonaja jaki jestem. Nie ma dla mnie znaczenia zdanie kogos kto bierze wszystkich do jednego worka, ktore zreszta poznal tylko z jednej strony i wczesniej już nastawiony negatywnie ;p

oddajmy Bogu co boskie - fakt, w ogole zdziwilo mnie ze na stronie esportowej pisza o zwyklej popijawie, i sa lepsze miejsca do tego typu tekstow. Dla mnie wazne jest to ze czytajac tekst ciagle mialem usmiech na twarzy, nic wiecej ^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 września 2010, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bijcie się k**wa.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 września 2010, 4:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

StaR napisał:
Bijcie się kur**.

Fikasz? Znikasz! Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 września 2010, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
StaR napisał:
Bijcie się kur**.

Fikasz? Znikasz! Smile


Dawaj na ring!

PS: no tak po waszych wypowiedziach uznaje ze trochę na serio do dupy ;D no ale i tak nasza scena jest najlpesza i "jeb*ć counter strike !!"

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 03 września 2010, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wtrącę trzy grosze, mimo, że w sprawie lanów nic nie wiem.

Tak się wkurzacie, że ta relacja jest do (_!_) i opisuje tylko jak to się upiliście i że w złym świetle stawia ludzi grających w TM. Ale spójrzcie na to tak. Ja nigdy nie byłem na LANie (Stęszew mam prawie 500km od domu), ale gdy czytam TMPL to mogę sobie wyrobić właśnie takie zdanie. Ciągle pojawiają się posty "o jak się na**bałem", "haha, a ten to się tak zes*ał że waliło na cały domek", "rekord pobity - wypiliśmy X litrów piwa". Od kiedy czytam to forum widziałem tylko jedną relację z mini turnieju, a tak to zdjęcie z gołymi dupami albo coś podobnego.

Może najpierw sami relacjonujcie co się działo pozytywnego dla rozwoju i promocji sceny a potem wymagajcie tego od innych.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 03 września 2010, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A kto tu ci zagląda poza sceną TM? Od chwalenia się rekordami litrów bądź najebania jest właśnie tmpl, a nie strona AGL...
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 03 września 2010, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Crow, you're missing the point. To jest tak jak z bekaniem: na domówce przy pizzy z kolegami można wybekać alfabet i nawet może być zabawnie. Tego samego jednak raczej nie robi się w restauracji przy obcych ludziach. Tu nie chodzi o wymaganie czegoś od kogoś tylko o stosowność miejsca Wink No i tak właśnie. Na rozluźnienie dodam, że wreszcie mamy piątek! Very Happy I jutro pośpię do 13:00 Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07 września 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

News usuniety Very Happy także luzik:D a właśnie kiedy next lan !? Very Happy Dzwonił do mnie własciciel ośrodka Happy straty to zerwana firana i firanka uwalona morelami Happy (ciekawe ze spluczki nie wymienil Happy trzyma się na klej Happy haha ) i powiedział że następnym razem ma blyszczec jak wyjedziemy bo inaczej wiecej lanow nie będzie ;D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 07 września 2010, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z Lanami na razie chyba koniec bo są turnieje to raz. Dwa trzeba uzupełnić fundusze na następnego lana Smile Ty mi lepiej powiedz czy sylwester jest na 100% bo musiałbym już teraz zaklepać urlop bo sylwek wypada lipnie w piątek na końcowe rozliczenie roku więc może być ciężko Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 07 września 2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hm, parę osob mowilo ze jeszcze za szybko wiec nie robilismy tematu, ale nie zamierzam nie przyjechac nawet w te 10 osob, mimo ze będzie bardzo blisko 18-tki mojej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07 września 2010, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

słuchajcie mozemy zrobić temat ale na bank nie będzie tak jak ostatnio ze zapisalo się 20 osob przyjechalo 16 porpsotu będą wczesniejsze wplaty na konto jak to czesc zrobila i ten kto nie wplaci do okreslonej daty nie jedzie i tyle Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 07 września 2010, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja jak najbardziej chętny na tego sylwka, zazwyczaj nie mam planów żadnych i dopiero w sylwestra coś się pojawia i to też nie zawsze. Tylko trzeba by się zastanowić na jakie dni ;p Czy piątek - niedziela, czy czwartek - sobota (niedziela) Smile
_________________


Ostatnio zmieniony przez °XX Jero dnia 07 września 2010, 16:55, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 07 września 2010, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czwartek przyjazd, Niedziela wyjazd. Chyba będzie najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?