Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Plan na reprezentację.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 sierpnia 2010, 22:25    Temat postu: Plan na reprezentację. Odpowiedz z cytatem  

Jakub nie musiał się nikomu tłumaczyć ze swoich wyborów, ani z niczego bo został wybrany. Jednak ja zostałem przez niego mianowany i odpowiadam zarówno przed nim jak i przed wami wszystkimi. Dlatego nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że nic nie robię, czy coś takiego i przedstawiam wam plan jaki mam na reprezentację. Przedstawiam go już dzisiaj, by do czasu najważniejszych startów każdy mógł zgłosić swój sprzeciw lub wnieść coś nowego do tego planu.

Najważniejszą rzeczą na jakiej opierać będę wybory do reprezentacji to dyspozycyjność. Co mi po graczu, który zrobi rekord świata na danej trasie, skoro nie będzie go na żadnym meczu? Nic. Z tego powodu możliwe jest, że najlepszy gracz nie dostanie się do reprezentacji. Jednak na pewno do repry dostanie się najbardziej wartościowy gracz. Teraz szansę na grę dostaną też Ci, którzy dotychczas byli pomijani, którzy byli tym 17-18 graczem nie mieszczącym się w 16 osobowym składzie.

Drugim kryterium dopiero jest to jak dana osoba prezentuje się na trasach. Jest pewne, że znajdą się gracze, którzy zawsze widnieją na dedi i jednocześnie są dyspozycyjni i to właśnie oni będą stanowić trzon reprezentacji.

Trzecie kryterium, które mam nadzieję nie zostanie zastosowane, to zachowanie gracza. O tym nie ma co się rozpisywać bo każdy wie o co chodzi.

Tyle o planach związanych z doborem graczy, którzy dostają się od razu do reprezentacji. Pozostają sprawy związane z resztą. Dotychczas pewne miejsce w składzie ma 7-8 osób. Prawdopodobnie do tej grupy dołączy 5-6 osób po PL9 lub innym turnieju. Reszta będzie musiała powalczyć w kwalifikacjach. Jednak będą one inne niż dotychczas. Mianowicie:

W wolnym terminie, który będzie dogodny dla jak największej liczby osób zostanie przeprowadzone Q1, czyli kwalifikacje otwarte dla każdego gracza. Będzie to forma zbliżona do WCG, czyli jeden dzień zapieprzania na serwie i z tego czołówka będzie walczyć dalej. Ale o co walczyć? Przecież nie wpuszczę kogokolwiek do repry od razu. Walka w Q1 będzie o 3 miejsca w kwalifikacjach Q2, czyli tych, które bezpośrednio będą prowadziły do reprezentacji.

Obsada Q2 będzie wybrana przeze mnie na tych samych zasadach co trzon reprezentacji. Jeżeli ktoś, kogo widzę w Q2 zgłosi się do Q1 zostanie poinformowany, że jest już w Q2 i nie będzie musiał się męczyć. Oczywiście Q2 także zostanie przeprowadzone w dogodnym terminie. Odpowiednia liczba graczy z Q2 dostanie się do reprezentacji.

Trasy na obie kwalifikacje zostaną wybrane z tras ESL/NC/GC/TMT po prostu będą różnorodne tak, jak różnorodne są trasy na NC/STC. (Morolo, na finał specjalnie dobiorę trasę, która Ci nie będzie pasować :* )

Przez całe NC będę starał się prowadzić jak najdokładniejsze statystyki dotyczące gry reprezentantów, pomoże to w wyborze osób do zmiany (o ile takie będą) oraz pomoże w wyborze osoby, która się najbardziej przysłużyła reprezentacji, na którą to (jeżeli uda mi się takową skombinować) będzie czekać nagroda materialna. Mam nadzieję, że będzie to dodatkowa mobilizacja w grze i trenowaniu.

Moim celem jest złożenie reprezentacji, która będzie zawierać boty oraz osoby twardo i wytrwale trenujące. Mam nadzieję, że jedna część będzie mobilizować drugą i na odwrót. Ci, którzy będą ostro trenować będą zmuszać boty też do wzmożonego treningu, a boty będą mobilizować mocno trenujących do szlifowania swoich umiejętności, uczenia się wciąż czegoś nowego.

To tyle ode mnie, mam nadzieję, że każdy kto to przeczyta i się interesuje sprawą reprezentacji powie coś od siebie, coś zgani, coś doda. Interesuje mnie wasze zdanie nawet jak nie należycie do repry i wiecie, że nigdy wam się nie uda do niej dostać. To przecież nie oznacza, że nie macie dobrych pomysłów Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 sierpnia 2010, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hm, po dwoch aktywnych nocach u johna jakos nie mam zastrzezen Razz tylko będziesz musial miec paru wyslannikow na PL9 bo naprawdę sporo ludzi do ogarniecia będzie Smile

Aaaa, może jednak coś... po pl9 dodac mniej ludzi do 'trzonu', bądź nie dodawac ich wcale, bo kwali będzie praktycznie o 1-2 miejsca, z kolei to kwali nie będzie dawalo pewności, ze ktos kto z niego wyjdzie, będzie systematycznie gral na NC, wiec... nie chce mi się myslec nad tym

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 sierpnia 2010, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobilbym oddzielnie kwalifikacje dla botow i regularnych graczy, w pierwszej piatce powinni być i tacy i tacy. Same boty meczu nei wygraja Wink

I wazne by było jak najmniej nieregularnie grajacych zawodnikow, w sensie przychodzenia na mecze Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 sierpnia 2010, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ajem.pl ! Zobaczycie! Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 02 sierpnia 2010, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahah, nasza parka zawsze zywa Smile

Cytat:
Jeżeli ktoś, kogo widzę w Q2 zgłosi się do Q1 zostanie poinformowany, że jest już w Q2 i nie będzie musiał się męczyć.

wtf? jeśli kogos widzisz w Q2 to i tak przez Q1 tam dojdzie nie? A jak nie to znaczy ze sa osoby od niego lepsze Wink także nie widze sensu tego punktu

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 sierpnia 2010, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

otóż sens jest taki, że:

1. możesz nie mieć czasu gdy będzie Q1.
2. będziesz zajmował miejsce dla osób, które dotąd nie miały szansy walczyć o reprezentację.
3. będzie większa konkurencja w Q2.

wystarczy za powody?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 02 sierpnia 2010, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Całkiem elastycznie, ale to działa tylko na chwilę eliminacji tak chybek?

Widzę że 'trzon' będzie musiał zapierdalać o chlebie i wodzie, a najlepiej pod kroplówką, byle był dyspozycyjny.

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 sierpnia 2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie nie nie, nie o to mi chodzi. dyspozycyjność nie oznacza, że będzie zawsze wytrenowany na 100%, przecież można 1-2 odpuścić, nie mieć czasu (byleby nie wszyscy naraz). przecież trzon to nie jest cała repra. jestem pewien, że osoby ostro trenujące będą grały na każdym meczu i to bez kompleksów. nie wymagam od nikogo by zapierdalał jak głupi.

poza tym z każdą osobą osobno porozmawiam na gg czy gdziekolwiek indziej o tym, czy będzie miał czas, czy będzie dyspozycyjny, kiedy nie będzie mógł itp.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?