Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
trasy na serwer óś
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
20
Jeździ konno


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 11
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 09 sierpnia 2010, 12:38    Temat postu: trasy na serwer óś Odpowiedz z cytatem  

szkodnik wita
szkodnik chciałby trasy na swój serwer
szkodnik ma miedziaki
ze szkodnikiem nie ma problemu z dogadaniem się

Do rzeczy. Poprzednim razem pisałem do trackmakerów prywatnie lub sami się zgłaszali. Ostatnim razem było dużo wytycznych, tym razem tyle:

Środowisko - Stadium.
Długość - 27-60s (+max 9s)
Bez dirta.
Bez g*wna, które wyłącza silnik i którego nazwy nikt nie zna (w edytorze 2-2-7).
Pora dnia dowolna.
Brak kręcenia po trawie. Ewentualnie trawiaste proste lub po skosie. No, wiecie chyba co mam na myśli.
Bez loopów i raczej bez wallride'ów.
Bez przechwytów kamery.
Intro, outro, MT, reszta dowolnie. Co w edytorze, to można wykorzystać.
Niech tylko nie będzie na**ane "ozdób", by słabsze kompy też to pociągnęły.

Termin nadsyłania: przeczytasz temat, to możesz dłubać w edytorze i słać mi propozycje.

Serwer jest bardziej profilu TECH. Dziękuję za lole, fullspeedy (tech również), rpg i inne jakoś sklasyfikowane typy tras. Takich nie chcemy.

Jeśli ktoś ma trasę, która była planowo robiona na jakiś turniej czy coś i się nie dostała, to też możecie podrzucić. Zobaczymy co da się zrobić.

Linki do tras proszę wysyłać do mnie na PW tu na forum. Tylko nie na TMX. Tam dopiero, gdy dam taga do nazwy : )
Tak będzie wyglądała nazwa: [tag][spacja][nazwa trasy]

Odpiszę na każdą wiadomość. Może po tygodniu, może po dwóch, ale odpiszę : ) Nadesłane trasy zostaną wybrane przez specjalnie powołaną komisję do wybierania tras ;D

Planowana ilość przyjętych tras - nawet więcej niż JAKUB ma lat.

Jeśli Pan Jarecki nie zrobi mi tym razem minimum stu tras, to będzie biedny.

Jeśli ktoś ma pytania, to proszę podnieść rękę i zapytać.



Dotychczasowe óśtrasy.

Ekwador:
óś JustSlide
óś HowToOwn

Ordonek:
óś Silence of the Day!
óś Wipe Out!

rafallo
óś inVention

Santacruz:
óś Santacruz #1
óś Santacruz #2

Suvek:
óś ~Suv(ek) *A
óś ~Suv(ek) *B
óś ~Suv(ek) *C

Tomczan
óś-Tom-mini-1

Wally:
óś obszczymur
óś QQ

Wszystkie do przetestowania na tmtp://#join=szkodziu lub Poland->Zachodniopomorskie->óźaleźńeń śćgaće?

_________________
Ta gra ma więcej bugów niż Windows :x

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?