Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Brutalny sparing MT vs NSR (+ screeny)
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anthey
Jeździ konno


Dołączył: 02 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 10

Skąd: ?!?

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:33    Temat postu: Brutalny sparing MT vs NSR (+ screeny) Odpowiedz z cytatem  

Cześć robię reportaż o sparingach bo ten który doświadczyłem na własnej skórze jest dla mnie bradzo przykry Sad
http://www.wgraj.org/img.php?mode=show&file=20386&height=900&width=1440NRC anthey to ja (2 konto poniewaz na 1 mam bana!)

Teraz patrzcie brutalne teksty i odzywki ( team MT) w strone mojego teamu!
http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=20387

a o to 3 screnshot
http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=20388


A do tego cheater w TEAMIE!!!!
http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=20391
(przeczytajcie treść shoutbox'a!!!)
http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=20389

i to niekoniec!! patrzcie na to (hot stuff ;/)
http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=20390
TECHLUK Z CDA brał udział w sparze jako team MT normalne??
http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=20392

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
f1-arek
User no.6900


Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 110
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

żalisz się czy jak?? bo nie rozumiem...
_________________
podpis...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sayer pl
Jeździ konno


Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 15
Skąd: Galaktyka Kur*ic

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, ale wy to święci? my to mówiliśmy w obronie kiedy ty nazywałeś nas cziterami ( a obrazek tłumaczy niezformatowany pulpit). Kolega który miał CP trainer, taaa... jego brat używał tego trainera...
_________________
Być by Żyć xd

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I myślisz że tu znajdziesz sprawiedliwość?
To nie sąd nikt na to zareaguje...


Ostatnio zmieniony przez Cezar dnia 14 sierpnia 2010, 17:44, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anthey
Jeździ konno


Dołączył: 02 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 10

Skąd: ?!?

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

f1-arek napisał:
żalisz się czy jak?? bo nie rozumiem...


a co mam powiedziec?? przezto (jutro team na 90% się rozleci dlatego ja już nic niemówie)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sayer pl
Jeździ konno


Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 15
Skąd: Galaktyka Kur*ic

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dodatkowo nikt nie wie czy to prawda czy fałsz Wink

(Dodano 14 sieprpnia 2010, 17:44)
anthey napisał:
f1-arek napisał:
żalisz się czy jak?? bo nie rozumiem...


a co mam powiedziec?? przezto (jutro team na 90% się rozleci dlatego ja już nic niemówie)

Nie rozleci się. Możemy zrobić zakład i dasz mi 50 zeta jak wygram (będę miał na nowy monitor i parę rzeczy, oczywiście po dołożeniu do reszty pieniędzy

_________________
Być by Żyć xd

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Viki sama ma 12 lat wystarczy sprawdzić na gg,a pzoa tym MT nie sitnieje rok, ponieważ Viki grała w temaie ŃT razem z Fubu przeciwko mojej byłeje drużynie Bot Boys około 3 miesiące temu i pamiętam dokłądnie, że oni też kręcili tak samo (oszukiwali).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sayer pl
Jeździ konno


Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 15
Skąd: Galaktyka Kur*ic

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak ale to było rok temu :PPPP
_________________
Być by Żyć xd

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Viki
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 3


PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 17:52    Temat postu: Ja na ten temat Odpowiedz z cytatem  

Brutalny sparing? Brutalny sparing był tamtym razem przed rewanżem. Was 5 vs nas 2. No to raczej nie fer no nie? Ale nie marudzilismy. Poprosilam raz żeby 3 z was zeszlo na speca a wy nic. Olewka. No nic, my wtedy przegraliśmy. Co do bana to nikt ci go nie dał. Osobiscie sprawdziłam stronke. Screena nie dam bo padną oskarżenia że zrobiłam go zaraz bo zdjęciu ci go.

Co do tego 2 pkt. To nie są brutalne odzywki. Masz 12 lat, to co mam powiedziec?> Nie płacz chłopie? Bez przesady, dobrze? Powiedz mi, kto chciał rewa rewanżu? trochę to brzmi bez sensu ale co zrobie.
http://www.speedyshare.com/files/23798919/glowa_cie_boli.JPG


Co do pkt.3. Jak można nazwać osobe która straszy screenami? To jest tylko dowód noobstwa. Wisi nam to ze jesteś zły że przegrałes ale takie jest życie. Nic z tym nie zrobisz. A z resztą. Chcę poruszyc sprawe kluskisa. Czepiasz się techa a on sam nas wyzywał od śmieci. Nie dam screena bo żle zapisałam i znaleść go nie mogę lub się w ogóle nie zapisał.

Co do cziterstwa. Ten screen jest już niestety nieaktualny a kevin już nie jest cziterem. Skończył z tym niedawno.

A ten przed ostatni screen to jest czysta prawda. kto normalny chce rewanzu rewanzu spara? Wiem że przegrana boli ale tak już jest. Nie zmienisz tego.

Co do techa to należy do teamu. Nie nosi naszego tagu z prostej przyczyny. prosił mnie żby został w .CDA do następnego turnieju a on nie chce żeby wiedzieli że jest w 2 teamach jednocześnie.


Jak donosi nonsenspedia: Zawsze chcą być w wygrywającej drużynie. W przypadku porażki zawsze, ale to zawsze wyzywają przeciwników od cziterów, natomiast osoby ze swojej drużyny za n00by

Źródło: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Noob

Morał: Życie jest okrutne i trzeb się z tym godzić. Nie wytłumacze zachowania Techa, ale uważam że jesteś takim dzieckiem które nie umie przegrywać i próbuje to udowodnic winą innych. W tym przypadku naszą.

(Dodano 14 sieprpnia 2010, 17:59)
Cytat:
jutro team na 90% się rozleci dlatego ja już nic niemówie



Po 1 porażce? Policzmy ile my miewliśmy porażek. Hmmmm.... 1, 2, 3... z około 10 i żyjemy. Jeżeli się rozleci to znaczy ze nie ma w nim umocnionego fundamentu. Na złej glebie każdy dom się wali.




Znalazłam fote Kluskisa. No to to już są wyzwiska, nikt z naszego teamu to nie śmiecie i nie damy się tak obrażać: http://www.speedyshare.com/files/23799666/kluska_niewychowana.bmp


Ostatnio zmieniony przez Viki dnia 14 sierpnia 2010, 18:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a możecie takie sprawy na pw rozwiązywac?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

anthey napisał:
f1-arek napisał:
żalisz się czy jak?? bo nie rozumiem...


a co mam powiedziec?? przezto (jutro team na 90% się rozleci dlatego ja już nic niemówie)


Czlowieku nie bądź zalosny. Przejrzalem te screeny i nic obrazliwego tam nie znalazlem :? No chyba ze obraza cie pytanie "anthey boli cie glowka?" to już temat na psychologa a nie na forum.

Co do bota to tez nie wiem o co ci chodzi. Zadnego screena z czasem przejazdu tylko jakieś glupie dialogi.

Wez się ogranij i odpusc sobie bo się osmieszasz.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

musicie zaśmiecać tmpl jakimś gównem? zapewniam was, że absolutnie nikogo nie obchodzi to, co tutaj piszecie. A poza tym widziałem już gorsze wyzwiska na meczach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie bardzo rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Wypije parę piw i wrócę do tego tematu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taki sparing to poważna sprawa.... prawie jak "krzyż".
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proponuje dac sobie po e-lisciu i po sprawie

ps. dzisiaj wieczorem nadeo ? Very Happy

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam lepszy pomysł niech dają na ring i zwycięzca ma racje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Brutalny sparing".. już myslalem, ze kogos pobili/zgwalcili, albo jakas ustawka byla, a tu jakiś nupki wyzywaja innych graczy.. Rolling Eyes

No jednym slowem "rzal".. Po miesiacu grania w TM team..TFUU.. <dla was> KLANU się zachcialo?! Evil or Very Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja czekam jak Diavel napisze po tych piwach posta :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uła Vego widze pierwszy kandydat na dzisiejszego bana Very Happy Bax TS i się tlumacz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 7:25    Temat postu: Re: Brutalny sparing MT vs NSR (+ screeny) Odpowiedz z cytatem  

8:15 Niedziela. Właśnie wstałem i się strasznie nudzę, a że musk jeszcze nie do końca poprawnie funkcjonuje to postanowiłem coś napisać.

anthey napisał:
Cześć robię reportaż o sparingach bo ten który doświadczyłem na własnej skórze jest dla mnie bradzo przykry Sad
(JAKIEŚ GÓWNIANE SKRINY)]

Oo Jak takie słowa cię obrażają aż tak bardzo, że przyleciałeś z tym do wielkiej rady TMPL.INFO to jesteś pierdolnięty.
Sayer pl napisał:
Tak, ale wy to święci? my to mówiliśmy w obronie kiedy ty nazywałeś nas cziterami ( a obrazek tłumaczy niezformatowany pulpit).

Jak zawsze Very Happy
Cytat:
Kolega który miał CP trainer, taaa... jego brat używał tego trainera...

Jak zawsze Very Happy
Sayer pl napisał:

Możemy zrobić zakład i dasz mi 50 zeta jak wygram (będę miał na nowy monitor i parę rzeczy, oczywiście po dołożeniu do reszty pieniędzy

ch** mnie to obchodzi.
Viki napisał:
Brutalny sparing? Brutalny sparing był tamtym razem przed rewanżem. Was 5 vs nas 2. No to raczej nie fer no nie? Ale nie marudzilismy. Poprosilam raz żeby 3 z was zeszlo na speca a wy nic. Olewka. No nic, my wtedy przegraliśmy. Co do bana to nikt ci go nie dał. Osobiscie sprawdziłam stronke.

Jacierpiedole...





Cytat:

Co do cziterstwa. Ten screen jest już niestety nieaktualny a kevin już nie jest cziterem. Skończył z tym niedawno.

Jacierpiedole again.



Cytat:
Co do techa to należy do teamu. Nie nosi naszego tagu z prostej przyczyny. prosił mnie żby został w .CDA do następnego turnieju a on nie chce żeby wiedzieli że jest w 2 teamach jednocześnie.

sry, właśnie się dowiedzieli Very Happy




Cytat:
Morał: Życie jest okrutne i trzeb się z tym godzić. Nie wytłumacze zachowania Techa, ale uważam że jesteś takim dzieckiem które nie umie przegrywać i próbuje to udowodnic winą innych. W tym przypadku naszą.

nie przejmuj się, sami powiedzieliście, że macie czitera w teamie ;d "już nie czituje" hahaha Very Happy

Cytat:
Po 1 porażce? Policzmy ile my miewliśmy porażek. Hmmmm.... 1, 2, 3... z około 10 i żyjemy. Jeżeli się rozleci to znaczy ze nie ma w nim umocnionego fundamentu. Na złej glebie każdy dom się wali.

O k**wa! Rok czasu istnienia i 10porażek? Zdązyliście rozegrać chociaż 12 meczów?

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?