Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy By SenNocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi się mapy podobaja, sa może trochę nie fajne wygladem ale dobrze się kieruje, fajnie się driftuje itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[K&D]sonny napisał:
Mi się mapy podobaja, sa może trochę nie fajne wygladem ale dobrze się kieruje, fajnie się driftuje itp.

drifty na speedach Rolling Eyes ??

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

autor pisal

ze robi trasy gdzie trzeba "umyslnie hamowac"

było kilka momwntow do zowlnienia mocnego no to lostry drift na zakret i jazda


sry ze brzydko napisalem ale za dużo z kolegami wypilem ;/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fajf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote:44d6818665="Toby"]Najpierw się nauczcie z tym twoim Fajfusem jeździć.. :F


Toby, zauważyłem że niestety nie potrafisz dobrze przeczytać słowa "FAJF". Mam dla Ciebie pewną propozycję, z której lepiej żebyś skorzystał, jeżeli tylko masz pieniądze na podręczniki oraz zeszyty i długopis, proszę CIę idź wreszcie do szkoły aby rozróżniać literki
LUB
Zainwestuj w wizytę u okulisty. Bo bardzo możliwe że potrzebne Ci już są takie szkła, jak denka od butelek po Heinekenie Smile


A tak btw, jeszcze proszę Cię o Repke TWOJEJ megaultraprowykoxanej jazdy na trasie "Hockolicious".
No chyba, że takich demek nie posiadasz lub nagrać ich nie potrafisz, to dam Ci spokój Wink

Pozdrawiam Smile

(Dodano 16 sieprpnia 2010, 16:4Cool
Toby napisał:
SenNocy napisał:
ty tez kiedyś jeździłeś tak albo gorzej....


Tja, ale wtedy wiedziałem, że jestem słaby, a nie podporządkowywałem sobie graczy..
Chodzi mi o wypowiedź Barthezza z tym dostosowywaniem mapki..


A jeszcze jedno.
Czy autorzy map w TrackManii robili mapy tak, jak chcieli gracze, czy według własnego uznania?...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

każdy na poczatku robi mapki wg. swojego uznania, ale chyba nie w tym rzecz, bo kazdemu chodzi o to, zeby zdobyc jak najwieksze grono fanow, nie? a zeby miec fanow, trzeba robić mapki dla nich, nie dla siebie Wink
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Czy autorzy map w TrackManii robili mapy tak, jak chcieli gracze, czy według własnego uznania?...

i tak i nie...każdy autor ma swój styl, jednak czasami trzeba od niego odbierz i trochę pogłówkować...to raz, a dwa to zrób parę dobrych tras (najlepiej mini) i o twoich trasach "będzie się mówić"

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Recepta na te wszystkie spory jest prosta: za słabo jeździcie, aby zrobić dobrą trasę. Ja też kiedyś preferowałem (i robiłem) mapki tego typu, a moją reakcją na techy było "omglol". Niedługo jednak zaczniecie lepiej jeździć (polecam ten poradnik: http://www.youtube.com/watch?v=MBR51-Ftqrs&feature=related [zmieńcie położenia hamulca ze strzałki na np. shift]) i innym okiem spojrzycie na wasze aktualne "dzieła". Wcześnie zaczynacie, może będą z was dobrzy mapmakerzy i chwała wam za to, ale jak na razie nie oczekujcie dobrych opinii i nie wstawiajcie tutaj wszystkich swoich tworów :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cappy napisał:
Recepta na te wszystkie spory jest prosta: za słabo jeździcie, aby zrobić dobrą trasę. Ja też kiedyś preferowałem (i robiłem) mapki tego typu, a moją reakcją na techy było "omglol". Niedługo jednak zaczniecie lepiej jeździć (polecam ten poradnik: http://www.youtube.com/watch?v=MBR51-Ftqrs&feature=related [zmieńcie położenia hamulca ze strzałki na np. shift]) i innym okiem spojrzycie na wasze aktualne "dzieła". Wcześnie zaczynacie, może będą z was dobrzy mapmakerzy i chwała wam za to, ale jak na razie nie oczekujcie dobrych opinii i nie wstawiajcie tutaj wszystkich swoich tworów :wink:


jedna z mądrzejszych i subiektywnych odpowiedzi chyba jaka tu padła, pfff wreszcie Smile

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tylko nie shift Very Happy
szift jest za duży Razz znajdzcie se lepiej klawisz wielkosci strzalek, ja np. mam hampel na E Smile

btw. Prosiles mnie o czas na hocku.. No coz, taki bez pwrslide'u w lewo, a zamiast niego najprostszy drift to pb. 56.8x
oczywiście moglbym jutro nad nim na chwile usiasc i pocisnac na 55, ale wole potrenic na rekru do teamu :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby, nie zdajesz sobie sprawy, że chrzanisz bez sensu? Shift jest za duży - dobre.

Posłuchajcie Cappyego, dobrze chłopaczyna radzi. Większość ludzi się z ów poradnika uczyła, w tym chociażby ja, bóg wie, który z botów, więc tak: Zaczniecie jeździć lepiej, zaczniecie dostrzegać piękno techów.

btw: 55 to też słaby czas na Hocku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fajf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wreszcie wypowiadają się takie osoby, jakich oczekiwaliśmy na tym forum.
Cappy oraz iam doskonale podsumowali całą sprzeczkę o trasach i naszej jeździe, czy złe czy dobre. Właśnie takiego poziomu rozumowania szukałem tutaj!

BTW, wszyscy którzy pisali swoje czasy na Hocku i innych mapach proszę o replaye na GG, ponieważ chwalić się a pokazać to różnica.

Z góry dziękuję
Fajf

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ech.. jezdzilem na nim na serwie.. Wiem, ze wtedy tez się repy zapisuja, ale jedyny, który mi się wyswietla, to 57.2 =...=
No coz, może dziś bd mial czas na hocka.. :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajf napisał:
Wreszcie wypowiadają się takie osoby, jakich oczekiwaliśmy na tym forum.
Cappy oraz iam doskonale podsumowali całą sprzeczkę o trasach i naszej jeździe, czy złe czy dobre. Właśnie takiego poziomu rozumowania szukałem tutaj!
Fajf

Dokładnie Very Happy

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dalem ci na pw moj czas razem z repem z tej twojej trasy

57.01 Smile

(Dodano 17 się 2010, 14:4Cool
iam napisał:


btw: 55 to też słaby czas na Hocku.


imho jak już się jebnie 56.6x to jest dobry czas na hocku bo wiekszosc ludzi takie bije

dasz repa jak ty walnales te swoje "54" ? skoro mowisz ze 55 to slabe

przed wczoraj siedzialem godzine, bez ogladania jak inni jechali hocka i na poczatku bilem po 1 minuta 10 sec najlepiej

po pol godziny bilem poniżej 1minuty

po godzinie 57.01

jak bym jeszcze dluzej trenowal - na pewno bym pobil czas hocka, bo dopsyc dobrze jeździć umie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[K&D]sonny napisał:


btw: 55 to też słaby czas na Hocku.

imho jak już się jeb** 56.6x to jest dobry czas na hocku bo wiekszosc ludzi takie bije

dasz repa jak ty walnales te swoje "54" ? skoro mowisz ze 55 to slabe

przed wczoraj siedzialem godzine, bez ogladania jak inni jechali hocka i na poczatku bilem po 1 minuta 10 sec najlepiej

po pol godziny bilem poniżej 1minuty

po godzinie 57.01

jak bym jeszcze dluzej trenowal - na pewno bym pobil czas hocka, bo dopsyc dobrze jeździć umie


Granica przyzwoitości na hocku to poniżej 56 sekund, poniżej 55 to dobry czas.

Nie muszę widzieć powtórki Iam, żeby wiedzieć, że zszedł poniżej 55 sekund.

Najlepsi gracze na polskiej scenie już takie czasy osiągnęli.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

E nienie, ja teraz nie gadam, że ja jakiś bot, czy coś, bo nie jestem... 56 to JEST czas słaby, bo to chyba oczywiste, jak wr 54 niskie? Sam nie wiem, kiedy jeździłem Hocka, dopiero mi lapek wrócił z naprawy, to raz przejechałem i 55.54. Pewien jestem, że 54 już zrobiłem, ale to po w cholerę długim treningu. Teraz jestem lepszy, niż wtedy, więc sądzę, że pod dedi dałbym radę zrobić czas.

Ale koniec spamowania, więc reasumując:

By robić dobre trasy, trzeba potrafić jeździć, bo wtedy wie się, jaką sekwencję zakrętów stworzyć i jak je do siebie dopasować, by jechało się płynnie, a zarazem by tor jazdy, aby osiągnąć świetny czas był jak najtrudniejszy, bo co za frajda robić dobry czas na trasie, która jest słaba i nijaka?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tutaj mata mój rep z Hocka 55.30 (moje pb to okolice 55.1x, ale nie mam żadnego repa): http://www.speedyshare.com/files/23840551/TomaS_fffESL_000-_666Hockolicious.Replay.gbx
Chętnie potestuję wasze nowe trasy :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przed chwilą zrobiłem za jakiś czas wrzucę tutaj to przetestujesz Smile ale wydaje mi się ze jest średnia albo słaba jak wszystkie moje trasy teraz... chodziarz się teraz postarałem... Happy nie wiem zobaczymy jak ją ocenisz

Edit: Sprawdz to:


(Dodano 17 sieprpnia 2010, 19:29)
Przetestuje ktoś up? i powie co tam jest dobre a co do zmiany?

(Dodano 17 sieprpnia 2010, 19:30)
Przetestuje ktoś up? i powie co tam jest dobre a co do zmiany?

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w 20s, po co tyle tych billboardow? zeby w nie nie walnac, musze hamowac ;f ale powiem Ci, ze jest sukces! zakret na platformie (podjazd > zakret > zajazd) jest do driftu Very Happy wczesniejsze sa za szerokie, zreszta pozniejsze tez.. Poza tym, po co tyle prostych? Ile na tej mapce minutowej jest zakretow? mniej niz 10 ;/ wiecej zakretow, mniej prostych Wink Podsumowujac, widac poprawe, za ten zakret z driftem daje 3/10 Wink
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barthezz napisał:
w 20s, po co tyle tych billboardow? zeby w nie nie walnac, musze hamowac ;f ale powiem Ci, ze jest sukces! zakret na platformie (podjazd > zakret > zajazd) jest do driftu Very Happy wczesniejsze sa za szerokie, zreszta pozniejsze tez.. Poza tym, po co tyle prostych? Ile na tej mapce minutowej jest zakretow? mniej niz 10 ;/ wiecej zakretow, mniej prostych Wink Podsumowujac, widac poprawe, za ten zakret z driftem daje 3/10 Wink


Dzięki Smile postaram się zastosować do twoich rad :]

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?