Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy By SenNocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 21 sierpnia 2010, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub powiedzial swieta prawdę, popieram go w 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 sierpnia 2010, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szkoda ze nas opieprzacie i nie zauwarzyliscie ze od jakiegoś czasu nie robię map nie staram się pisać tutaj czy pytać kogoś o coś tylko odpowiadam na posty.... bo po prostu trenuje... a wy dalej ciagniecie temat... naprawdę ja tego ciągnąc nie chce i dlatego przestałem pisać a zabrałem się za trening ... a wy mi tu wmawiacie ze obrażam graczy... a nawet mnie nie znacie może pogadamy na skype? a i jeszcze 1 sprawa nie wypowiadajcie się w liczbie mnogiej tylko albo do mnie albo do fajfa bo nie wiem co się tyczy w danych wypowiedziach do mnie a co nie :/
_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 21 sierpnia 2010, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SenNocy napisał:
a i jeszcze 1 sprawa nie wypowiadajcie się w liczbie mnogiej tylko albo do mnie albo do fajfa bo nie wiem co się tyczy w danych wypowiedziach do mnie a co nie :/


akurat o nauczeniu się jeździć, tyczy się Was obydwu :< Ale kto mi powie co jest złego w moich mapach? bo na forum nikomu się nie chce Very Happy

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25 sierpnia 2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ktoś mówił coś o RPG to się za to zabrałem ale chyba dalej w to brnąc nie będę Smile zrobiłem labirynt Smile miłego szukania mety życzę Smile

dziś/naj później jutro wstawię mini techa (który jest już zrobiony i oceniony jako nie najgorsza trasa, nie przeze mnie ale gracza z doświadczeniem) zrobiony czeka tylko na weryfikacje czasówą pro gracza, bo ja się za to narazie nie wezmę bo czas to będzie żałosny Smile

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 25 sierpnia 2010, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Małe sprostowanie:

RPG - Mapa wprowadzająca gracza w pewną historię, ta obliguje gracza do wykonania jakiejś misji, znalezienia czegoś, dostania się gdzieś etc. Gracz wciela się w postać. Przykładem może być tu Baofengxue (więcej teraz nie podam, jest za wcześnie a dawno nic nie jechałem).

Trial - RPG bez otoczki fabularnej. Często wprowadza tylko klimat który towarzyszy stworzonej mapie za pomocą modów i muzyki - Egipt, grobowce, Mario etc. Przykłady - mapki Jurka (chyba że coś się zmieniło ostatnio), Sesostris, Mario World (i znowu, więcej nie podam).

Mogło się coś zmienić w obu kwestiach, jurka czy innych proszę o ewentualne poprawki Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25 sierpnia 2010, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sry może to rzeczywiście nie jest RPeg ale jakoś mnie naszło do zrobienia labiryntu :0 nie wiem do jakiej kategorii go zaliczyć Smile ale mniejsza oto
_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25 sierpnia 2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexaeus napisał:
Małe sprostowanie:

Trial - RPG bez otoczki fabularnej. Często wprowadza tylko klimat który towarzyszy stworzonej mapie za pomocą modów i muzyki - Egipt, grobowce, Mario etc. Przykłady - mapki Jurka (chyba że coś się zmieniło ostatnio), Sesostris, Mario World (i znowu, więcej nie podam).

Mogło się coś zmienić w obu kwestiach, jurka czy innych proszę o ewentualne poprawki Smile


Z trial'ami jest trochę inaczej niż napisałeś. Mapy są robione głównie na standardowym modzie. Charakteryzują się prostą budową ale za to są bardzo trudne. Mapa ma np 10cp perfect time to 5 min a średnio gracze jadą ją przy pierwszej próbie z godzinę. Osobiście lubię tego typu mapki ale bez przesady( jeden mapper zbudował trial'a którego można przejechać najlepiej w jakieś 5 min a at zrobił na kilka h ;d)

Żeby nie offtopować dodam że autor już jakiś pomysł ma ale labirynt sam z siebie jest nudny. Mapa nie może nudzić. Żeby to zmienić najlepiej dodać jakąś fabułę czy też ciekawą scenerię. Gdyby ten labirynt był nieco trudniejszy jakieś skoki wymagające skilla to można by było zaliczyć ją do trialii.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25 sierpnia 2010, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki Smile

teraz czekam aż "[K&D]sonny" zweryfikuje czasowo mojego mini techa Smile i wstawię go tu.

(Dodano 25 sieprpnia 2010, 19:19)
PS: tu macie mapke do labiryntu Happy jak by ktoś chciał Smile

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 30 sierpnia 2010, 12:17    Temat postu: Nowe trasy Odpowiedz z cytatem  

ok przetestujcie i napiszcie mi co do poprawy a co dobrze zrobione:



_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543


Ostatnio zmieniony przez SenNocy dnia 31 sierpnia 2010, 9:39, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 30 sierpnia 2010, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

T1: 3/10
Moja powtórka: http://www.speedyshare.com/files/24040360/T1_BQ_00_54_77_.Replay.Gbx
Dosyć monotonna, średnio płynna. Wybitnie nieudany zeskok w ~33 sekundzie i niewymierzony skok do CP w ~35s.

Nice one: 6/10
Moja powtórka: http://www.speedyshare.com/files/24040376/Nice_One-_moja_weryfikacja_BQ_00_30_53_.Replay.Gbx
Całkiem nieźle, bez większych błędów, jedynie płynność trochę kuleje i trasa sama w sobie niezbyt interesująca :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 30 sierpnia 2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh dzięki widzę po ocenie ze jednak posuwam się powoli do przodu z umiejętnościami Smile proszę resztę osób o wypowiedz :]
_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 30 sierpnia 2010, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zapomniałem jeszcze dodać, że musisz popracować nad Author Time albo zatrudnić do tego kogoś innego Mr. Green
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 31 sierpnia 2010, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trochę slabo cappy jak na twoj skill 30.53 ;p

ja tam 30.40 wyciskam ale raz wycislem 30.20 to jak testowalem ta trasa ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 31 sierpnia 2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cappy napisał:
Zapomniałem jeszcze dodać, że musisz popracować nad Author Time albo zatrudnić do tego kogoś innego Mr. Green


tak wiem Smile już się za to zabrałem kilka dni temu od teraz trasy weryfikować i testować będzie "[K&D]sonny" dopóki ja nie nabiorę odpowiedniego skila Smile

PS: Trasa nice one została poprawiona z weryfikacją przez sonnego teraz się na niej po ścigaj Smile

Proszę jeszcze jakieś osoby z dobrymi umiejętnościami o wypowiedz bo jak były sprzeczki to pisałem z 5 osobami na raz a jak teraz jest już ok to pisze z 2 :/ ale cóż Happy

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 31 sierpnia 2010, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SenNocy napisał:
Proszę jeszcze jakieś osoby z dobrymi umiejętnościami o wypowiedz bo jak były sprzeczki to pisałem z 5 osobami na raz a jak teraz jest już ok to pisze z 2 :/ ale cóż Happy


Ja miałem zamiar, ale jak spojrzałem na TMX na screena, że przez pol mapy jest prosta, to mi się odechciało :< sry

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 31 sierpnia 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barthezz napisał:
SenNocy napisał:
Proszę jeszcze jakieś osoby z dobrymi umiejętnościami o wypowiedz bo jak były sprzeczki to pisałem z 5 osobami na raz a jak teraz jest już ok to pisze z 2 :/ ale cóż Happy


Ja miałem zamiar, ale jak spojrzałem na TMX na screena, że przez pol mapy jest prosta, to mi się odechciało :< sry


Spoko ja do niczego nie zmuszam Smile

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 03 września 2010, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nowa trasa do oceny ale proszę o wypowiedz też do tej poprzedniej Smile (co do poprawy a co nie) aha i ta trasa jest weryfikowana na odwal się tylko po to żeby się ścigać można było Smile bo już nie chciało mi się siedzieć 1h przy weryfikacji ale myślę ze z umiejętnościami Pro Smile to przejedziecie ja w 30-35 sec Smile



_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fajf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: 05 września 2010, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasa ani to drift, ani nic...
Mnie się nie podoba.
Mój czas 38.30

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 września 2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no nawet spoko, widać że w dobrym kierunku zmierzasz.. :>
Jest parę niedociągnieć, ale już tak bardzo jak niedawno krytykować nie można.. Very Happy

Mój czas: 34.24

Co do Fajfusa Arrow myślałem, że razem te traski robicie, a tu: "nie podoba mi się"
WTF?
Skończyliście współpracę czy nabijasz posty? :F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06 września 2010, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby napisał:


Co do Fajfusa Arrow myślałem, że razem te traski robicie, a tu: "nie podoba mi się"
WTF?
Skończyliście współpracę czy nabijasz posty? :F


Pewnei Sen go zwolnił za to że ten nie umie drifta i zatrudnil do wspolpracy Sonnego Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?