Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL9 - opinie i pytania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 02 września 2010, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:
A nie wierze ze nikt z TCW tego jeszcze nie czytał.


Czytać to na pewno czytali, może uważają że nie muszą się tłumaczyć. Wink Szkoda że nie wystąpią bo chciałbym zobaczyć teraz mecz XX vs US, było by dużo ciekawiej niż na poprzednim PL Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mighty Stefan
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 września 2010, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szampon napisał:
Nar jak zwykle się nie dostanie do 1. ligi Very Happy


A Ty co, reinkarnacją nostradamusa jesteś?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 03 września 2010, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh szczerze, to mialem zamiar napisac jakieś "oswiadczenie" od razu po zapisach, dlaczego nie startujemy itp. Ale czytajac wiekszosc (zaznaczam- wiekszosc- nie wszystkie ;P) tutejszych komentarzy doszedlem do wniosku, ze to nie ma sensu, bo i tak jesteście madrzejsi i wiecie najlepiej czemu nie gramy w pl9... Tak wiec, z mojej strony, zadnego komenta (poza tym) raczej nie otrzymacie. może jak wroci Redzik to się wypowie, ale to już nie zalezy ode mnie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 03 września 2010, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Szkoda że nie wystąpią bo chciałbym zobaczyć teraz mecz XX vs US, było by dużo ciekawiej niż na poprzednim PL

w Pl7 byla moc <3

ja w zupelnosci rozumiem TCW, i pomijajac to, jakie mozliwosci im daje PL9 a to costam na esl, imo mogli poprostu wybrac CALKOWICIE PROFESJONALNA lige zagraniczna (chyba! nie orientuje się, ale mozna tak wnioskowac) niz PL, ktore (z calym szacunkiem dla organizatorow ktorzy w ogole się podejmowali tego, jednak duzego, wyzwania) raz za razem mialo jakieś bulwersy problemy i mi niestety czesto kojarzylo się raczej ze zla atmosfera... A to raz komus dali powtarzac kwali, a to FF zostalo zdyskwalifikowane, a to (oczywiście od niektorych) daly się slyszec glosy ze jeśli tcw przegra z xx w ostantim meczu PL8, to mecz był ustawiony... Dlatego rozumiem ze TCW zdecydowalo się grać gdzie indziej, acz ubolewam ze poziom spada w zwiazku z tym Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 03 września 2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako jeden z managerow zespolu US (nie dywizji TMNF) chcialbym tylko powiedziec, a raczej podkreslic iz jest to calkowity i dobrowolny wybor naszych zawodnikow gdzie i kiedy zagraja. Nikt z zarzadu/managerow UniversalSoldiers nie naciskal na dywizje tmnf by brala udzial w lidze od ESL, a nie w nieoficjalnych mistrzostwach polski.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 września 2010, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w4rLike napisał:
Jako jeden z managerow zespolu US (nie dywizji TMNF) chcialbym tylko powiedziec, a raczej podkreslic iz jest to calkowity i dobrowolny wybor naszych zawodnikow gdzie i kiedy zagraja. Nikt z zarzadu/managerow UniversalSoldiers nie naciskal na dywizje tmnf by brala udzial w lidze od ESL, a nie w nieoficjalnych mistrzostwach polski.


PO TWIER DZA ----- MY

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 03 września 2010, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eh według mnie na następny raz pl powinien odbywać się po stc (lub w innym terminie nie kolidującym z esl - nc - stc), wtedy chyba nic takiego wielkiego nie ma. Jeżeli jeden z najlepszych teamów nie zapisuje się do ligi to po prostu ona wiele traci a jeżeli wziąć pod uwagę, że są to mistrzowie to już w ogóle klapa. Szkoda, że us nie będzie grało bo myślę, że nie będzie jako takiego porównania wszystkich najlepszych graczy przed zbliżającym się nations cupem Mad.

poza tym nie ma się co spinać, każdy podejmuje własne decyzje, jeżeli chodzi o mnie to jakbym miał wybrać między pl a esl to sam nie wiem, co by było lepsze, na szczęście drużyna wybiera za mnie : )

enjoy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 03 września 2010, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiedyś były dwa PL w roku i szło ustalić termin, teraz trudno z jednym..widać scena idzie do przodu, skoro jest tak "napięty" terminarz. Wink
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2010, 4:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w4rLike napisał:
Jako jeden z managerow zespolu US (nie dywizji TMNF) chcialbym tylko powiedziec, a raczej podkreslic iz jest to calkowity i dobrowolny wybor naszych zawodnikow gdzie i kiedy zagraja. Nikt z zarzadu/managerow UniversalSoldiers nie naciskal na dywizje tmnf by brala udzial w lidze od ESL, a nie w nieoficjalnych mistrzostwach polski.


Cytat:
Według serwisu w4rlike wiele razy ułatwiał wygranie meczów swoich podopiecznych, poprzez zlecanie ataków DDoS, między innymi na zawodników UF Gaming czy SAYCOM Gamer, a dokładniej Jakuba "Tupiego" Wójcika, w meczu przeciwko Pio. Portal publikuje screeny smsów od Piotrka do osoby, która miała zająć się atakami. "Zyjesz? Wiesz ze us musi wygrac z uf? Dogadamy się co i ile, hjhjhjhj" - treść jednej z wiadomości nadesłanych przez w4rlike'a.


Jak nagle spowaznial. Pozdrawiam Kondzia :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 5:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pozdrawiam warlika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 04 września 2010, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oja, ale wy przeżywacie Very Happy US ma pełne prawo do niewystępowania. I nic wam do tego czy chodzi o 4. ligę ESL czy to, że przy tej ilości nieaktywnych botów obawiali się wpierdolu od XX i POL. Fakt, że jeszcze nigdy nie było tak, żeby jeden z głównych faworytów nie zgłosił się do turnieju, ale to szansa dla zespołów mniej utytułowanych. Ich prawem jest grać gdzie chcą Smile A jeśli kiedyś ktoś powie, że dajmy na to XX jest mistrzem Polski tylko dlatego, że US akurat grało ESLa to w moich oczach będzie zerem Smile No a jak POL będzie mistrzem to akurat na bank takie gadanie się zacznie Very Happy Grajta, nie gadajta.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 04 września 2010, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak shadowku wierz we wszystko co jest w mediach, pewnie glosowales na kaczynskiego i jego wielka przemiane Smile

Sarkastycznie odpowiadajac, tak US.tmnf nie bierze udzialy w PL9 bo nie chce mi się już ddosowac, inaczej spokojnie bez wielkich treningow wygralibysmy wszystkie mecze:)

Btw Diavel jest od was z teamu? nie dawajcie mu wodki bo zdradza wasze mroczne tajemnice ponoc :-) tak tylko slyszalem wiec moga to być plotki tylko, jeśli tak to przepraszam diavelku

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no k**wa warlike, zniszczyles nasz team przez to stwierdenie o diavelu.
co za ch** z diava, lohohoohoho.


luk here:

niech diav wiecej chlecje, mamy w dupe srultigamingi it.
ty wielki dzialaczu polskiego esportu.
zal US, ze z toba wytrzymuja.
gl w 4. lidze.
pi***olony egomanie, mixed martial arts k**wa.





a ty fefan pomysl o tym, co ten idiota z was robi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 04 września 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

te gamingi maja tez wy123 na Ciebie także dobrze się uzupelniacie Smile co do diavela, to podobno na wcg chwalil się po pijaku ze macie już mapki do PL9, także hf. A co do dzialacza, to ja nigdy tak o sobie nie mowilem, i nie chciałem by ktos tak o mnie mowil, w przeciwienstwie do Ciebie, gdy zawsze wyklocasz się ile to dla sceny zrobiłeś.

Tak tak, wiem teraz mi pocisniesz w swoim stylu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w4rLike napisał:
te gamingi maja tez wy123 na Ciebie także dobrze się uzupelniacie Smile co do diavela, to podobno na wcg chwalil się po pijaku ze macie już mapki do PL9, także hf. A co do dzialacza, to ja nigdy tak o sobie nie mowilem, i nie chciałem by ktos tak o mnie mowil, w przeciwienstwie do Ciebie, gdy zawsze wyklocasz się ile to dla sceny zrobiłeś.

Tak tak, wiem teraz mi pocisniesz w swoim stylu.


nom, w moim stylu.
tak się chwale, ze zrezygnowalem z teamleadera [POL] i kapitana repre i polecalem gracza wlasnie waszej druzyny.
przez Ciebie tcw strasznie traci, moj drogi.
a czy o tym mowisz, czy nie, nie ma znaczenia.
to co ty robisz, mowi samo za siebie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 04 września 2010, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co traci?Very Happy bo ja ani nikt inny z zarzadu US im się nie miesza w zespół, no ale fakt tcw stracilo baaaaaaardzo wiele bo napisalem tutaj 3-4 komenty! Coz za niezly tok rozumowania. Dziwne ze nie odniosles się tylko do jednej rzeczy w moim poscie. No ale widocznie coś w tym jest ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w4rLike napisał:
Co traci?Very Happy bo ja ani nikt inny z zarzadu US im się nie miesza w zespół, no ale fakt tcw stracilo baaaaaaardzo wiele bo napisalem tutaj 3-4 komenty! Coz za niezly tok rozumowania. Dziwne ze nie odniosles się tylko do jednej rzeczy w moim poscie. No ale widocznie coś w tym jest ^^


aha, wiec wielka konspiracja jest powodem nie brania udzialu w PL firmy TCW?

rozjebiecie caly swiat tmn w 4. lidzie, powodzenia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 04 września 2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tylko tak na uspokojenie tych, którzy wierzą, że trasy do PL9 ujrzały światło dzienne. Otóż jest to nieprawda na 100% jeśli chodzi o właściwy mappack na PL9. Natomiast co do wszystkich wysłanych tras - nawet jeśli ktoś jest w ich posiadaniu (w co wątpię), to nic mu to nie da. Blisko 75 tras z czego grubo ponad połowa miała szansę na ukazanie się w turnieju. Co do tras jakie się ukażą w turnieju - wie o tym tylko Scooter i od niego na pewno takie przecieki nie wyszły i nie wyjdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja dodam, ze przysiegam, ze w zyciu o jakiś trasach nie wiem i nie chce wiedziec.
jak warlike twierdzi, ze coś na ten temat wiem, poprostu klamie, bzdura jak ch**.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w4rLike napisał:
co do diavela, to podobno na wcg chwalil się po pijaku ze macie już mapki do PL9, także hf. A co do dzialacza, to ja nigdy tak o sobie nie mowilem, i nie chciałem by ktos tak o mnie mowil, w przeciwienstwie do Ciebie, gdy zawsze wyklocasz się ile to dla sceny zrobiłeś.


ogien :d mapki ma cale pol, trenimy w szczegolnosci u jakuba na dancefloor party i na tsie przy dopingu Marty i Gosi. ponadto mapki maja lewy, arek, xen, chybe, tuner (ten to już wgl mial wczesniej, pozdrawiam Suna Very Happy) i ktostam jeszcze, pa


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 04 września 2010, 12:29, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?