Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL9 - opinie i pytania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
w4rLike napisał:
co do diavela, to podobno na wcg chwalil się po pijaku ze macie już mapki do PL9, także hf. A co do dzialacza, to ja nigdy tak o sobie nie mowilem, i nie chciałem by ktos tak o mnie mowil, w przeciwienstwie do Ciebie, gdy zawsze wyklocasz się ile to dla sceny zrobiłeś.


ogien :d mapki ma cale pol, trenimy w szczegolnosci u jakuba na dancefloor party i na tsie z Marta i Gosia. ponadto mapki maja lewy, arek, xen, chybe, tuner i ktostam jeszcze, pa

ty k**wa odbieraj telefon lepiej, bo już w miare doszedlem do siebie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2010, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przeciez wiesz ze mi się rozladowal;p przyjedz z jurgenem i wez moja bluze z kuchni z parapetu;p ogolnie na turniej spoznilem się 3h i mnie wyjebali :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 04 września 2010, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jasne, że POL ma już cały mappack na PL9, ba, ma już nawet na PL10, ale cicho sza, bo to tajemnica. A US nie gra w PL9, bo jak w4rLike zobaczył, że XX i POL to w sumie ponad trzydzieści chłopa (a nie po 4 czy 5 jak w CS-ie), to stwierdził, że chrzani takie DDoS-owanie, już lepiej wynieść się na ESL.

hy hy hy

Teraz z niecierpliwością czekam, aż ktoś potraktuje tego posta poważnie.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
przeciez wiesz ze mi się rozladowal;p przyjedz z jurgenem i wez moja bluze z kuchni z parapetu;p ogolnie na turniej spoznilem się 3h i mnie wyjebali :/


warlike cie wyjebie z pgs, k**wa.

dobra, napisz o której mam po Ciebie być na "wedding".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2010, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no przyjezdzaj tu na parę godzin, masz wstep za free;f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
no przyjezdzaj tu na parę godzin, masz wstep za free;f


nie. o 18:00 zamykaja i tak


mow kiedy będziesz i wes frosta czy bergiego, ty razem się wypijemy.
albo bierz polska repre, tez ok, ten terror był calkiem fajny.

daj k**wa jakiś czas, bo nie wiem, kiedy mam być.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem, napisze pozmiej tutaj, być może ze już nawet za godzinke pojade, bo tu nie mam czego szukac w sumie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
nie wiem, napisze pozmiej tutaj, być może ze już nawet za godzinke pojade, bo tu nie mam czego szukac w sumie


ok, mimo ze wygralem w pinga wczorej, daje ci szanse na rewanz,

cmon i mow kiedy mam być na stacji "wedding"

ogolnie to najbardziej cool, co się w zyciu na
scenie tm stalo.
srada wypierdolili z turnieju wcg europe, bo się k**wa najebal u jakuba Smile

HAHAH

pozdro warlike

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2010, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawet gdybym gral to by za dużo nie zmienilo bo pewnie z munke znow bym przegral Smile dobra, powiedzmy ze o tej 17 będę na wedding, zjem coś i wysram i mogę wychodzic na stacje. dobra, laduje telefon to już Ci tam zadzwonie. poszukaj mecz z ukraina bo o 17 wlasnie zaczynaja ;f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
nawet gdybym gral to by za dużo nie zmienilo bo pewnie z munke znow bym przegral Smile dobra, powiedzmy ze o tej 17 będę na wedding, zjem coś i wysram i mogę wychodzic na stacje. dobra, laduje telefon to już Ci tam zadzwonie. poszukaj mecz z ukraina bo o 17 wlasnie zaczynaja ;f


ok o 17:00 będę, ale potwierdz na fonie.

sorry za spam, no ale komorka mu wypadla.

dalbym wam filmy, jak srad w dupe w pingo dostaje, ale ch** zkasowal.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 04 września 2010, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wiedziałem że ten pol team to sami oszusci, a tak to zawsze mnie oskarzali o jakieś wczesniejsze znajomosci tras... ehh zal jakub.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 września 2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, najadlem się i pio wlasnie przegral swoj mecz w lb, zostaje na 3cim miejscu. na scenie hakki a ja wychodze, zaraz będę Smile a w pinga akurat filmik był sliczny ;p

komorka mi się jednak nie naladowala, ale już ide, wiec będę na te 17 dokładnie

Starczy wam, następne posty nie na temat usuwam - Fox.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 września 2010, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiem wam, ze było fajnie.
i ci swiatowi pro gracze sa calkiem ok.
frost niby chudy, ale fajny, bergie odwrotnie grubas, ale tez fajny.

tak se do nich wolalem, się grzecznie przestawilem i zbieralem podpisy na shircie [POL] Smile

z frostem gadalem o polskiej scenie, z gallo po szwabsku o czyms tam, nie pamietam.

a shadow jak stary znawca z każdym na "ty", jak taki prawdziwy pro.

nawet poznalem terrora z polkiej repry, kruciusiutka gadalismy, ale wydaje się fajne człowiek.

jakby te chujowe bilety do polski nie kosztowaly 39 euro intercity, to chetnie bym się pojawil na polskich laanch. jak jeszcze jeszdzilem kosztowaly 29, zal ch** d*pa.

pozdro warlike.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 04 września 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
jakby te chujowe bilety do polski nie kosztowaly 39 euro intercity, to chetnie bym się pojawil na polskich laanch. jak jeszcze jeszdzilem kosztowaly 29, zal ch** d*pa.


winny się tłumaczy, grubasie pff

pozdro Kyzzn Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 września 2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomijając ostatnie dwie strony dyskusji, odpowiem czemu nie bierzemy udziału w PL9.

Na pierwsze danie Scooter Fox:
'Prawda jednak jest taka, że celowo wcześniej walczyli w drabince, by do tej ligi się dostać, doskonale wiedząc, że nałoży się im to na ten turniej.'


O terminie PL9 dowiedzieliśmy się mając rozegranych 7, czy 8 meczów w drabince. Poza tym start w CPS planowaliśmy już od zakończenia jego poprzedniego sezonu. Jeśli ktoś nie wierzy nam, spytajcie Nuggeta. Ale oczywiście kiedy 'główny admin' turnieju poda termin, to nie zważając na nic należy się do niego zapisać, bo 'tak' i już. Odpowiadając na komentarze, które mogą się pojawić co do powyższego akapitu odpowiadam, że termin 'po wakacjach' nie jest dla mnie jednoznaczny z 1 września. Podanie terminu turnieju dwa tygodnie wcześniej jest okej jeśli nikt nie ma planów. My plany mieliśmy już pół roku.

Danie drugie:

Na temat brania udziału w turnieju decydowali gracze. To oni mieliby grać 3 mecze w tygodniu, więc ich decyzja jest tu najważniejsza.

Deserek:

To że nie bierzemy udziału w PL9 nie jest naszą oznaką pogardy dla sceny. Również to, że nie pisałem tu nic przez ten tydzień nie jest oznaką tego, że Was nie szanuję, a tego, że nie było mnie przez ten tydzień w Polsce. Terminy zostały ustalone, więc jaki był sens dyskutowania ?! Potem byłoby gadanie, że 'miszczowie' się domagają żeby dla nich zmieniać datę turnieju i że przez US trzeba przenosić zawody i wszyscy przez złe US są poszkodowani. NIKT od nas nie komentował tego na tym forum. Nikt nie miał pretensji, nikt się nie puszył, ani nie rzucał. Zasady zostały ustalone, my nie mogliśmy ich zaakceptować (w sensie terminu), a jak powszechnie w dzisiejszym świecie wiadomo 'udział oznacza akceptację regulaminu'. Wyszło tak jak wyszło, że gramy w tym czasie w CPS i tyle. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie, ale nie wydaje mi się, żebyśmy sobie zasłużyli na to by nas tutaj obrażać. Myślę, że wszystko wyjaśniłem dość jasno. Z resztą widziałem, że część z Was nas rozumie nawet bez wyjaśniania teorii spiskowych.

Swoją drogą to, że 'główny admin' szydzi sobie z nas, przez to, że nie wzięliśmy udziału w jego turnieju to świadczy tylko i wyłącznie o jego dojrzałości do funkcji.

Pozdro wszystkim i dzięki tym, którzy życzą nam powodzenia w CPS.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 września 2010, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Pomijając ostatnie dwie strony dyskusji, odpowiem czemu nie bierzemy udziału w PL9.

Na pierwsze danie Scooter Fox:
'Prawda jednak jest taka, że celowo wcześniej walczyli w drabince, by do tej ligi się dostać, doskonale wiedząc, że nałoży się im to na ten turniej.'


O terminie PL9 dowiedzieliśmy się mając rozegranych 7, czy 8 meczów w drabince..


Fefan napisal to 28 maja napisał:
Ponownie wiecej glosow będzie za wakacjami, a argumentow pisanych za tym terminem pozniejszym. Wiec imo o wiele lepiej byloby zrobić ankiete dla powiedzmy drużyn z pl8 (po 1 glosie od druzyny) niz dac mozliwosc glosowania wszystkim, nawet tym, ktorzy w pl9 pewnie nie zagraja.

A co do odpowiedzi, to oczywiście po wakacjach. A jeśli chodzi o argumenty, to te same co rok temu.


Chyba pierwszy raz na tym forum na serio mysle ze pierdolisz glupoty Redzik. To ze nie macie w tym momencie zbyt ciekawie w teamie, nie oznacza ze od razu musisz być wulgarny wobec calego forum. Poza tym odwracacie się od wszystkich, nikt nagle nikogo nie zna, nikt do nikogo się nie odzywa, osochozi???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 05 września 2010, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisal to 28 maja napisał:
Ponownie wiecej glosow będzie za wakacjami, a argumentow pisanych za tym terminem pozniejszym. Wiec imo o wiele lepiej byloby zrobić ankiete dla powiedzmy drużyn z pl8 (po 1 glosie od druzyny) niz dac mozliwosc glosowania wszystkim, nawet tym, ktorzy w pl9 pewnie nie zagraja.

A co do odpowiedzi, to oczywiście po wakacjach. A jeśli chodzi o argumenty, to te same co rok temu.


IrRed napisał:
Odpowiadając na komentarze, które mogą się pojawić co do powyższego akapitu odpowiadam, że termin 'po wakacjach' nie jest dla mnie jednoznaczny z 1 września.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 września 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:


Chyba pierwszy raz na tym forum na serio mysle ze pierdolisz glupoty Redzik. To ze nie macie w tym momencie zbyt ciekawie w teamie, nie oznacza ze od razu musisz być wulgarny wobec calego forum. Poza tym odwracacie się od wszystkich, nikt nagle nikogo nie zna, nikt do nikogo się nie odzywa, osochozi???


Wulgarny ?! W którym miejscu ja jestem wulgarny ?! Wydawało mi się, że wyjaśniłem wszystkie wątpliwości, które mieliście (sądząc po wypowiedziach w temacie). Poza tym nigdzie nie pisałem, że mamy nieciekawie w teamie (cokolwiek masz na myśli). A co do odzywania się do siebie to nikt ze sceny do mnie na ten temat nie pisał, nikt mnie o nic nie pytał, więc nie rozumiem o co Tobie chodzi. Jedyna wiadomość jaką otrzymałem od scenowicza na gg w czasie tego tygodnia to link od Jakuba do fotki Słowika ;].

Nie wiem też co do rzeczy ma cytowanie Fefana. Wyjaśnijcie proszę.

---Edit
OK. Cytaty już rozumiem ;p

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 05 września 2010, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

łooooj, nie spinać pośladów dzify Wy moje! Happy
Zróbcie tak, żeby ta edycja była najlepsiejsią, niezapomnianą - wzorcem dla pl10.
Pozdrowienia z puszczy brzezinskiej - pamiętajcie - ja czuwam cały czas! Laughing

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 września 2010, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tu może z pozycji mniej zorientowanego, ale zarzucę pomysłem (wpadło mi do głowy 47 sekund temu, więc może to bubel być)

Zwycięzca PL9 vs. Universal Soldiers, na mapkach TheBest of PL9, Pojedynek Mistrzów

Meczyk po zakończeniu ligi. To mógłby być naprawdę niezły pojedynek i także coś w stylu nowej tradycji Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?