Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
stunty w trackmani
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VIPstear
Jeździ konno


Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: sie biorą mewki?

PostWysłany: 26 sierpnia 2010, 13:50    Temat postu: stunty w trackmani Odpowiedz z cytatem  

Witam, chciałbym zaprezentować jedne z pierwszych stuntów wykonanych w trackmanii, zainspirowanych wieloma stunt-filmami z GTA san andreas (w tej grze stunting jest najbardziej rozwinięty, trzeba ten poziom przenieść na trackmanie Very Happy). Praktycznie nie jest to stunt-film tylko film for fun, o czym świadczą niektóre klipy nie mające związku ze stuntem. No co by tu jeszcze napisać ;p
Enjoy

http://www.youtube.com/watch?v=29i_1qBHKzs

niedawno odzyskałem muzyke bo WMG zabrało

tutaj link do mojego profilu http://www.youtube.com/user/VIPstear
SUBSCRIBE!!!

_________________





Thanks to Dogger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26 sierpnia 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajna muzyka reszta żal 1/10
Popracuj trochę nad tymi stunami bo widziałem że większość stunów w twoim filmiku kończyło się na dachu a niektóre to w ogóle faile a nie stuny ;p
Widziałem jakiś czas temu prawdziwy stunt tm video ale nie pamiętam nazwy.
Pograj trochę lol mapy to będziesz miał materiał na następny filmik :>

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 26 sierpnia 2010, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Stunty to w TM nic nowego, a te w twoim wykonaniu prezentują naprawdę niski poziom.
Lepiej sobie obejrzyj Street Style 3 :wink: : http://www.tm-tube.com/video/4668/street-styl3--hd- ,
lub trochę krótszą, czysto stuntową produkcję: http://www.tm-tube.com/video/2404/holidaystunts

_________________


Ostatnio zmieniony przez Cappy dnia 26 sierpnia 2010, 14:29, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 26 sierpnia 2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1:22 odbijasz się od bandy przed metą by zawrócic.... az się stare czasy przypominają Cool

ogólnie filmik dupy nie urywa

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
VIPstear
Jeździ konno


Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: sie biorą mewki?

PostWysłany: 26 sierpnia 2010, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chodzi o street style to zupełnie co innego, tam bardziej przejeżdżają mapy i przypadkowo robią obroty itp itd, to jest widowiskowe ale nie jest bardzo wymagające, sam tak zaczynałem w gta sa, w trackmani to mój pierwszy vid więc rzeczywiście nie zachwyca, jak widze tutaj się inaczej patrzy na takie coś.

Może was to zainteresuje http://www.youtube.com/watch?v=PGd5ptDAiLw

_________________





Thanks to Dogger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 26 sierpnia 2010, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może nie tak jak ci się wydaje ale stunt (zwany w TM Freestyle) i drift w TM jest bardzo rozwinięty, tylko trzeba mieć United, sam jestem drifterem, ale nie takim jak na stadium, pooglądaj sobie filmiki na tm-tube, To zmienisz zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
VIPstear
Jeździ konno


Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: sie biorą mewki?

PostWysłany: 26 sierpnia 2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No właśnie zauważyłem, że w tutaj jest rozwinięty bardzo freestyle czyli robienie takich ewolucji jak w tym street style, a to co ja robiłem to ciągłe powtarzanie jednego stunta aż uda mi się go wykonać. W trackmani nigdy nie robiłem więcej niż godzinę, ale w gta ten czas może dochodzić nawet do miesiąca (dla mnie max tydzień, ale ja nie jestem bardzo dobry) , najdłuzej robiony z tego co wiem to 2 miechy ale on wyprzedził epokę o co najmniej 2 lata. Pooglądajcie sobie trochę z gta a zobaczycie mój film z raczej innej perspektywy Very Happy
_________________





Thanks to Dogger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 26 sierpnia 2010, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli Ci się wydaje, że wszystkie te stunty w Street Style 3 są przypadkowe, to poobserwuj, jak niektóre z nich są złożone i powymierzane :wink: Obejrzyj także drugi film, który dałem w poście (Holiday Stunts).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?