Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"Shadowgate" - felieton
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 10 września 2010, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psik napisał:
mógł napisać o tym że się spóźnił i za to go zjebać bo się pewnie należy, ale o tym że pił i był pod wpływem jeszcze na miejscu na drugi dzień to już sobie troszkę żarty robi...
nie chce go w jakikolwiek sposob bronic, ale imo ukolorowal trochę to, co znalazl na tym forum. A o ile się nie myle, to podczas jakze interesujacej rozmowy Shadowa z Jakubem byla mowa o imprezowaniu, klubowaniu itp, a o zadnym zaspaniu i innych "zdarzeniach losowych" nie było mowy. Jakby Shad od razu powiedzial co i jak, to, mam przynajmniej nadzieje, art Lecha by brzmial zdeczka inaczej.

Aha. No i mamy szczescie, przynajmniej sadzac po oswiadczeniu organizatorow, ze nie wplynie to w jakikolwiek sposob na dalsza obecnosc tmnf na takich eventach.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 10 września 2010, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niezależnie od tego, co się tak naprawdę wydarzyło, Shadow nie ma chyba co liczyć na kolejne takie wyjazdy... Scena TM też nie zyska reputacji po takim zajściu... Podkreślam, że nie ma znaczenia co się stało NAPRAWDĘ, została rozdmuchana hipoteza, że Shadow się upił i spóźnił się 3 godziny na turniej, w którym wypadł fatalnie. I taka historia zostanie zapamiętana Smile Następnym razem trzeba 'wysłać' kogoś bardziej odpowiedzialnego i tyle, człowiek uczy się na błędach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 września 2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:

Aha. No i mamy szczescie, przynajmniej sadzac po oswiadczeniu organizatorow, ze nie wplynie to w jakikolwiek sposob na dalsza obecnosc tmnf na takich eventach.

o jakicj organizatorach jest mowa, o samsungu, czy o organizatorach w polsce?
jak w polsceo kogo dokładnie chodzi?
i gdzie mozna przeczytac to oswiadczenie?

(Dodano Pią Wrz 10, 2010 6:23 pm)
Maciek napisał:
Następnym razem trzeba 'wysłać' kogoś bardziej odpowiedzialnego i tyle, człowiek uczy się na błędach.


wysli się tego, który się zakwalifikuje, tak samo, jak wlasnie było teraz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 10 września 2010, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chodziło mu raczej o to zaproszenie Smile że organizator zapewne nie będzie chciał go jeszcze raz zaprosić ...

ale tak w sumie to przestańmy gdybać...

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mighty Stefan
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: 10 września 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chciałem napisać jak to wygląda z perspektywy nic nieznaczacego na scenie gracza, ale mi się nie chce... Powiem tylko tyle, że skoro, to co napisał ten cały Lechu, czy jak mu tam, jest nieprawdą, to można tego delikwenta pozwać o zniesławienie, pomówienie itp. Wymienił Shadka z imienia i nazwiska, więc dowodziki będą... Zdyskredytował go dosyć skutecznie, o czym świadczy chociażby oświadczenie na stronie WCG, więc nie wiem, czy jak by to o mnie chodziło, to nie pofatygował bym się do odpowiednich organów, zajmujących się tego typu sprawami... Ale, na szczęście, to nie ja jestem w tej sytuacji, więc nie muszę podejmować tego typu wyborów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 września 2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cieszę się, że pomówienia odnośnie pijaństwa Shadowa okazały się nieprawdą, czyli miałem rację Smile

A jak to wpłynąć może na pojawianie się tmnf na turniejach? Wątpię, by portale e-sportowe były czytane przez headmastering Samsunga, może się mylę. Tak samo innych firm, więc niezbyt mi się widzi, by jakkolwiek to wpłynęło na pojawianie się tmnf. Jedynie informacje, jakie pojawiały się (poza portalami wiadomymi) poza stronami polskimi to te, że Shadow nie stawił się na meczu, przez co został sklasyfikowany na (correct me, if ajem wrong) 9. miejscu. Wątpię, by ktoś był taką świnią i po wytłumaczeniu tego zajścia przez Shadowa pisał maile do wszystkich organizatorów wielkich imprez że "ten tu to świnia, zul i cham, tak cała scena, my chcemy grać w NFS czy inne gry!", chociaż kto wie, co komu odpierniczy.

Jak afektować owo zajście będzie na polski e-sport? Tu jest mi ciężko jednoznacznie określić, bo:
- hstv chyba jest zadowolone i z edycji 2008, i 2009 roku PGA (wiem, w tym roku nie będzie), więc dlaczego miałoby zmieniać zdanie na podstawie jednego zajścia, proste równanie 2-1=1, czyli ciągle na plus.
- WCG jest organizowane dla całej sceny, nie dla Shadowa, więc pojawia się pytanie - czy organizator będzie chciał ukarać scenę Trackmanii za zajście, o którym (jeśli wcale) ma marne pojęcie, bo dowiedział się z portali internetowych, które, jak wiemy, podają bardzo często informacje błędne.

Idąc dalej: Polish League, PITMC, wszelakie PONTONY są organizowane przez scenę, w tym często przez Shadowa, więc wątpię, żeby nie mógł grać, bo ktoś mu zabroni? Jakkolwiek to nie brzmi: Shadow według mnie poniesie karę w inny sposób, ale miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo byłoby szkoda. Wszyscy pewnie się domyślają, o co chodzi, a jeśli nie, to nie moja wina, było to wałkowane już kilkukrotnie.

Także ogólnie rzecz ujmując nie wydaje mi się, by scena Trackmanii miała jako ogół ucierpieć, to ewidentnie dobrze, chociaż wskazywałoby to wtedy na marny ogląd sytuacji przez organizatorów największych imprez, ale... wolę taką opcję niż w ogóle myśl o usunięciu Trackmanii z czołowych turniejów nie tylko w Polsce, ale i na świecie, a raczej każdy się ze mną zgodzi.

PS: Chciałbym odświeżyć mój pierwszy post. Mianowicie po rozmowie z Lecho chcę go przeprosić za to, iż odebrał wyżej wymieniony jako brednie, może niewystarczająco podkreśliłem, że są to tylko moje przemyślenia co do powodów napisania przez Lecho artykułu. Także przepraszam Lecho, następnym razem mocniej to zaznaczę, jeśli będę gdybać (jak powyżej ;P).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 10 września 2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GDZIE JEST KRZYŻ !!! GDZIE JEST KRZYŻ !!!
_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 września 2010, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja bym się z nimi bił.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 10 września 2010, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm. Ale to Shadow był dzieckiem w krawacie (i ja). To jak nazwać lecha?

Shad postąpił nieładnie, ale ta AFERA to już jest tak nadmuchana, że śmich Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 września 2010, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

By VooDoo, a konkretnie Grzegorz "djkamyk" Kamiński:

Cytat:
Po przeanalizowaniu całej sprawy związanej z występem Damiana „Shadow” Treli podczas SEC w Berlinie, stwierdzamy iż zarzuty wystosowane w jego kierunku mijają się z prawdą, bądź nie mają rzetelnego potwierdzenia. Podczas trwania turnieju (czyli w godzinach trwania „eventu”Wink nie miało miejsce żadne zdarzenie, które by źle wpłynęło na wizerunek Polskiej Reprezentacji.

Jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorami WCG Polska i na bieżąco monitorujemy sprawę. Gdyby jednak zarzuty w kierunku Damiana okazały się prawdziwe, jesteśmy gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność za popełnione czyny. Bez względu na zakończenie sprawy (choć naszym zdaniem, kończy się w tym momencie, ale różnie to bywa), Shadow pozostaje zawodnikiem Voodoo Gaming. Jesteśmy JEGO drużyną, starając się pomóc nawet w najgorszej sytuacji, a nie tylko gdy zawodnik odnosi sukcesy, tym bardziej, iż Damian ma na swoim koncie duży wkład w rozwój „laleczek”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 10 września 2010, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma gnoju
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 11 września 2010, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czyli jest syf

Shadow wez się w koncu zdecyduj czy robiles gnojczy syf oraz czy byles pijany czy nie.

sprostuj do jutra 10:00 rano

czuwaj

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?