Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Zonk Mapka :)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Zonku
Jeździ konno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 80


PostWysłany: 10 września 2010, 14:16    Temat postu: Zonk Mapka :) Odpowiedz z cytatem  

Nazwa Mapki: Zonk tech01

opis: Tech około 57 sek Mapka jest moją pierwszą taka i chciałem abyście ocenili co o tym sądzicie : ) Wszelkie uwagi mile widziane Razz

Rep jest na tmxie jak by ktoś nie wiedźał jak jechać ;P


Link do TMX:

_________________
Zonkuś

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 września 2010, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ciekawa mapa, podoba mi się, ale na pl9 raczej by się nie dostała, chodź w sumie kto wie. Mogę powiedzieć, że jest oryginalna i ma ciekawe sekwencje zakrętów. 6+/10 plus rep i award na tmx. Chodź rep robiony na szybko, spokojnie da się niskie 56 wycisnąć.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Zonku
Jeździ konno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 80


PostWysłany: 10 września 2010, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To mój pierwszy tech map więc i tak się cIesze że komuś się podoba ;P
a rep prawda miał być tylko pomocą jak by ktoś czegoś nie kminił Razz

_________________
Zonkuś

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 10 września 2010, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też jeździłem i też mi się podoba. Za dużo i za blisko jest takich klocków co z płaskiego robią pochyłe pod górę, ale całkiem fajnie się jedzie. Może pościągaj sobie mapki znanych mapmakerów i popatrz jak oni łączą segmenty. Akurat teraz jest PL9 więc mamy wysyp dobrych tworów. I pamiętaj o znakach bo mapka jest delikatnie pogmatwana i pierwszy raz trzeba jechać na chybił - trafił. Niektórym nie będzie się chciało ściągać repka żeby sprawdzić jak jechać.
_________________


C13


Ostatnio zmieniony przez *WDD* crowmaster_13 dnia 11 września 2010, 9:13, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 10 września 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

crowmaster napisał:
Też jeździłem i też mi się podoba. Za dużo i za blisko jest takich klocków co z płaskiego robią pochyłe pod górę, ale całkiem fajnie się jedzie. Może pościągaj sobie mapki znanych mapmakerów i popatrz jak oni łączą segmenty. Akurat teraz jest PL9 więc mamy wysyp dobrych tworów. I pamiętaj o znakach bo mapka jest delikatnie pogmatwana i pierwszy raz trzeba jechać na chybił - trafił. Niektórych nie będzie się chciało ściągać repka żeby sprawdzić jak jechać.

mam takie samo zdanie mimo ze nie jestem jakimś super driver-em

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Zonku
Jeździ konno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 80


PostWysłany: 13 września 2010, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do tych znaków to ja bym z chęcią je postawił tylko że jest problem w postaci że nie wiem gdzie je znaleśc ! mam tylko Tmnf i nie wiem czy w tym są jakieś znaki Razz
_________________
Zonkuś

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 13 września 2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oczywiiscie ze są wiekszosc map jest w TMn robiona... pocztytaj sobie poradniki radzę Smile
_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Randal.
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 2


PostWysłany: 29 września 2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mapka jest OK
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 29 września 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mapka bardzo mi się podoba. Ciekawe sekwencje zakrętów, jak na pierwszy raz 8/10 Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?