Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
MJ's maps
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MJpoland
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 10 września 2010, 15:22    Temat postu: MJ's maps Odpowiedz z cytatem  

Witam!
To dopiero mój pierwszy post na tym forum jak również pierwszy tydzień w trackmanii. Mimo, że zaczynam naukę tworzenia tras tak późno, mam nadzieję, że dzięki waszym podpowiedziom zdołam zyskać doświadczenie by w przyszłości tworzyć je na najwyższym poziomie, być może w kolejnych edycjach trackmanii.

Oto moje 3 mapy, mam nadzieję, że choć jedna wam się spodoba. Proszę o podpowiedzi i wykaz błędów, jak i co powinienem w nich zmienić, by były lepsze.

[MJ]-Seclusion
Opis: Mapa wymagająca max. szybkości, ze stuntami na niskim poziomie trudności
Link do TMX:


[MJ]-MoleTrap
Opis: Prosta mapa szutrowa z ciekawym zakończeniem
Link do TMX:


[MJ]-SpiralSymetry
Opis: Myślę, że najtrudniejsza ze wszystkich 3, wymaga nawrotu po pierwszej bramce czasowej
Link do TMX:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MJpoland
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 24 września 2010, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już 2 tygodnie minęły i nic... wiem że tory są raczej kiepskie, ale mimo wszystko wolałbym usłyszeć, czy chociaż jeden z nich zmierza w dobrym kierunku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?