Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
dwa zdania o tym calym profesionalizmie
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 września 2010, 16:01    Temat postu: dwa zdania o tym calym profesionalizmie Odpowiedz z cytatem  

dwa zdania o tym calym profesionalizmie


tak sobie dziś przegladalem fotki z bylych lanow i wiem, ze wy dalej balujecie na lanach, chlanach i innych stworach.

patrzac na te zdiecia zauwazylem, ze robi się pro-rogal na twarzy.
szopek z piwkiem, jakieś dupy z jeziora, magda i marta, no poprostu jest fajnie.

moim zdaniem te pi***olenie o profesionalzmie w esporcie jest porpostu glupie.
sami się spytajcie, kto z was mial jakikolwiek materialistyczny zysk z tej gry?
jest ich mało, w sumie ci, ktorzy wygrywaja na turniejach, wiec może 1% graczy w tmn.
bardzo dobrze, ze maja z tego korzysc, ale jestem pewny, ze nikt z nich nie gra po to, by parę razy w roku dostac jakas nagrode, ale dlatego, ze scena tmn jest poprostu inna.
poza tym nawet taki wymyslony gracz, który by wygrywal wszystko co się w trackmnaii da i tak nie moglby z tego żyć.

niektorzy z was pisza, ze lecho ma racje, ze powinno się traktowac gre powaznie.
o dziwo pisza to ludzie, ktorzy jeszcze nigdy nic nie wygrali.
jakby ci ludzie tworzyli scene, to po pierwsze, nic by nie osiagneli ze braku skilla, a po drugie bylaby nudna jak d*pa dertasa.

z jakiegoś dziwnego powodu udalo nam się stworzyc scene, która jest inna.
inna niz nfs, inna niz cs, inna niz w ogole wszystkie inne sceny esportowe.
od wiecej niz czterach lat spotykamy się na lanach, chlanach, onlinach i ciul wie gdzie jeszcze.
mimo wszystkich klutni miedzy scrapplerem, mor_olem, jakubem i innymi, a może wlasnie dlatego, stalo się z tej sceny coś innego, coś indywidualnego, co jest calkiem inne niz inne sceny.

pisze to dlatego, bo nie chce, zebysmy się stali "profesionalistami", jacy mysla, ze sa np NFSowce.
apeluje do was, nie dozyc w ten kierunek, bo jak to zrobimy, będziemy kolajna scena robotyczna i absolutnie nie ciekawa.
taka, która musi pisać bzdory, jak lecho, aby w ogole o nich coś było przeczytac.

oczywiście jest to tylko moje zdanje i jako gracz trackmanii (tak scooter, jestem aktywnym graczem Smile, akurat bylem AZ 11. w pontonie) i mysle, ze mam prawo się tu wyrazic.
wszystkie komenty sa chetnie widziane, taki "profesionlizm" jak na stronie FX, ze kasuja posty, tutaj nie ma prawa być.

zapraszam do dyskusji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 12 września 2010, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako iż jestem najaktywniejszym graczem to tez mogę się wypowiedziec iz zgadam się 100% z Jakubkiem Razz


btw ta fota w twoim sigu , zastanawiam się co ja chciałem z tymi rekoma zrobić przy glowie baxa ;p

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 12 września 2010, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
tak scooter, jestem aktywnym graczem Smile

Ty to jesteś taki aktywny, jak u nas Tomczyk, tylko że on mini, a ty stare Nadeo. Smile W tamtym felietonie pisałem to w kontekście uczestniczenia w poważniejszych turniejach drużynowych i indywidualnych (ESWC, WCG, STC, PL itd.)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 września 2010, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

h0lus napisał:
Jako iż jestem najaktywniejszym graczem to tez mogę się wypowiedziec iz zgadam się 100% z Jakubkiem Razz


btw ta fota w twoim sigu , zastanawiam się co ja chciałem z tymi rekoma zrobić przy glowie baxa ;p


chciałeś mu coś wlozyc w buzie, chyba.
luknij, jak radus mnie glaszcze Smile

ale EROTYKA!

EDIT:
ej holus, patrz na moja prawa reke Smile
no ale co mialem zrobić, BRZERZJEZ to przeciez most erotic tmn playa ever!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 12 września 2010, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ogólnie z turniejów TMN nie da się wyżyć niestety Smile racja. Ja pamietam jeszcze czasy jak zaczynałem z e-sportem kiedy to nie grało się o sumy 5 tys czy coś Smile w kafejce internetowej lan Quake2 o kaste piwa albo o głupia koszulkę z podpisami wszytskich Smile wtedy to były naprawdę prestiżowe nagordy Smile teraz trochę się rozwinęło ale nie w polsce Choć nie mogę powiedzieć PGA , WCG , ESWC , KODE5 etc fajne nie powiem ale jakoś o wiele lepszą atmosfere pamietam z tych czasów jak nie było takich wielkich imprez nie było artykułów typu "shadowgate" czy "warlikeSMS" sceny jakos były w porozumieniu i wszystko było fajnie miło Lany to naprawdę wyglądały podobnie jak teraz scena TMN ma Smile i nie chodziło tam o kase czy o jakąś wygraną to była poprtostu zabawa Smile a teraz wielkie spiny bo ktos przegral 300 zl i stracili respect Smile jak mam brac wcg jako impreze i np. scrapplana to o wiele lepiej jest na takiej scenowej impreze wlasnie typu scrap Smile sami swoi nawet osoby nowe w 20 minut sa już jak rodzina i to jest mega co się dzieje atmosfera Smile NFS może jeździć sobie na turnieje kij wie gdzie zeby zdobywac nagrpdy bo to się liczy Smile liczy się dopiero wtedy kiedy na miesiac jesteś w stanie zarobic na swoje utrzymanie. W polsce nie ma takiej mozliwosci nawet. kiedyś może i byla bo esport nie był az tak wypromowany i sumy czasami siegaly kilku tys ale i tak najmilej wspominam wszytskie lany ze "sceniakami" liczyl się głównie fun Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?