Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam klanu - MatKus
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatKus
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 5


PostWysłany: 13 września 2010, 17:24    Temat postu: Szukam klanu - MatKus Odpowiedz z cytatem  

Witam
Jestem MatKus i szukam klanu (czy tylko dla mnie to zabrzmiało jak "nazywam się Bob i jestem uzależniony" ? )
W TM gram stosunkowo niedługo, ledwie ze 4 miesiące.

Mam 30 lat, więc nie szukam klanu złożonego z samych dzieciaków. Oczywiście mówię tu o dojrzałości, nie o wieku, bo nauczyłem już się, że często 10-latek bywa mądrzejszy od 40 latka.

Nie szukam więc teamu, który rozpadnie się po pierwszym przegranym sparingu, którego członkowie będą w razie najmniejszych problemów wyzywał innych (lub, co gorsza, siebie nawzajem) itp.

Miło by było, żebym był jednym z najsłabszych w klanie, bo to daje szanse na naukę od lepszych od siebie, a nie tylko na własnych błędach.

Na poważnie będę miał czas grać po 20 września dopiero, kiedy się przeprowadzę do innego akademika (tak, mimo 30 lat nadal studiuję Very Happy )

No i co nieco o czasach. Jeżdżę prawie wszelkie mapki z wyjątkiem dirtów, których nie lubię i mi nie idą (a może nie lubie, bo mi nie idą?) Spisałem na szybko kilka podstawowych tras nadeo. Zapewne wszystkie do poprawy, kwestia treningu...

A07 - 29:07
A14 - 21:77
B5 - 26:07
B6 - 27:44
B7 - 30:11
B10 - 38:00
(szczególnie pierwsza połowa do poprawy)
B12 - 44:89
B13 - 25:50 (bardzo rzadko wychodzi mi ten zakręt tak, jak trzeba)

Myth - 31:19


I ponieważ widzę, że często ludzie pytają o mapki z PL9, odpaliłem dzisiaj po raz pierwszy PL9-gregorian-B[nocut] - po kilkunastu minutach grania czas 1:05:87, myślę, że po treningu w rejon 1:04:xx bym zszedł, choć oczywiście póki nie zejdę do tegoż czasu - gwarancji nie daję.

Kontakt ze mną na GG- 1150642 lub na e-mail matkus@matkus.com, jednak, jak już mówiłem, na poważnie będę mógł grać dopiero po 20 września, co nie znaczy, że nie mogę już się rozglądać za teamem jakimś Smile

_________________
Niniejszy podpis jest identyczny z tym, który właśnie czytasz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 13 września 2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czasy na nadeo mógłbyś trszkę poprawić. Skoro nie chcesz driftów to nie musisz podawać czasów z pl9 bo to są tylko do driftu. BTW. Gregorian jest jedną z trudniejszych mapek z tegorocznego pl9.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MatKus
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 5


PostWysłany: 13 września 2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mam nic przeciwko driftom, nie lubię dirtów, a to jednak nie to samo Smile

a gregorian wybrałem, bo z tych, które pobrałem był na górze listy i jako pierwszy mi się kliknął.

co do nadeo - wiem, wszystkie mapki są do poprawy, nie zaprzeczam. Chociaż jak jeżdżę po co popularniejszch serwerach (Let's Rock, 1000 KM/H itp.) to zwykle w czołówce jestem (choć wciąż rzadko wygrywam)
Jeżdżę krótko i zdaję sobie sprawę, że mam dużo do poprawy jeszcze. Po za tym od 3 tygodni nie wiele się poprawiam, bo kupiłem pada i przestawiałem się na niego, ale już chyba jest OK i znów czasy zaczynam poprawiać.

_________________
Niniejszy podpis jest identyczny z tym, który właśnie czytasz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 13 września 2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak chcesz poprawić trasy Nadeo, to poszukaj na yt. OD groma jest tam podpowiedzi. Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?