Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL9 - III kolejka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 21 września 2010, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I liga
X-Treme X-Tea - X-Treme Speed Team 3:0
Poor Old Losers - New Age Racer's 3:0
Power for Gear - HCL Gaming 1:2

II liga
Szopy Pracze Wymiatacze - Wrath of Dead Drivers 0:3 ( go go axxik,arthas,crow and bomba Very Happy)
MaDrivers Team - Twarogi Polskie 2:1
Nie Szkodzi - iaM Team 2:1

III liga
o 3. miejsce: Żorscy - Drużyna Actimela 1:2
finał: Street Style Clan - McKorniky & Team7 3:0

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 września 2010, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pikaczu napisał:

finał: Street Style Clan - McKorniky & Team7 3:0

Chyba robisz sobie jaja pikacz?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 21 września 2010, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Shadow
2. XeN
3. Fisi
4. MzM
5 .x3nun
6. Gregorian
7. Keczuś
8. Fist
9. ordon
10. Mac ("to podpisz mnie tez")
11. Derty ( "to podpisz mnie tez" )
12. Jero
13. Charnan
14. Ajem
15. Kiciak
16. oddo
17. fatal
18. Arthas
19. John
20. Boy
21. Santiago ("to podpisz mnie tez")
22. Misza ("to podpisz mnie tez")
23. LeLaS ("to podpisz mnie tez")
24. Vego

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 21 września 2010, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moja trasa pierwsze wrażenie robi okrutne. Wiem, bo sam gdy zagrałem od wysłania mapy przeraziłem się (bo aż sam się wpisałem na tą listę). Jednak ! gdy pogra się dłużej i zrobi się normalny czas (58:xx) to trasa nie jest wcale taka tragiczna i już wiem co sobie myślałem wysyłając ją. Natomiast Wy albo w ogóle jej nie gracie, albo nie umiecie jej poprawnie przejechać. Spokojnie można wycisnąć 57:xx, a ledwo 3 osoby mają 58:xx. Przejadę porządnie trasę to wrzucę repa na tmxa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 21 września 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko że na rundach tego się nie da jeździć. poza tym to nie widzimisie paru osob tylko większści teamów, że mapka jest do bani i jeździć ją to wkładanie sobie dilda z gwoździami ;] mapka dobra na cup "puść gaz" lub "fullspeed tyłem", a Wy admini zamist ją w poniedziałek zamienić, gdzie by się nic nie stało, to reakcja w stylu "grajcie nie pierdolcie". ZENUA
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 września 2010, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podpisuje się pod słowami Odda. To ma być mapa na rundy, gdzie na poprawny przejazd trzeba czekać bóg wie ile? Trzeba było ją zmienić póki był czas..
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 21 września 2010, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tak z pewnością wiecie o tym najlepiej skoro nawet nie widziałem, żebyście zeszli poniżej minuty. Poza tym wynika z waszej logiki, że jestem strasznym botem, bo już dzisiaj zaczynam momentami regulara łapać Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G MysteriO
Jeździ konno


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 września 2010, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I liga
X-Treme X-Tea - X-Treme Speed Team 3:0
Poor Old Losers - New Age Racer's 3:0
Power for Gear - HCL Gaming 2:1

II liga
Szopy Pracze Wymiatacze - Wrath of Dead Drivers 2:1
MaDrivers Team - Twarogi Polskie 3:0
Nie Szkodzi - iaM Team 3:0

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
P4G MIRTEK2
Jeździ konno


Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 70
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 21 września 2010, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
w ogóle jej nie jeździliście bo dedi jest(było) tragiczne jak ostatnio jeździłem i tylko xen łamał 59 czyli ~jechał prawidłowym torem.


Cytat:
więc petycje o zmianę mapy są imo bezsensowne, albo bezsensowne jest to, że jury musiało "przesegregować" stertę map które zostały nadesłane aby wybrać te na których da się jechać i żeby trzymały jakiś tam poziom trudności.



Cytat:
Podsumowując zamiast narzekać i dopisywać się na jakieś listy pojedzcie tą trasę parę razy więcej i się nauczcie jeździć "niecodzienne" zakręty.pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 21 września 2010, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja nie uświadczyłem żeby czołowy team rezygnowal z występu w PL. Stało by się coś gdyby w tym PL zmieniono mape po "5 minutach" od udostępnienia mappacku ? z pewnością nie. Wystarczyło by dać 1 mapke z ostatniej kolejki, i potem na spokojnie poprzeglądać "sterte map". W ogóle się dziwie że mapka została wybrana "z polecenia" skoro, jak sam Scooter przyznał miała niskie oceny. A uwierz mi, dobrych map jest w ciul i trochę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 września 2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol Mirs ale żes dojebał z tą mapą szyny... w mapie szyny nie było nic dziwnego po kilku przejazdach iedy już znałeś tor. to był po prostu dobry tech..
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 21 września 2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
w ogóle jej nie jeździliście bo dedi jest(było) tragiczne jak ostatnio jeździłem i tylko xen łamał 59 czyli ~jechał prawidłowym torem.
prawidlowy tor zalapalem dosc szybko i co z tego, skoro po dwoch godzinach trace 0.3 do AT? (tak xen doskonale wiem ze koniec fs, ale jadac 50 kmph wolniej lepiej było blisko prawej się trzymac). Dla porownania na rafallo po ok. godzinie 56.16, zesrasz się a tego nie pobijesz.

Cytat:
więc petycje o zmianę mapy są imo bezsensowne, albo bezsensowne jest to, że jury musiało "przesegregować" stertę map które zostały nadesłane aby wybrać te na których da się jechać i żeby trzymały jakiś tam poziom trudności.


akurat na ten temat wiesz jedno wielkie góóóóóóóównoooooo. najlepiej pierdolic domysly. oczywiście, ze jury segregowalo mapy, ale ich zdanie mialo tu najmniejsze znaczenie.

Cytat:
Podsumowując zamiast narzekać i dopisywać się na jakieś listy pojedzcie tą trasę parę razy więcej i się nauczcie jeździć "niecodzienne" zakręty.pozdro


Pokaz mi w niedziele swojego rega na niej, nie zlap ani jednego buga do polowy. A niecodzienne zakrety moga być dużo bardziej kreatywne niz tylko wieczne skracanie drogi na wykonanie drifta. Loli już dosc się najezdzilem.

Imho poziom spada z tygodnia na tydzien (mapa na kwali, choć slaba, okazal się chyba strzalem w dziesiatke) i jeśli na XX mamy już grać same lole, to chyba wystawimy jakuba (top8 na dualmixie, on gral tam wlasnie głównie lole, wiec ma doswiadczenie chlopak) i loxleya i nic dziwnego jeśli będą jeszcze graczami meczu.

EDIT: schrzanilem troszke post Mirsa, sry

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 września 2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad jak lox jest u nas :<<<<<<<<<<<<<<<<<<
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G MIRTEK2
Jeździ konno


Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 70
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 21 września 2010, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
prawidlowy tor zalapalem dosc szybko i co z tego, skoro po dwoch godzinach trace 0.3 do AT?

widocznie nie jest taki dobry jak nadal tracisz tyle... ngt widze że znalazł bardziej optymalną Smile

damianhhh napisał:
Dla porownania na rafallo po ok. godzinie 56.16, zesrasz się a tego nie pobijesz.

Bo to podchodzi pod speed techa już chyba i bardzo szybko się dochodzi do rozsądnych czasów -widać to na dedi

damianhhh napisał:
akurat na ten temat wiesz jedno wielkie góóóóóóóównoooooo. najlepiej pierdolic domysly. oczywiście, ze jury segregowalo mapy, ale ich zdanie mialo tu najmniejsze znaczenie.

wiesz podchodząc ze zdrowym rozsądkiem mapy miały być oceniane i wyłaniane te z najlepszą śr.imo , a nie totolotek(nie wiem jak do końca wybierano te mapy, ale zostały wybrane więc trzeba je jeździć)


damianhhh napisał:
Pokaz mi w niedziele swojego rega na niej, nie zlap ani jednego buga do polowy.

Czy ja jestem jakimś uberbotem?że mam jeździć extremalnie perfekcyjnie?Rega na jakimś tam poziomie można mieć jak na każdej mapie, nie musisz jechać na wr cały czas /na mapie rafalla możliwe że tak bo nie ma tam jakiegoś super wymagającego zakrętu/. A po 2. przeciwnik jedzie TĄ SAMĄ trasę więc szanse są wyrównane Smile a tych bugów nie wiem gdzie tyle widzisz, na każdej możesz na nie natrafić ...

damianhhh napisał:
Imho poziom spada z tygodnia na tydzien (mapa na kwali, choć slaba, okazal się chyba strzalem w dziesiatke) i jeśli na XX mamy już grać same lole, to chyba wystawimy jakuba (top8 na dualmixie, on gral tam wlasnie głównie lole, wiec ma doswiadczenie chlopak) i loxleya i nic dziwnego jeśli będą jeszcze graczami meczu.


Nie nazwałbym tych tras samymi lolami, ale dla Ciebie może takimi są...
Chyba że masz na myśli, że xen zapoczątkuje serię loli,czego nie można stwierdzić bez znajomości reszty map.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 21 września 2010, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MIRTEK2 napisał:
mapy miały być oceniane i wyłaniane te z najlepszą śr.imo , a nie totolotek(nie wiem jak do końca wybierano te mapy, ale zostały wybrane więc trzeba je jeździć)


Nierozumiesz że tą mape wybrano "z polecenia". Jestem przekonany że ta mapa nie mogła mieć nawet niskiej sredniej ;] hujowa mapa ale damy ją, będzie ciekawie. Tak to widze Smile

Edit
po to są oceny żeby sugerowac adminom, które mapy są dobre które nie. Gdyby ta mapa miała, tak jak mówisz jedną z najlepszych średnich to okej. Ale jeśli nie ma i została wręcz nakazana by nią grać, to po huj te nasze ocenianie, skoro scot & sun mogli zrobić to sami, bo oceną przy wyborze tej mapy się nie sugerowali.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 września 2010, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

VooDoo - NAR 3:0, 21-6, graty za zaciety boj na Xeni^^

http://img163.imageshack.us/i/screenshot27m.jpg/

http://img709.imageshack.us/i/screenshot29f.jpg/

http://img692.imageshack.us/img692/6578/screenshot01x.jpg

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 26 września 2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

xx 21 - 10 xst

Szyna 7:4
http://img716.imageshack.us/i/screenshot08i.png/

Polila 7:3
http://img687.imageshack.us/i/screenshot20e.png/

x3nia 7:3
http://img839.imageshack.us/i/screenshot32x.png/

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
74raf
Jeździ konno


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 69
Skąd: ŻORY

PostWysłany: 26 września 2010, 19:34    Temat postu: Żorscy - Drużyna Actimela 3-0 przez w/o Odpowiedz z cytatem  

Mecz o 3 miejsce 3 ligi Żorscy - Drużyna Actimela 3-0 przez w/o nie stawienie się przeciwnika screeny poniżej
http://zapodaj.net/0cfef58b347a.jpg.html
http://zapodaj.net/bbac1e1597dd.jpg.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 września 2010, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mirs napisał:
Czy ja jestem jakimś uberbotem?że mam jeździć extremalnie perfekcyjnie?Rega na jakimś tam poziomie można mieć jak na każdej mapie, nie musisz jechać na wr cały czas /na mapie rafalla możliwe że tak bo nie ma tam jakiegoś super wymagającego zakrętu/. A po 2. przeciwnik jedzie TĄ SAMĄ trasę więc szanse są wyrównane Smile a tych bugów nie wiem gdzie tyle widzisz, na każdej możesz na nie natrafić ...


miałeś pb 59.3, ok

1.06.39 6 band
1.00.36 1 banda
1.00.66 3 bandy
1.03.55 5 band
1.04.49 2 bandy
1.02.45 1 banda 1 nd
1.01.56 1 banda 1 nd
1.01.71 1 banda 1 bug
1.06.69 3 bandy

łacznie 23 bandy i dwa czasy gorsze o sekunde od pb

treniles do czwartku, niewazne, bo zakladam ze wszystkie mapy treniles do czwartku a nie tylko tąSmile wiec czy gdziekolwiek miałeś jakikolwiek przejazd bez bandy? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 26 września 2010, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uehehehhe szad zniszczył : ))
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?