Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Chain Reaction (by matkus)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatKus
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 5


PostWysłany: 03 października 2010, 23:40    Temat postu: Chain Reaction (by matkus) Odpowiedz z cytatem  

To jest pierwsza mapka, którą zdecydowałem się publicznie pokazać, w związku z czym będę wdzięczny za wszelkie komentarze.

Nazwa nie ma wielkiego związku z samą trasą, a raczej ze wzorkiem, który ułożyłem obok niej.

Trasa jest tak zrobiona, że nawet nowicjusz powinien być w stanie ją ukończyć, co oczywiście nie znaczy, że zrobi bardzo dobry wynik Smile
Mój czas to niecałe 40s, chociaż jestem pewien, że jeszcze sporo można z tego czasu uszczknąć (przecież mówię, że newbie może skończyć, ale niekoniecznie z dobrym czasem Wink )

Kilka różnego typu zakrętów, kilka skoków, jedna pętla...
Trasa zwykle dość szeroka, bez bardzo wąskich miejsc, choć jak ktoś chce, to znajdzie miejsce do rozbicia się Wink


_________________
Niniejszy podpis jest identyczny z tym, który właśnie czytasz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 04 października 2010, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajne mini. Trochę mi ta trasa przypomina mapki Rafale z serwera ORIS - mini, tylko, że tamten dodaje do tego mody i muzykę.
Takie mapki z pewnością przypadną ludziom do gustu. U mnie masz duży plus, a dodatkowo za dekoracje, które są dodatkowym atutem mapki.

BRAWO!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MatKus
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 5


PostWysłany: 05 października 2010, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobiłem drobny update mapy - W teorii możliwe było chyba wyskoczenie odpowiednie z pętli i skrócenie drogi. Na pewno było by to bardzo trudne i wymagało sporo szczęścia, ale chyba było to możliwe, więc troszkę bardziej obudowałem pętlę i już nie powinno się dać skracać.

Co do serwera OTIS, o którym wspomniałeś - już wiem, czemu nigdy nie będę modował map. Czasami trzeba 10 razy przejechać żeby wiedzieć, gdzie jest droga Razz Wolę standardowy zestaw kolorków.

_________________
Niniejszy podpis jest identyczny z tym, który właśnie czytasz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?