Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam Klanu - Tidus
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tidus
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 31


PostWysłany: 24 października 2010, 8:31    Temat postu: Szukam Klanu - Tidus Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich. Jak w temacie szukam teamu grającego 4fun, z miłą atmosferą grającego przeważnie na techach. Ale z ewentualnym przyuczeniem nadeo, myślę nie będzie problemu. W Tm gram od około miesiąca. Głównie wszystko wyuczyłem się od znajomego, który jest jednym z lepszych graczy w Polsce.

Imie: Patryk
wiek: 20

Cóż co do map, to nie wiem za bardzo jakie z nadeo są najczęściej jeżdżone, więc jak ktoś chce, może podać mapki, a zrobie jakiegoś locala.

Z Techów, z tego co pamiętam i ostatnio 4fun sobie godzine pojeździłem to udało mi się zrobić następujące czasy:

PL - Jarecki B - 57:70
PL - Incredible - 1:08:69

Jeździłem jeszcze Tom-B-a i Mirs Alfe ale jestem u znajomego teraz i wszystko pozapisywane mam u siebie na Pc, więc nie wszystko jestem w stanie sobie przypomnieć

Oczywiście wiadomo, że czasy te są i tak do poprawy, przejechałem je w chwilke, by mniej więcej można było zobaczyć jak mi idzie. Ogólnie uczę się bardzo szybko i poziom itp z każdym dniem co raz lepszy. Wiadomo, jeszcze sporo gry przede mną, ale przydało by się uczyć od lepszych, grając z nimi, ale wiadomo, że na początek na dostanie się do takiego teamu nie mam szans.

Ew. Propozycje słać na PM lub w temacie, podając GG, o ile ktoś się znajdzie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 października 2010, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehe, czyżby kolejne 2acc? :>

"gram miesiąc"
"czasy zrobiłem w chwilkę"? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tidus
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 31


PostWysłany: 24 października 2010, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to te czasy są aż tak dobre? :shock: To moje pierwsze acc. Wcześniej bardzo spory czas przyglądałem się jak mój kumpel jeździ i trochę od niego załapałem (Jaruś się nazywa - może coś komuś mówi). Na prawdę gram od bardzo nie dawna, idzie mi co raz lepiej, a w jakimś teamie, wiadomo było by jeszcze lepiej, bo na singlu to nie wiele poza dobrego PB można zrobić. Te mapy jechałem na prawdę około godziny. Jarecki pamiętami wielokrotnie jechałem jeszcze na minusie na niskie 57 ale pod koniec na zakręcie wypadałem. I powtarzam raz jeszcze. To nie jest żadne drugie acc. Kiedyś próbowałem w to grać, to kompletnie nie umiałem. Ale jak się przez miesiąc patrzyło na kumpla jak PL9 jeździł to uwierzcie mi, można dużo z tego wyciągnąć. Jeszcze mi czasem podpowiadał, gdzie i jak wieżdżać. Na razie jeżdże i tak słabo, kto wie jakie by tam były na tych podanych mapach czasy, gdybym je jeździł po 4h dziennie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 października 2010, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No może, nie są zajebiste, ale jak ktoś gra miesiąc, to nie sposdziewam się po nim takich czasów Very Happy

A Jarusia kto by nie znał :**

No to mogę zaprosic do nas, McK:
www.mckorniky.pl
Pisz na Gadu:
11600833


Ostatnio zmieniony przez Toby dnia 24 października 2010, 13:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 24 października 2010, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak Jaruś to zapraszam do spw Very Happy

http://www.metodykawf.hsms.pl/bossteamv2/index.php?site=news

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tidus
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 31


PostWysłany: 27 października 2010, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nadal aktualne Rolling Eyes

All Good Things - 57:71
Classic Style - STC - 2 kolejka - bodajże to ta mapa - 1:02:75 i będzie lepiej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?