Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Blockmixing w edytorze w grze
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 26 października 2010, 16:03    Temat postu: Blockmixing w edytorze w grze Odpowiedz z cytatem  

Niejaki arc stworzył cudeńko o nazwie TMUnlimiter, które pozwala na blockmixing bezpośrednio w edytorze w TM! Denerwowała was ta czerwona otoczka wokół klocka oznaczająca, że nie można go umieścić w tym miejscu ze względu na kolizję z innym klockiem? Koniec z tym, od teraz będziecie widzieli tylko zieleń. Dość z wychodzeniem z edytora, przełączaniem się na ChallengeEdit, żmudnym szukaniem odpowiedniego bloku na liście i zmienianiem jego współrzędnych - teraz po prostu stawiamy klocek w edytorze, i gotowe. I to działa! Smile (Choć przyznaję, że na razie więcej cieszyłem się jak dziecko, niż poważnie to testowałem.)

Jak się TMUnlimiterem posługiwać? Ściągamy go w wersji 0.1 (nowszej nie ma) stąd, rozpakowujemy go bezpośrednio do katalogu z grą (żadnych podkatalogów) i po prostu urachamiamy TMUnlimiter.exe. Działa on jako launcher, uruchamiając Trackmanię automatycznie i modyfikując odpowiednie zmienne w pamięci (a nie pliki na dysku!). Naprawdę, prościej się nie da.

Są tylko dwa haczyki:
1) TMUnlimiter działa tylko dla TMUF, TMNF ani żadna ze starszych wersji nie jest obsługiwana.
2) TMUF trzeba mieć koniecznie w wersji 2.11.26, choć autor powiedział, że program ma szansę też działać z ewentualnymi przyszłymi patchami.

za tm-actu

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mich1997
Jeździ konno


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 38
Skąd: Poznań

PostWysłany: 26 października 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry programik już z niego korzystam Very Happy
_________________


[img]http://www.txp.comuf.com/txp_ub.php?login=mich1997[/img]
[img]http://mex.ing.boo.pl/txp_ub.php?login=mich1997[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 26 października 2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Genialny program! Very Happy Nie bawiłem się mixem bo nie chciało mi się co chwile do windowsa wychodzić ale teraz... to będzie fun Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 27 października 2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super bajer. Testowałem i wszystko da się nałożyć na ekm... kupę Wink Nic tylko budować Very Happy
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?