Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Medal of Honor Airborne + bon rabatowy EA STORE !
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 06 listopada 2010, 14:50    Temat postu: Medal of Honor Airborne + bon rabatowy EA STORE ! Odpowiedz z cytatem  

Siema ludzie, dawno mnie tu nie było, ale ale.. teraz jestem i mam dla Was odrazu nie lada niespodziankę na powitanie! Otóż możecie zajrzeć na te aukcje:

http://allegro.pl/nowa-medal-of-honor-airborne-pl-i1308911458.html
http://allegro.pl/bon-rabatowy-ea-store-o-wartosci-45zl-i1308911569.html

I możecie nawet odrazu to ode mnie kupić! Tak tak, tylko teraz taka okazja Very Happy Myślę, że ceny są do ogarnięcia, więc tak już na poważnie jakby ktoś był zainteresowany to droga wolna! Smile Będę wdzieczny.

W szkole pewnie zbliżają się mikołajki więc możecie zrobić nawet kumplowi prezent oryginalną gierką za 2 dyszki albo coś, więc chyba warto ;o Very Happy No chyba, że teraz w szkołach kupuje się prezenty za 50> to lipa, nie wiem Very Happy

POZDRO i graty chłopaki z XX za wygraną PL, bośmy się dawno nie widzieli Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?