Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by Seraphim
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 20 stycznia 2011, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra mapka trochę bardziej na upamiętnienie spamu Very Happy
Przedstawiam Pedomini Razz:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 21 stycznia 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trasa jest super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 21 stycznia 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już po samym zobaczeniu dłuuuuugiej prostej na początku miałem zamiar wyjść... jednak przejechałem trasę. :wink:
Po nużącym początku całkiem ciekawa seria driftów, aż do ostatniego cp, potem dla mnie było jakoś za ciasno i znowu boost i znowu podiazd pod górę.
Tak więc unikaj dłuższych prostych tak jak była tutaj na początku, powtarzalności segmentów i staraj się budować tak zakręty, żeby wjeżdżając w nie driftem jeszcze nabierać prędkości, a nie robić wąskie i ją wytracać, jak ten po ostatnim cp. Traska w miarę, buduj z głową to w końcu będziesz unikał błędów.

Sorry za off topic ale Timmy po co piszesz takie odpowiedzi, które nic nie pomogą, a sam się chyba dobrze nie znasz na trasach. Może ja też jeszcze nie bardzo ogarniam, ale staram się wytknąć jakieś błędy, które zauważę i napiszę jak je poprawić... Więc przestań nabijać sobie posty, bo już to nie pierwsza taka twoja odpowiedź.

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 21 stycznia 2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mscici3l napisał:
Już po samym zobaczeniu dłuuuuugiej prostej na początku miałem zamiar wyjść... jednak przejechałem trasę. :wink:
Po nużącym początku całkiem ciekawa seria driftów, aż do ostatniego cp, potem dla mnie było jakoś za ciasno i znowu boost i znowu podiazd pod górę.
Tak więc unikaj dłuższych prostych tak jak była tutaj na początku, powtarzalności segmentów i staraj się budować tak zakręty, żeby wjeżdżając w nie driftem jeszcze nabierać prędkości, a nie robić wąskie i ją wytracać, jak ten po ostatnim cp. Traska w miarę, buduj z głową to w końcu będziesz unikał błędów.


Właśnie wiem, że sam początek był za długi, ale najpierw zrobiłem prostą, a potem boost i się zorientowałem jakioś na końcu, że początek jest za długi i już mi się nie bardzo chciało zmieniać, miało być trochę ciasno, tak sobie ubzdurałem, a ostatnie cp faktycznie ten drift jest troszkę za wolny. Postaram się coś wtrącić. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 17 marca 2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po przerwie zrobiłem trasę. Mam nadzieję, że nie wypadłem z obiegu. Very Happy
Trasa nosi nazwę "Space Oddity" i wiem, że po przejechaniu jej będziecie (niektórzy) mieć pretensje, że zepsułem wam fajną piosenkę. No cóż jest w tym ziarnko prawdy, ale cały czas mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.



Aha, próbowałem zrealizować się graficznie, a i tak wyszła parodia planszy. Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?