Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Potrzeba wsparcia... za miedź
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 11 listopada 2010, 22:56    Temat postu: Potrzeba wsparcia... za miedź Odpowiedz z cytatem  

Witam, na pewno są ludzie z dobrym sercem na tym forum, którzy będą potrafili mi pomóc, lecz czy będą chcieli? Spróbuje was przekonać. Sprawa jest taka: Na Steamie jest promocja na Day of Deafat: Source, kosztuje 2€ czyli w zaokrągleniu 8zł. Chce zapłacić za tą grę miedzią, gdyż nie posiadam, paypal'a, konta w banku itd, jest promocja i chcę skorzystać. Matka mi nie kupi, bo swoją kasę wydałem na dziewczynę i w tym miesiącu nic mi nie da, koniec tego gadania i pokaże na ile CC wyceniłem tą gre:

Podstawą moich obliczeń będzie cena wymiany pieniędzy na coopersy, ze strony taxi-servers: http://taxi-servers.eu/cennik.php

Cytat:
25 zł / 10000 miedziaków


Kod:
Czyli 1zł = 400cc - (10000/25=400)
8zł = 3200cc - (8*400=3200)


Postanowiłem zaokrąglić tą kwotę i zamienić 5000cc za gre.
Przy takiej kwocie 1zl = 625cc, czyli dostajesz 225cc więcej od każdej złotówki. Pamiętaj że 1€ nie jest równe dokładnie 4zł lecz mniej, czyli interes jest bardziej opłacalny.

Jedyne co musisz mieć by mi pomóc, to możliwość i doświadczenie w Przelewach internetowych.

Nie jest to 1wsza taka transakcja jaką wykonuje, kupiłem za miedz już Half-Life i Garry's Mod.

Jeżeli jesteś w stanie mi pomóc napisz do mnie na GG: 5702474, pisz PW, lub napisz tutaj posta.

Z góry dziękuje za pomoc.

z poważaniem Voj4k.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
|GT| kamyl
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 228


PostWysłany: 12 listopada 2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja także bardzo chętnie zamieniłbym moje miedziaki na gry na Steam. Tak jak Vojak - 2 gry już tak "kupiłem", i nikt nikogo nie oszukał Wink.
Za Day of Defeat dałbym 5500 cc. Więcej niż Vojak! Very Happy

Mam 39 tysięcy miedziaków, więc mógłbym kupić jeszcze jakąś grę, jeśli ewentualnie ktoś by chciał.
Chętnie kupiłbym Altitude, która kosztuje 8.99 €. Dałbym, powiedzmy, 6100 cc.

Pisać do mnie mozna na gg. Zawsze siedzę na niewidoku.

_________________


// to tylko prowizorka, na wiecej nie mam czasu niestety - Yard

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?