Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam Teamu? - Słowik o.O
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 12 listopada 2010, 17:34    Temat postu: Szukam Teamu? - Słowik o.O Odpowiedz z cytatem  

Dzień Dobry Wink

Nie będę się rozpisywał i pierdolił o d*pie maryni bo kto mnie zna ten mnie zna i tyle Wink

Jak wiadomo XX aka US to jeb*** uberboty przez co nie ma opcji by moja skromna osoba tam się rozwijała iż do tego potrzebne jest chyba grywanie w meczach ( tak mnie się wydaję )

Czasów nie pamiętam za wszystkie żałuję ,lecz postanawiam poprawę... a teraz proszę was teamy kochane o propozycję oferty itp. sprawy Wink

W razie jakby już ktoś się uparł że mnie nie zna to w skrócie...

Mateusz lat 17, jestem z Gniezna, jeżdże na lany ( no ok ostatnio zjebalem sprawe i nie byłem ) ale ogólnie to jeżdżę ;p
W tą głupią grę gram już ponad 3 lata i nupy typu Noth grające o rok krócej są tacy pr0 że mógłbym im klawiatury czyścić... Będę stary jak Jakub i skilla też będę miał Jakuba...

Moje poprzednie teamy ( o żesz kurka troszkę tego było )

SG,RT,,Ed,SOD,UR,K&D,NAR,RH,XX aka US,FF X-Fi aka POL,SPW, nie wiem czy czegoś nie pominąłem no ale to tak mniej więcej Wink

Dodam iż posiadam koszulki klanowe NAR, FF X-Fi oraz XX tylko że tej ostatniej jeszcze od Lewego nie odebrałem bo nie mam kasy...

Od teamu oczekuje.... LUZU!!! Nie chcę żeby clem był naprężony noob który będzie mi rozkazywal co mam robić i gdy czasem nie pogram przez dłuższy czas to nie będzie mi groził wywaleniem... za takie coś to ja podziękuję... a tak no to wiadomo server dość często rozgrywane mecze no i przydałaby się jakaś koszulka, ewentualnie skarpetki lub majtki z logo teamu Wink

Było by na tyle Wink pa Wink

gg: 4796944 ( tylko nie spamować bo się wqrwie... )

Danke!!!

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 12 listopada 2010, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wiesz, gdyby Cię ktoś nie znał, to by powiedział, że zmieniasz teamy jak rękawiczki.

Może dla formalności podaj jakieś przykładowe czasy :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 listopada 2010, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hehs, jak nie chcesz naprężonych nupsonów to wpadnij na serw McK X Rekru i pokaż, co potrafisz.. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
koziol
Jeździ konno


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 75
Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 listopada 2010, 2:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

haj.

Nie zrozum mnie zle, ale z Twojej wypowiedzi wynika, ze chcialbys, aby team "dosyc czesto rozgrywal mecze" ale zarazem zaznaczasz, zeby nie było spinek jak przez dłuższy czas nie będziesz się pojawiac.. IMO jedno trochę dyskawilifikuje drugie, ale może tylko się czepiam xd Prawda jest taka, ze przy takim nastawieniu, mecze sa organizowane i okazuje się, ze teamowi brakuje ludzi do gry bo zazwyaj graczy idacych wlasnie tym tokiem myslenia jest wiecej... :e

Anyway - GL w szukaniu teamu =] jeśli chodzi o nas to mozesz pytac ordona bo to rzekomo on jest "od takich spraw" xd

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 13 listopada 2010, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale my już mamy dwie maskotki! ;d
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?