Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z internetem
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RobeRtjeden
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 listopada 2010, 14:40    Temat postu: Problem z internetem Odpowiedz z cytatem  

Mam taki problem: Gdy wejdę na jakiś serwer to do końca rundy jest w miarę normalnie, lecz gdy przychodzi czas aby zmieniła się runda to mi się nie zmienia (czas pokazuje już 00:00, a ja dalej mogę jeździć). W trakcie rundy gdy przejadę trasę to nie zawsze wyświetla mi czas( tzn. pokazuje MI, ale inni tego nie widzą i nie mogę walczyć o miejsca- gdy się tak dzieje to jestem na końcu bez czasu). Co mam zrobić??
Nie zauważyłem ostatnio, aby strony internetowe mi się wolniej ładowały, ba, ładują się równie szybko gdy wyjdę na chwilkę z gry (ale gra nadal "chodzi").Dodam, że jeżdżę już 1 rok i nic takiego mi się nigdy nie działo.
Nie zmieniałem ostatnio dostawcę internetu, nic w ustawieniach gry nie zmieniałem i nie mam na kompie wirusów. Proszę o pomoc. Z góry dzięki!!

_________________
-Chcesz super dupę na sobotę??
.
.
.
-To se ją umyj!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adakino1910
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Lis 2010
Zakaz pisania
Posty: 1

Skąd: z nikąd

PostWysłany: 02 grudnia 2010, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

frajery
Twisted Evil

_________________
WIDZEW RTS 1910

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
parkomaty
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1


PostWysłany: 15 grudnia 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

też tak mam - identycznie jak Ty :/ może wina serwera ?
_________________
parkomaty // prawo jazdy gdańsk // perfumy tanie // karcher wrocław

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?