Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowy Turniej !! Wasze Sugestie i pomysły !!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 stycznia 2007, 22:29    Temat postu: Nowy Turniej !! Wasze Sugestie i pomysły !! Odpowiedz z cytatem  

Niestety, Turniej PITMC 2006/2007 zakończył się Very Happy hehe :p dla mnie szczęśliwie Wink teraz zamierzam zabawić się w głównego organizatora turnieju Wink Very Happy heh Very Happy


Ale... powracając do tematu, razem z surivem,scarym,wiadpem1,scrapplerem i może ktoś z was będzie tez chciał z nami poorganizować turniejem Wink, przygotowujemy następny turniej, nie wiemy jaka będzie data rozpoczęnia tego turnieju, no ale najpierw musimy troszke ustalić konkretów.

M.in. chciałem powiadomić, że będzie to turniej całej społeczności TMN, od razu mówie, iż jeżeli ktoś ma jakieś wtyki na stronach internetowych, jakieś bannerki i tak dalej to prosimy o kontakt, niestety z nadeo ni będzie się tak łatwo dogadać, bo oczekują porządnych konktretów z super zasadami i w ogóle.... no ale może by się coś udało.


Moją propozycją wypromowania turnieju na poczatku jest zrobienie już wybajerowanej strony internetowej z super efektami w Javie Flashu oraz innych ciekawych rzeczy, może yard się skusi na uzycie Ajaxu Razz o ile będzie miał czas i chęć zorganizowania tego turnieju z namii.....

moim drugim pomysłem, jest zalozenie bardzo przyciągających nazwą serwerów w każdej nacji ale to mówie tylko do suriva... który te serwery postawi... natomiast myśle ze problemów z serwerami już nie będzie zbyt dużych, gdyż myśle ze jeżeli chodzi o turniej światowy to musi być wszystko SUPER !!


Teraz piszcie jakieś propzycje, jak wy ten turniej widzicie, może macie jakieś propozycje co do nagród, itp.
macie jakieś znajomości na stronach piszcie wszystko tutaj w tym temacie...


tylko proszę o jedno :


Piszcie konkrety Smile długie konkrety Wink


siema elo pozdro 600 ziomaniaki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
DanifiltH
Jeździ konno


Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 28
Skąd: Swietochlowice

PostWysłany: 29 stycznia 2007, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hehehehehe Hack już całą kase przejebałeś że nowy turniej chcesz Very HappyVery HappySmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 stycznia 2007, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DanifiltH napisał:
Hehehehehe Hack już całą kase przejebałeś że nowy turniej chcesz Very HappyVery HappySmile


odpowiedź brzmi : NIE Smile , i na pewno jej szybko nie wydam, bo jestem oszczędny Smile, a teraz macie się wyszkolić ludzie z Polski i wygrać w światówce, tylko Sandder może wam zagrozic i Genesis... reszta to dupy Very Happy a polacy the best Very Happy


Macie sami wykołować zasady itd.!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to ja mam taką propozycję Smile

Kwalifikacje

Do następnego etapu awansuje 100 graczy o najniższym łącznym czasie uzyskanym na 3 trasach eliminacyjnych. Na podstawie wyników kwalifikacji byłyby tworzone grupy Etapu 1.

Etap 1

Faza Rounds do 50pkt. 10 grup po 10 graczy. Awans: najlepsza 5 z danej grupy

Etap 2

Faza Rounds do 50pkt. 5 grup po 10 graczy. Awans: najlepsza 5 z danej grupy

Etap 3

Faza Rounds do 80pkt. 5 grup po 5 graczy. Awans: najlepsza 2 z danej grupy

Finał

Faza Rounds do 100pkt. 10 graczy

Cały turniej trwałby 3 tygodnie

Kwalifikacje: 1 tydzień
Etap 1 i Etap 2: Sobota, Niedziela
Etap 3 i Finał: Sobota Niedziela

Jednak tryb TimeAttack to nie to samo i żeby bardziej wyróżnić się od Verizona postawiłbym na fazę ROUNDS przede wszystkim

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no bardzo ładnie wiad to przedstawil Smile
Mysle ze dostanie się nawet do top 100 nie będzie taka prosta rzecza Razz chodź zalezy od graczy, musimy miec nadzieje ze wiekszosc smiga sobie już na TMU i ze będzie dobrze Wink Ze 3 Polakow w top10 ! Very Happy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 stycznia 2007, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeden dzień treningu na etap jest moim zdaniem za mało, przeciesz nie zawsze się chce 2 dni z rzedu siedziec przy kompie i trenowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mapy na 2 Etapy byłyby znane w poniedziałek, 5 dni przed rozpoczęciem sobotniego etapu.

Czyli przed fazą rounds byłyby mappacki po 2 mapy Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eee tam, ja tam bym w ogóle nie dawal tych tras do trenowania, tylko zarzucic je od razu na zawody (no dac 10 minut na rozgrzewke i pozananie trasy). :wink:
To najlepiej pokaze kto jest najlepszy, a takiej formy turnieju jeszcze nie było.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Od razu mówie ze #p~S Tomek by wygrał Razz bo on jedyny nie robi błędów Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja bym stawial na Khasa bo to szybko uczace się dziecko Very Happy
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no na poważnie trzeba do tego podejść, żebyśmy tez w świecie nie zrobili klapy.....


Zależy nam na tym żeby Polska była uznawana za bardzo zorganizowany Kraj w tej grze oraz nasze przeciez samopoczucie się polepszy Smile


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 30 stycznia 2007, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak tak bardzo chcecie zeby POLSKA wygrala to może dajcie wczesniej tracki Happy a obcokrajowcom dzień przed:P Z podziwu nie wyjda jakich mamy gracz <JOKE jakby ktos nie zauwazyl:P>

A tak na serio to mozna by zrobić np w każdym etapie po 2 mapki na rounds i sumowac pkty, przy czym top3 w kazdej mapie mogloby dostac 2-3-4 pkty premii każdy(mysle ze 3 byloby najlepiej)

Piszcie co o tym myslicie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myśle ze zasady punktowania będą takie jak w rounds, więc żadnych takich bonusków punktowych,premii itd. nie będzie Smile

Ja tak myśle ze jakby się tak spręzyć to można wszystko ustalić do końca lutego, tzn nagrody itp. porobić serwy z rozpoczęciem daty turnieju, stronę do rejestracji i będzie dobrze Smile a turniej rozpocznie się pod koniec marca...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
PETER
Jeździ konno


Dołączył: 27 Wrz 2006
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1
Posty: 37



PostWysłany: 30 stycznia 2007, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No HACK widze że się ostro bierzesz do roboty Very Happy oby tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
DanifiltH
Jeździ konno


Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 28
Skąd: Swietochlowice

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc może to głupie a może ktoś to wykorzysta, Dzisiaj w gazecie wyczytałem że YouTube wprowasza teraz takie coś , że przed filmikami można dodać u nich reklame "czegoś " , I you tube dzieli się piędziędzmi zdobytymi przez tą reklame na pół razem z tym co ją dodał Very Happy wiem że trochę poplątałęm Razz Ale ogólnie chdozi mi o to że zdobyte pieniądze można przeznaczać na rozwój tmpl.info lub na nagrody w konkursach , awardach itp itd etc.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Proponowalbym dorzucic wazny punkt brak zmiany terminow potem zamieszanie się robi i w ogóle;) postaram się zagadac z kim się da;)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 stycznia 2007, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a kto tak powiedzial, ze ukaze się najlepszy, jak będą tracki calkiem nieznane?
nie znam ani jednego przykladu ze sportu motorowego, gdzie się jedzie na nieznanej trasie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 30 stycznia 2007, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To wlasnie swiadczy o zdolnosciach kierowcy, który potrafi jeździć po trasach najszybciej, nawet jak ich nie zna. Nie mowcie tylko o szczesciu, bo przy dobrym opanowaniu samochodu jest to drugorzedna sprawa. Porownywanie gry z rzeczywistym sciganiem, tez ma się nijak. (choć sa takie wyscigi, tylko nie sa az tak medialne) A zreszta w rajdach tez wlasciwie jedzie się na slepo, bo co dadza 2 przejazdy rozpoznawcze przy kilkunasto(-dziesiecio) kilometrowych trasach poza oznaczeniem zakretow? nie za wiele.
Ale to rozwiazanie i tak polegnie, bo wiekszosc nie potrafi wykorzystac narzadu wzroku + trochę wyobrazni i boja się zaszalec. Razz :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 30 stycznia 2007, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam

Ja tak trochę z innej paki wypale, ale myśle, że temat też się trochę pokrywa. Hack, wiadp1, mor_olo(on chyba ma licencje Very Happy) lub ktoś inny obdarzony talentem organizacji "czegoś" pomyślcie może nad organizacja PL3, jeszcze na platformie TmN. Dlaczego akurat o tym pomyślałem ?
Otóż dlatego, że właśnie w tym momencie polska scena klanowa jest w najsilniejszej obsadzie. POL z pewnościa zagra i będzie bardzo groźne, GT też wyraźnie skill poprawiło i też będzie głodne sukcesu, xP również posiada mocnych graczy. Pomijam już PS i FM, bo to najwyższa klasa i główni pretendenci do tytulu ;]
Ponadto na serwerach widziałem kilka nowych klanów tj. AF czy S#D i to na pewno podniosla by jeszcze poziom. Z pewnościa jeszcze jakiś klan pominąłem gdyż pojawilo ich się wiele w ostatnim czasie. Według moich obliczeń pojawiłoby się conajmniej 8 klanów, a z takiej puli myśle, że można już zorganizowac naprawdę dobra rywalizacje, stojaca na wysokim poziomie.
Nie wiem jak będzie wygladała polska scena za 2-3 miesiace po wejsciu TMU, wiec uważam, że teraz byłby świetny moment na organizacje PL3(być może ostatniej edycji na TmN).
Zastanówcie się masterzy ;]


A co do zapytania Hacka :

To, że jest to świetny i bardzo ambitny plan myśle, ze nie musze tego udowadniać. Co do reguł, to jeśli chodzi o pierwszą faze, to zgodziłbym się z wiadpem, żeby sumować czasy z 3 tras i tworzyć klasyfikacje.

Co do rund, to zastanawiam się czy nie byłoby dobrym pomysłem opublikowanie wszystkich tras równocześnie, ponieważ w gruncie rzeczy i tak to nic nie zmienia, jeśli chodzi o sama rywalizacje. Jeśli ktoś opanuje traske na FINAŁ na samym początku to może odpaść w pierwszym etapie rund, więc to raczej nie zepsułoby rywalizacji.
Natomiast publikowanie tras w dzień rozgrywek trochę promuje graczy, którzy szybko opanowują trase. Każdy ma tam jakieś swoje predyspozycje do treningu i opanowania mapy :]
Ale to oczywiście zostawiam w gestii organizatorów. Każdy kto będzie chciał grać, będzie zmuszony się dostosowac ;]
Poza tym zgadzam się z radusem, że nie powinno być możliwosci zmiany czasu(daty) rozgrywania danego etapu, bo to straaaaaaasznie miesza...

To tyle myśle, jeśli chodzi o ten turniej, w miare rozwoju akcji się jeszcze wtrace jak będę miał jakieś "ALE"

Pozdrawiam Smile

P.S. pamiętajcie, że graczy zagranicznych 200 EURO nie urządzi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 31 stycznia 2007, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem za pl3 na tmn, bo kto wie kto tmu będzie mial i tam gral, a kto nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?