Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Program do wyszkukiwania serwerów!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 09 grudnia 2010, 20:30    Temat postu: Program do wyszkukiwania serwerów! Odpowiedz z cytatem  

Użytkownik TM-Forum stworzył programik, dzięki któremu można wyszukać każdy serwer i automatycznie go dodać/wejść na niego bez większych kłopotów - w związku z tym działu Linki jest bezcelowe - zapraszam do ściągania z TEJ strony.

Z dniem dzisiejszym, nadeo i panowie z ubisoftu postanowili, że w darmową wersję Trackmanii będzie można grać tylko na free serverach, przez co nie będziesz mógł wejść na server swojego klanu, tym samym pieniądze za server prawdopodobnie nie zostaną zwrócone. Nazwijcie mnie jak chcecie, ale ta sytuacja wykracza daleko poza normy społeczne, NATIONS miało ZAWSZE być grą darmową, bez specjalnych represji na graczy, tymczasem proszę bardzo. Polacy już zdołali do swojego tagu dopisać: JEBAĆ NADEO! Sytuacja wygląda jeszcze ohydniej, gdyż prawdopodobnie większość klanów po prostu upadnie, a co za tym idzie turnieje również.

Jestem całkowicie zaszokowany i zdegustowany sytuacją, która NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA, jak widać skurwiele z Nadeo i Ubi wiedzą swoje.

Mam nadzieję, że uda się to przetrwać, więc napiszę GL, bo Have Fun nie może mieć tutaj prawa bytu.

LINK: http://www.tm-forum.com/viewtopic.php?f=24&t=27226

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chamstwo i kurna drobnomieszczaństwo. robię team w transformice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie zebym usprawiedliwial Nadeo, ale Florent wyraznie przeciez napisal
Florent napisał:
Since one year, the in game advertising revenues are in troubles and Microsoft is now even closing the whole thing down
[...]
We have been informed really late by our partner that they are shutting down our contracts, and we now have to quickly adapt.


to nie wina Nadeo ani Ubi i podejrzewam, ze za jakiś czas wszyscy będą mogli smigac z powrotem Smile

Nadeo postawilo dziś 300 serwerow - mysle, ze gdyby nie byli czescia Ubisoftu, to nawet 30 nie byliby w stanie postawic.


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 09 grudnia 2010, 20:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
misza
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2


PostWysłany: 09 grudnia 2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta decyzja ich tylko dobije Razz Miałem zamówić TM na święta, to zamówię teraz, ale racja co do klanów. W większości klanów są 2-3 osoby z TMUF. Dodatkowo, serwery poprzepadały...

A w przypadku jeśli ma się TMUF, można wejść na serwer klanowy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 09 grudnia 2010, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako, że server klanowy mam w ulubionych mogę na niego wejść, to samo tyczy się to samo servów bezpieczonych hasłem, ale nie wiadomo na ile....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2


PostWysłany: 09 grudnia 2010, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Można wejśc na każdy sewer bez TMUF. Wystarczy dodać go do ulubionych i tyle. Nie wiadomo na ile czasu to będzie, ale jakieś wyjście jest. Ale należy w loginie wpisac jebać Microsoft, bo oni zerwali umowe czy coś (Dokładnie nie wiem Razz)


Since one year, the in game advertising revenues are in troubles and Microsoft is now even closing the whole thing down
[...]
We have been informed really late by our partner that they are shutting down our contracts, and we now have to quickly adapt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pi***olę... inaczej nie da się tego wyrazić... Gra już upadła a była taka zajebista! Zostaje tylko gra solo, żadnych turniejów... Poprostu Ubi nie miało zysku, bo gracze z TMNF nie kupowali TMUF często więc ubi nie miało przychodu. Teraz będziemy żałować za to że NADEO sprzedało się UBI, trzeba pisać petycjem która i tak nie pomoże...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz tylko przenieść się znów na TMN...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
axik.
Jeździ konno


Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 47
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oby to było na jakiś czas..;p
teraz to trzeba zrobić liste loginow na których stoja polskie serwery, dodac do ulubionych..i jakos to przejdzie;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No świetnie, będę musiał ściągnąć United bo mam rozwalony napęd...

Wgl zajebisty pomysł. Teraz to już nawet tych 10 postów dziennie nie będzie na tmpl.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurfa, moje IDTC2 miało startować za 2tygodnie.. ; xxxxxxxxxxx tyle pozałatwiałem, a tu mnie od dupy strony nadeo razem z ubi wychujało.

Kiepsko to wygląda, bardzo.

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i co się teraz z nami stanie?? :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam mam United i nie odczułem sprawy, ale stwierdzam że Nadeo POJEBAŁO! I to równo!
Na 100% przyczyniło się do tego Ubi. Przed wykupieniem Nadeo dawało dużo luzu graczom. Nie rzucało reklamami, a nawet rozdawali gry za wirtualną gotówkę (miedziaki). Odkąd zostało wykupione przez Ubi widzę coraz więcej reklam... dobra - wytrzymam. Ale teraz... gra straci wielu graczy jeśli natychmiast tego nie zmieni. Chcą stracić starych wyjadaczy w tmnf, zaryzykować i spróbować przekabacić kogo się da tmuf.
Na pocieszenie mogę powiedzieć. że jakby co to mogę pomóc z tworzeniu ManiaLinka skupiającego adresy wszystkich serwerów polskich.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie mogę z pojebow zarowno tutejszych jak i tych na tm-forum. Przeczytajcie moj cytat Florenta, albo jego caly post, który jest zalinkowany w 1 poscie. A jeśli i to wam nie wystarcza, to macie tutaj dodatkowe info o wielu innych grach:

http://arstechnica.com/gaming/news/2010/10/report-microsoft-to-close-in-game-advertise-company-massive.ars

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 09 grudnia 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko, ale to faktu nie zmieni, 80% Trackmaniowców, nie może sobie pograć na lubianych servach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dodawanie serwera do ulubionych przez przegladarke: tmtp://#addfavourite=serverlogin

oczywiście trzeba znać login, jutro mogę wypisac co wazniejsze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 09 grudnia 2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do usług, nasz iam-owy server techowy ma login: iam_private

czyli tmtp://#addfavourite=iam_private

ENJOY! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 09 grudnia 2010, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Serwer: Street Style Clan (Mapy nadeo)

tmtp://#addfavourite=tomekabc

Miłej zabawy ! ;P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Problem mnie nie dotyczy co prawda, ale wygląda to trochę dramatycznie, kiedy gracze walczą o życie swojej gry, a producent nieudolnie się tłumaczy i udaje, że coś robi... Straszna prowizorka teraz wyjdzie, nie wiem naprawdę co powiedzieć. Dlaczego zawsze musi chodzić o pieniądze, kurva... Zrobili świetną grę, dzięki której powstało ogromne społeczeństwo graczy, a teraz jedną decyzją wszystko ma pójść w pizdu? Wiem, że to co powiem może wydawać się głupie.. ale na chłopski rozum, skoro nie ulepszają już TMNF i TMUF, to na chvj im tyle kasy? Sfrustrowany jestem i głupoty gadam, przepraszam... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taki kryzys, że aż mnie znowu na forum przywiało Smile. Nie wiem jak to będzie wyglądało w praktyce, ale wydaje mi się, że ten krok znacznie zmniejszy zainteresowanie TrackManią jako turniejową grą esportową i może oznaczać, że wielkie klany wielogamingowe odpuszczą sobie sekcje dla tej gry. Uważam jednak, że takie mniejsze, bardziej "hobbistyczne" teamy jakoś przetrwają. Jednak jest to na pewno krok w tył jeśli chodzi o popularność tej gry, ale myślę, że prawdziwi fani coś wymyślą i utrzymają tę wersję gry przy życiu Razz
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?