Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by Cobham
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 kwietnia 2007, 21:00    Temat postu: Trasy by Cobham Odpowiedz z cytatem  

Ostatni post z nową trasą:

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=158138#158138

________________________________________________


Zapraszam wszystkich test-driverów do przetestowania moich mini tras, wszystko elegancko spakowane w map packu zawierającym 10 tras. EDIT: link niewazny - patrz posty niżej Wink !!!!!
W wiekszosci z nich dostepne są 2 alternatywne drogi dotarcia do mety - łatwiejsza oraz trudniejsza, oczywiście wiadomo, którą nalezy jechac by uzyskac lepszy czas Wink. mam nadzieje, ze przypadna wam do gustu. czekam na opinie i nowe rekordy

link do pojedynczych tras:
http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackpackshow&id=886427#auto


Ostatnio zmieniony przez cobham dnia 10 stycznia 2011, 9:38, w całości zmieniany 10 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 11 kwietnia 2007, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eM-1

:? mało urozmaicona
Smile po pierwszym skręcie ten spad na tor
:? brak zmian kamery na loopie
:? za dużo "hamulców" na końcu

eM-2

Very Happy ten przeskok

eM-3

Smile te przeskoki
:? brak informacji, gdzie jechać

eM-4

:? tam jest takie coś, że jest zakręt szeroki, a potem węższy-walnąłem w bandę

eM-5

:? za trudna

eM-6

:? zbyt ostre zakręty

eM-7

Smile jest ok

eM-8

Smile też :razz:

eM-9

Smile też

eM-10

Very Happy najlepsza

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 kwietnia 2007, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ad1.na pierwszej trasie zaraz po starcie wybijasz się z nierownosci i wpadasz w dziure pod pewnym kątem, spróbuj. Hamulce na końcu są po to by zrobić lepszy czas trudniejsza trasą bo wtedy masz wiekszy speed i az tak cie nie wyhamuje. wbrew pozorom trasa jest urozmaicona.
EDIT: Do szaty graficznej się nie przylozylem, fakt, mialem inne priorytety

kamerke zmienie

ad3. wciskasz gaz i lecisz Very Happy ,szybsza droga to ta zewnętrzna

dodam napis "press forward"

ad4. ten gap jest jednym z trudniejszych, manipulujesz gazem podczas lotu, zeby dobrze się ulozyc do zakretu

ad5. z pozoru trudna. po starcie lekko bierzesz zamach w prawo i wybijasz się z wyskoku kierujac się na koniec zakretow, czyli przeskakujesz tą "trudną" czesc. jedna z moich ulubionych tras Smile

ad6.przeslac Ci powtórke? zobaczysz, ze zakrety nie są za ostre Very Happy po paru probach wręcz idealne do driftu

ad10. rozumiem, ze wyczailes, gdzie jest szybsza droga. [dla pozostalych: przed dlugim zakretem jest mniejszy - nizej umiejscowiony, wskakujemy na niego kierujac się w prawo)

z ręsztą się zgodze Smile


PS. specjalnie zrobilem wymagające tory. zeby poznac ich urok trzeba je przejechac parę razy. Przyznam, ze zrobilem je pod mój styl jazdy, więc nie ma lekko Very Happy ,ale zawsze są alternatywne drogi, trochę się nagłówkowałem by każdy mogl przejechac tor bez wzgledu na swój skill

powodzenia w robieniu author high-score Wink


Ostatnio zmieniony przez cobham dnia 12 kwietnia 2007, 17:29, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 11 kwietnia 2007, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oryginalne traski Cobham robisz. Najbardziej podoba mi się eM10. Gdyby były dłuższe i utrzymane w tym stylu, to byłyby zbyt karkołomne. Na mini pasują wszystkie. Niestety nie udało mi się pobić Twoich rekordów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 kwietnia 2007, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oops na śmierc zapomnialem o screenach, już nadrobilem zaleglosci, teraz mozna się na nie przyjzec z lotu ptaka i odkryc gapy/cuty/szybsze drogi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 12 kwietnia 2007, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
ad1.na pierwszej trasie zaraz po starcie wybijasz się z nierownosci i wpadasz w dziure pod pewnym kątem, spróbuj. Hamulce na końcu są po to by zrobić lepszy czas trudniejsza trasą bo wtedy masz wiekszy speed i az tak cie nie wyhamuje. wbrew pozorom trasa jest urozmaicona.

kamerke zmienie

Tzn. pisząc urozmaicenie chodzi mi o budynki itp. wiesz.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Johnny95
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 56
Skąd: Otwock

PostWysłany: 12 kwietnia 2007, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JAk to budynki!Co?
_________________
http://www.rvd.certgen.net/~jedi/register.php?ref=1263
gra oparta na przeglądarce o tematy ce STARWARS!!!Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Wiele opcji! Polecam!
________________________________
Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 kwietnia 2007, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Johnny95 napisał:
JAk to budynki!Co?


No chodzi ogólnie o ozdobienie tras, po prostu dodanie jakichś bloków, które nieco upiększą trasę.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 kwietnia 2007, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam wszystkich za lekkie zamieszanie, ale to moje pierwsze trasy Oops
Zamiescilem ostateczną wersje tras w nowym mini packu v1_1.

Co zostalo poprawione:
-trasa eM-1: zmiana koncowki trasy, nie ma już denerwujacych zwalniaczy, zmiana kamery w loopie, nowy design
-trasa eM-2: zmiana kamery w skoku do dziury
-trasa eM-3: zmiana kamer
-trasa eM-4: totalnie zmieniona alternatywna droga, teraz już nie ma szans walnąć w bande.... chyba ze się ktos postara Wink ,od razu zmienil się charakter toru
-trasa eM-8: zmiana kamery w loopie
-trasa eM-9:nowy design


dzięki Jurek, ze wstawiles wczoraj moje trasy na swoj serwer, dziś postawilem swoj, dziekuje za pozytywne opinie, również za uwagi co do rzeczy, ktore mozna poprawic.

Enjoy it!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoRDo/\/
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: La Kraków

PostWysłany: 14 kwietnia 2007, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

się przetestuje... Smile
_________________
-.- †ToM† -.-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ RuFFy
Jeździ konno


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 82
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: 14 kwietnia 2007, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grałem, widziałem i od Cobhama dostawałem Smile No ale wszystkie piękne Smile Em 10 rulezzz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 kwietnia 2007, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ostatnio regularnie zakladam serwer z trasami mini (moje i Jurka), powoli staje się to regułą, zapraszam wiec jak co dzień ok. godz 22.00 na eM-mini+ ,dziś zostanie dodana nowa trasa eM-11, jak na razie w wersji beta Wink po testach najdzie się na tmx, jak narazie do pobrania TU.


EDIT: trasa skonczona, poprawilem srodkowa czesc toru, teraz gladko się sunie Wink W szczegolnosci trasa przypadnie do gustu drifciarzom, chociaż pozostali tez powinni się dobrze bawic. Enjoy!



Ostatnio zmieniony przez cobham dnia 25 kwietnia 2007, 18:07, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoRDo/\/
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: La Kraków

PostWysłany: 21 kwietnia 2007, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

też mam problem z tym updejtem i nie mogę dawac tras na TMX. a czy mozna z powrotem jakos zainstalowac dawnego updejta??
_________________
-.- †ToM† -.-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 kwietnia 2007, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kolejna eM-ka Smile tym razem trochę łatwiejsza, jedna z moich bardziej pomyslowych wypocin... głownie od strony "inżynierskiej". mapa "lustrznka" czyli prawa i lewa droga są wzajemnie do siebie odbiciem lustrzanym, nowinką jest sposób połączenia ich w środkowej częsci, podczas gry z większą ilościa graczy czesto będzie się jechalo na czolowe zderzenie Twisted Evil . W końcowej czesci jest podest (szybsza droga) na który mozna wskoczyc, jeśli się poprawnie przejedzie kombinacje zakretów go poprzedzających. Meta umieszczona naprzeciwko startu, czyli mozna obserwowac graczy konczących runde z lini startowej. Łuki i zakrety precyzyjnie wyprofilowane co w szczegolnosci wykorzystają gracze z drift-skillem.

wersja beta do pobrania TU, niedlugo znajdzie się na tmx, dziś o 22.00 zapraszam na serwer eM-mini+ z nową trasą do opanowania Wink
Enjoy!

EDIT:


Ostatnio zmieniony przez cobham dnia 25 kwietnia 2007, 18:08, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 23 kwietnia 2007, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jedenastka jest super- hiper, trasa eM12 również mi się bardzo podoba. Mam trudność z wskoczeniem na wyższą półkę, ale na tym rozumiem polega jej trudność. Mam nadzieję, że i to mi się uda. Tak trzymaj Cobham. Widzę, że podobnie jak ja złapałeś bakcyla i w wolnych chwilach, dla odprężenia - robisz trasy. I dobrze, bo trzeba takich właśnie krótkich tras. Po pewnym czasie pewnie się znudzą - tak jak moje trasy (m), ale od czego jest wyobraźnia? Zawsze można zrobić coś nowego!!!

P.S. Dziękuję za popularyzację moich emek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 kwietnia 2007, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kolejne traski do obczajenia Smile


Na eM-13 dużo się dzieje, na poczatku mamy przeskok na boczny tor, dalej uklad dwóch zakretow, z pierwszego trzeba dobrze wyjsc by w nastepnym ulozyc się do kolejnego poprzedzonego małą szykaną - nie jest to trudny uklad, jednak by wykręcic dobry czas trzeba być bardzo precyzyjnym (drift równiez wskazany). dalej krótka trawka, podjazd do zakretu i odcinek "prosty" do mety - najciekawsza czesc toru, bowiem przy znacznej predkosci nalezy przejechac łagodną szykane i zmiescic się miedzy slupem a bandą.



Na eM-14 pod koniec trasy mamy wybór czy obrać łatwiejszą czy trudniejszą drogę. W tej trudniejszej nalezy zeskoczyc poziom nizej i na full speedzie "zygzak" do wyskoczni -> meta. Na łatwiejszej jest prostrzy zeskok -> loop -> meta. Finish jest ten sam dla kazdej z dróg.

If you enjoy it, then please award it! :wink:

Have fun!!!... and cu on eM-mini+ server...

[ Dodano 07 Maj 2007, 19:47 ]
jeszcze 3 "miniaturki", 15 i 17 dla bardziej zaawansowanych graczy Wink :





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 20 Maj 2007, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eM-11 jest super, ale o co chodzi z tymi billboardami Question :razz:
Na eM-17 z jednej strony drogowskaz jest dobry, a gdy się wracam wskazuje w złą stronę, bo wtedy trzeba jechać prosto. Wiesz gdzie Question
Ogólnie wszystkie od eM-11 do eM-17 są super i nie mam odnośnie nich żadnych innych zarzutów.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 Maj 2007, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ad.17 tak wiem o który drogowskaz chodzi, ale to jest najmniejszy pikuś Wink gorzej ze znalezieniem szybszej drogi, która jest na nizszym poziomie wlasnie kolo tego drogowskazu, ciężko tam wskoczyc, ale specjalnie nie oznaczalem tej szybszesz drogi, uwazny gracz zorientuje się, ze nagle wskakuje na droge, która nie wiadomo gdzie się zaczyna. Chodzilo mi o małą łamigłówke Smile

a teraz reszta tras:


ta trasa jest bardzo lubiana na serwerze /CR\Minis w NED, wydaje mi się, ze ze wzgledu na jej prostote, a zarazem najlepsi gracze wykorzystują kombinacje zakretow za startem do driftowania Wink -dokładnie wymierzylem odleglosci by drift był plynny


Tutaj motywem przewodnim jest wallride otaczajacy calą mapke dookola, oczywiście wjazd na niego i wyjazd sa tylko w wyznaczonych miejscach. dodatkowo podczas gry on-line nad głową widac przejezdzajacych pozostalych graczy, o to mi wlasnie chodzilo Wink


Ta ma skomplikowany poczatek, trzeba zrobić flipa na wyskoczni, zeby się ulozyc do loopa, po kilku probach nie jest to już trudny wyczyn, na billboardzie pokazuje się videoGPS z poprawnym przejazdem (oczywiście jeśli się wczyta :/ bo zamiescilem go na darmowym wolnym serwerze). Reszta trasy to: skok, zakret, kombinacja loopów


Najnowsze dziecko Smile tu jest sprawa prosta, dla odmiany postawilem na prostote, zeby on-line się dobrze jezdzilo, jeśli nie będzie wiadomo gdzie jechac to trafi się na GPS, gdy się wyleci poza tor równiez zadziala

wszystkie trasy sa zamieszczone w pliku zip (link pod każda trasa) wiec nie trzeba po kolei sciagac

Czekam na komentarze i sugestie Wink ...awardy mile widziane, jeśli komus trasy przypadna do gustu Smile

Have fun!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G Twist
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 286
Skąd: Mikołów

PostWysłany: 20 Maj 2007, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poco urozmaicac mapy? liczy się trening i czas a nie ze mapka iwecej będzie zajmowac i mniej fps będziesz mial -,-
_________________


hyhy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 Maj 2007, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Twist napisał:
poco urozmaicac mapy? liczy się trening i czas a nie ze mapka iwecej będzie zajmowac i mniej fps będziesz mial -,-

zgadza się, ale jeśli mapka ma ponad 5000C, na moich mini mapkach na zadnej nie przekroczylem 2000C (wiekszosc ma ~1000C).
Napisz na której trasie Ci się zacina i na jakim sprzecie grasz.
Wnioskując z Twojej wypowiedzi, nie podpartej adekwantymi argumentami, sadze, ze nie jezdziles na żadnej z ww. tras ^^ Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?