Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jak się ma sytuacja c.d. + nabór moderatorów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Regulamin i informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 grudnia 2010, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no dobra, tylko glupi zwrot "najnowszego aktualnie" ale poza tym - ciężko znalezc osobnika, który popelnia tak mało podstawowych bledow. może w przyszlosci jakiś maly poradnik zrobie, kiedy będzie pelna redakcja Very Happy na poczatek mozesz miec, będę się starl podsylac tematy

ogolnie wszscy ktorzy dostali moda niech se nie msyal, ze to forever!! jak podpadniecie to uzyje niecenzuralnego, schematycznego slowka, ktore przewdzial niedawno IAM

@EDIT-- siema MISI!


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 26 grudnia 2010, 0:41, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 26 grudnia 2010, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
tylko glupi zwrot "najnowszego aktualnie" ale


? ;P To odnosi się do mnie ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 grudnia 2010, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 26 grudnia 2010, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yyy ale gdzie co i jak ;d ja przecież nic takiego nie napisałem... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 grudnia 2010, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Otóż ostatnio ciągle jesteśmy zasypywani coraz to nowszymi nowinkami ze świata Need for Speed'a, flagowej, wręcz popisowej gry studia Electronic Arts. Miesiąc temu miała miejsce premiera ich najnowszego aktualnie dziecka, gry chowającej się pod kryptonimem "Hot Pursuit", co oznacza "Gorący Pościg".


przeciez podales strone nfszone.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 26 grudnia 2010, 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ziom to nie mój news Wink Przynajmniej nie przypominam sobie abym o tym pisał Mad ale raczej to nie moje dzieło ...

EDIT: Masz tu kilka moich wypocin:

http://www.ssclan.cba.pl/news.php?readmore=47#comments
http://www.ssclan.cba.pl/news.php?readmore=15#comments
http://www.ssclan.cba.pl/news.php?readmore=60#comments
http://www.ssclan.cba.pl/news.php?readmore=56#comments

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 26 grudnia 2010, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli można chciałbym zgłosić swoją osobę na funkcję moderatora pomoc i poradniki.

Dlaczego miałbym nim zostać?

- Zawsze pomagam, gdy jest taka potrzeba, a problem jest nowy.
- Odsyłam do podobnych tematów, gdy już taki powstał.
- Nie piszę przekleństw.
- Wchodzę na forum codziennie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 26 grudnia 2010, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co tam...
Ja bardzo chętnie zgłoszę się na newsmana (o ile jeszcze jest miejsce), mam nawet jednego newsa, którego dumnie jeszcze widać ze strony głównej, dużo było w tym przypadku i winy Nadeo, ale się udało.^^ Nie mam żadnego doświadczenia, ale mam dużo czasu i chęci do spożytkowania. :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proszę o zdjęcia moderatora CEZAROWI !!!!! użytkownik nie wie co to mod, nie umie korzystać z tej funkcji, zamiast zamknąć temat z spambotem to dalej w nim spamuje...etc

cezar - dwa do lansu, trzy do skilu...

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 stycznia 2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak to jest jak się daje moda debilom. Shadow powinien sam zdecydować kto powinien dostać moda, i pytać się tych osob czy podejma się tego zadania. bo tak jak teraz może się zglosic osoba która chce moda tylko po to zeby się tym chwalic, lub poczuc się dowartosciowanym.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pisałem Shadowowi na GG. Tylu moderatorów a robić ni ma komu. Moderatorzy globalni? Ze czterech a każdy zagląda może raz dziennie jak nie rzadziej. Reszta modów ma swoje działki i nimi się zajmuje.

Shadow - pisałem ci na GG ze dwa razy, napiszę i tutaj. Chcesz żeby ktoś moderował to całe forum - jestem do dyspozycji. Na razie mam małe poletko (nawiasem mówiąc dziurawe, bo nie mam uprawnień w podforach) i nie bardzo mogę pokazać co umiem. Ale doświadczenie mam i to z kilku silników for.

Pzdr.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Kiciak & Tyta
Już nie musicie płakać,napisałem do Shadowa,żeby zdjął mi moda.Jeśli mam ciągle słuchać waszych jęków,wolę sobie odpuścić.Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakby była potrzeba to mogę i ja ogarnąć, mam czasu wolnego nadmiar i bywam tu kilka(naście) razy dziennie, a i doświadczenie na różnorakich forumach się ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 stycznia 2011, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cezar napisał:
@ Kiciak & Tyta
Już nie musicie płakać,napisałem do Shadowa,żeby zdjął mi moda.Jeśli mam ciągle słuchać waszych jęków,wolę sobie odpuścić.Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat.


nie placz już.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cezar napisał:
@ Kiciak & Tyta
Już nie musicie płakać,napisałem do Shadowa,żeby zdjął mi moda.Jeśli mam ciągle słuchać waszych jęków,wolę sobie odpuścić.Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat.

Przepraszam, ŻE COCo? Nie dość, że nie wypełniasz swoich obowiązków, ewidentnie trollujesz na forum to jeszcze arogancko machasz ręką na ludzi tekstem "jeśli mam ciągle słuchać waszych jęków"? Człowieku, sam się na to pisałeś, a teraz jeszcze masz wyrzuty do ludzi że mają pretensje do Ciebie o twoje lenistwo i niedopilnowanie obowiązków. Obudź się i wyjrzyj na świat, bo w internecie się nie nauczysz jak dobrze pracować.

PS Współczuję twojemu pracodawcy/nauczycielowi.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MOWILEM k**wa ze mnie nie ma! jeszcze rozmawialem z Toba calego sylwka Lex i dobrze wiesz ze mnie nie było :E a tu lirwa wracam i 69 wiadomosci na gg, no pi***olca idzie dostac.

Cezar tez był na tsie wtedy i szybko stwierdzilem ze jest idiota, niestety Jakub chciał dac mu szanse i musialem sluchac go cala noc... okazal się zwykla pizdziulka, wiec papa

Ogolnie tu musi rzadzic kolesiostwo! i Diavelek z Sunikiem adminow będą mieli, Lex jak zaczniesz wchodzic na tsa to może Ci nie odbiore za parę dni.

Nie, nic tak naprawdę nie widze, za dużo tematow, a jeszcze TAM logowalem się na swoje konto i nie pamietam co moglem czytac a czego nie.. Sad jutro ogarne.

AHA! I Konrad chciał zmieniac wyniki PTMA bo chce wygrac z Nuggetem na najlepszego gracza, ale mu nie pozwolilem grzebac!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lexiu napisał:
Tylu moderatorów a robić ni ma komu. Moderatorzy globalni? Ze czterech a każdy zagląda może raz dziennie jak nie rzadziej. Reszta modów ma swoje działki i nimi się zajmuje.


Nie wiem skąd masz takie informacje, ale moderuje to forum od ponad roku i zaglądam tu przynajmniej 5 razy dziennie. Muszę czytać wszystkie posty mimo iż nie zawsze mam na ochotę. Wydaję mi się, że spełniam wszystkie swoje obowiązki, staram się być obiektywny i nie oczekuję wdzięczności od nikogo za to. A jedyne co za to dostaje to oskarżenia, że zaglądam tu raz dziennie, a co za tym idzie mam wyjebane na to forum. Uprawnienia dostałem od Irreda, a nie jak co poniektórzy sądzą od Shadowa. Shad zmienił mi tylko podpis na Admin. Co do tego tematu ze Spambotem usuńąłem go zaraz po wejściu. Sam nie wiem dlaczego nikt nie zrobił tego wcześniej, ale to nie powód by wszystkich nazywać nierobami bo parę osób się tu naprawdę stara.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 stycznia 2011, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No Lex trochę pod tym wzgledem przesadzil, ale to nie zmienia faktu ze Cezar się nie nadaje. Stracil moda - koniec tematu nie klocmy się.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Akurat @Diav3l do Ciebie nic nie mam, wręcz przeciwnie. Ten admin mnie nieco zmylił ;P

@Shad Co do TSa i kolesiostwa - mówiłem ci headset się rozdupcył, w sylwka starszych nie było to i mogłem posiedzieć na głośnikach. Kupie headseta, będę wchodzić.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja jako newsman tylko nie mam doświadczenia i pewnie mojej propozycji shadow nie przyjmie ale warto się postarać o tą posadę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Regulamin i informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?