Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jak się ma sytuacja c.d. + nabór moderatorów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Regulamin i informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

timmy napisał:
Ja jako newsman tylko nie mam doświadczenia i pewnie mojej propozycji shadow nie przyjmie ale warto się postarać o tą posadę.


Ty nawet jednego zdania nie potrafisz napisać poprawnie i mimo to chcesz zostać newsmanem?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
timmy napisał:
Ja jako newsman tylko nie mam doświadczenia i pewnie mojej propozycji shadow nie przyjmie ale warto się postarać o tą posadę.


Ty nawet jednego zdania nie potrafisz napisać poprawnie i mimo to chcesz zostać newsmanem?


Heh, może i offtop, ale Szad musisz zrobić opcję jak na fejsiku, mianowicie: "Lubię to!" Very Happy

Owszem, offtop. Było to wspominane już w topicu o migracji tmpl i padła już taka sugestia. Proszę uważniej czytać forum i nie spamować.

//Lexiu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Regulamin i informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?