Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Migracja TMPL --> 4-5 stycznia. Zmiany na nowej stronie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Regulamin i informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley mądrze mówi, coś w stylu skin/trasa miesiąca byłoby fajną sprawą Smile Można by też publikować wydarzenie/gracz miesiąca, jednak z tym byłoby sporo roboty (choć niusmeni zaczynają działać). Kolejnym problemem mogłoby być, za co można otrzymać gracza miesiąca, nie wiem czy turnieje są organizowane tak często. W każdym razie uważam że propozycja godna rozważenia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do wszystkiego będziemy dążyć powoli Smile ale nie może być za dużo bo zepsuje się nam klasyczna struktura forum i jego siła Zen i wtedy jakup nie będzie mogł pić albo coś nie daj boże ;D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Strefa na blogowanie mogłaby być, czasem ktoś mógłby skrobnąć coś na tematy niezwiązane z TM. Wyszłoby podobnie do Gazetki WDD tylko na większą skalę.

Odnośniki do serwerów też git, ale nie tylko do tych najlepszych/najczęściej odwiedzanych. Niech słabsze/mniej znane teamy też mają szansę na pokazanie się.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
skin miesiąca" czy coś w ten deseń.

Joker' napisał:
Loxley mądrze mówi, coś w stylu skin/trasa miesiąca byłoby fajną sprawą Smile Można by też publikować wydarzenie/gracz miesiąca, jednak z tym byłoby sporo roboty (choć niusmeni zaczynają działać). Kolejnym problemem mogłoby być, za co można otrzymać gracza miesiąca, nie wiem czy turnieje są organizowane tak często. W każdym razie uważam że propozycja godna rozważenia.

- Ile skinów miesięcznie powstaje?
- Ile osób robi skiny?
- Ile miesięcy potrzeba by każdy doczekał się wyróżnienia "skin miesiąca"?

Nie jestem w tym temacie na bieżąco, mam obawy co do skinów.

W mapach siedzi sporo osób. Tylko nominowani w tym roku do PTMA zrobili blisko 200! tras. A mapperów jeszcze kilku jest.
To tak by mieć punkt odniesienia Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

+Lista serwerów z loginami + add favourite obowiązkowo!
PS. Myślałem nad stroną dostępną z poziomu gry z listą serwerów. Jednak myślę, by bazę aktualizować bezpośrednio na TMPL, a w grze jedynie by wyświetlało te pozycje (bez możliwości edycji).

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ach i przede wszystkim działający auto-login na forum, bo tutaj mi nie trybi.
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi wlasnie zaczelo działać niedawno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 31 grudnia 2010, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozwolę sobie zacytować Jakuba:
Cytat:
no, to by dodalo pieprzu i papryki do forum, jakby każdy mogl dawac "+" czy "-" za każdy inny komentaz.
i już maz forum pelne zycia.


Pozwolę sobie również rozwinąć to:

Na forum przydałby się w ogóle, nazwijmy to systemem reputacji użytkowników. Najlepiej sprawdza się IMO system znany z płatnych for vBulletin:

Użytkownicy mogą nagrodzić bądź ukarać post punktami (zwanymi Rep. Power - siła reputacji), które są dodawane bądź odejmowane na/od konta (zwanego Rep. Score) autora postu. W zależności od ilości Rep. Score zmienia się jego ranga, podobnie jak z postami. Ponieważ Rep. Score może być także ujemny, rangi także mogą przybrać negatywny wydźwięk. Wszystko w gestii admina.
Rep. Power użytkownik zbiera poprzez postowanie (np. jeden Rep. Power co 50 postów), staż (np. jeden Rep. Power co miesiąc), aktywność (jeden Rep. Power co 100 wejść) oraz własny Rep. Score (jeden Rep. Power co 100 Rep. Score). Rep. Power nie może być ujemny.
Moderatorzy i Administratorzy mają z góry ustaloną stałą wartość Rep. Power, która może zostać zmieniona z panelu administracyjnego (np. 20 dla moda i 50 dla admina). Na forum gdzie ja dość długo się udzielałem (a które już, niestety, nie żyje) admini musieli trzy razy podnosić własny Rep. Power, bo zwykli userzy zaczęli ich doganiać Very Happy

Taki system jest wg. mnie idealny, aczkolwiek chyba trudno będzie go napisać dla phpBB3. Miło było by gdyby jednak się wam udało Razz

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 31 grudnia 2010, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lexiu napisał:
Pozwolę sobie zacytować Jakuba:
Cytat:
no, to by dodalo pieprzu i papryki do forum, jakby każdy mogl dawac "+" czy "-" za każdy inny komentaz.
i już maz forum pelne zycia.


Pozwolę sobie również rozwinąć to:

Na forum przydałby się w ogóle, nazwijmy to systemem reputacji użytkowników. Najlepiej sprawdza się IMO system znany z płatnych for vBulletin:

Użytkownicy mogą nagrodzić bądź ukarać post punktami (zwanymi Rep. Power - siła reputacji), które są dodawane bądź odejmowane na/od konta (zwanego Rep. Score) autora postu. W zależności od ilości Rep. Score zmienia się jego ranga, podobnie jak z postami. Ponieważ Rep. Score może być także ujemny, rangi także mogą przybrać negatywny wydźwięk. Wszystko w gestii admina.
Rep. Power użytkownik zbiera poprzez postowanie (np. jeden Rep. Power co 50 postów), staż (np. jeden Rep. Power co miesiąc), aktywność (jeden Rep. Power co 100 wejść) oraz własny Rep. Score (jeden Rep. Power co 100 Rep. Score). Rep. Power nie może być ujemny.
Moderatorzy i Administratorzy mają z góry ustaloną stałą wartość Rep. Power, która może zostać zmieniona z panelu administracyjnego (np. 20 dla moda i 50 dla admina). Na forum gdzie ja dość długo się udzielałem (a które już, niestety, nie żyje) admini musieli trzy razy podnosić własny Rep. Power, bo zwykli userzy zaczęli ich doganiać Very Happy

Taki system jest wg. mnie idealny, aczkolwiek chyba trudno będzie go napisać dla phpBB3. Miło było by gdyby jednak się wam udało Razz


ke kosa?
papadibubpi?




ya, i agree

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NAPISAC dla phpbb3? mocno watpie.

jeszcze prosilbym przynajmniej o linka do sylwestrowej dyskusji o trasach, w której było jakieś nawiazanie do zmian na stronie i parę osob było za, bo nie mogę tego znalezc, a coś mi swita, ze był to calkiem dobry pomysl

chyba ze pomylilem to z pomaganiem nowym mapperom - wypowiadali się głównie ci uznani mapperzy i wymagali tego, aby to wlasnie grupa 'lepszych' autorow pomagala tym nowym, wiec... do dziela, skoro sami nawzajem zarzucacie takimi propozycjami Razz mozecie dostac moda na dzial trasy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja się wyrażę tak naprawić zakładkę czy nie wiem jak to nazwać drużyny.Mam nadzieję shadow ,że wykupiłeś dobry hosting bo mi ten wolniutko chodzi.Nowy layout i co tu jeszcze......o! może byś dodał takie coś ,że by wyświetlało najbliższe mecze drużyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Serwer ogólnie jest do bani, gdybyś czytał więcej z topiców a nie ostatni/e post/dwa z tematu to wiedziałbyś że muli wszystkim, stąd właśnie wspomniana migracja i błyskawiczna zrzuta. A najbliższe mecze drużyn, trudno będzie ogarnąć wszystkie mecze, ligowe, sparingi etc., zresztą po co?
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lexiu napisał:
. A najbliższe mecze drużyn, trudno będzie ogarnąć

ta nie przemyślałem tego ale można to zrobić ,że np.znajdzie się dobrego webmastera zrobi się nowy dział w ,którym chętne drużyny będą się do tego zgłaszać i będzie się to tak robić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja to bym widział raczej tak, że to sami zainteresowani publikacją i chwaleniem się swoimi sparingami będą wstawiać wyniki przez jakąś osobę odpowiedzialną na forum za to (nowa posada SPARINGOWEGO ;p), coby bałaganu nie było. W tej formie byłoby dobre.
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm, kiedyś na tmpolska.com (R.I.P., forevah in our hearts, [*] itd.) było właśnie cus takiego, że do Botrexa można było zgłaszać zbliżające się spary, potem ich wyniki, i wszystko pod koniec tygodnia wychodziło w podsumowaniu..
Był tam też spis rynku transferowego Very Happy
Czyli kto gdzie przeszedł, odszedł, doszedł, co też zgłaszały drużyny lub sami gracze..

Według mnie było to zajebongo, więc i tu chętnie bym to widział.. :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niby swietne, ale przed dodawaniem takich propozycji, najlepiej poszukajcie osoby, która się tym będzie chciala zajac, ewentualnie zglosic swoja kandydature -,-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiedyś się webmasteringiem zajmowało ale to nie te czasy. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chodzi mi o stworzenie samego dzialu, tylko o zarzadzanie nim. Dodawanie tych meczow i ich wynikow (no nie oszukujmy się, jeżeli nawet ktos będzie chciał się pochwalic sparingiem i stworzy nowy mecz, to po jakims czasie znudzi się wpisywanie wynikow) oraz pisanie podsumowan. A nie będziemy przeciez robić jakiichs ladderow...

Chyba, ze komus będzie się chcialo poswiecic na tyle czasu, by stworzyc mocno zaawansowany dzial, gdzie wszystko będzie jasne i przejrzyste a suche podsumowania będą się pisaly same, ewentualnie z dodaniem paru zdan od newsmana (przy kilku newsmanach mozna się przeciez nawet zamieniac i jedna osoba mialaby do napisania te przykladowe parę zdan dosłownie raz na miesiac). No, ale w takim wypadku dalej pozostaje kwestia checi/lenistwa samych uczestnikow meczu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby napisał:
Hmm, kiedyś na tmpolska.com (R.I.P., forevah in our hearts, [*] itd.) było właśnie cus takiego, że do Botrexa można było zgłaszać zbliżające się spary, potem ich wyniki, i wszystko pod koniec tygodnia wychodziło w podsumowaniu..
Był tam też spis rynku transferowego Very Happy
Czyli kto gdzie przeszedł, odszedł, doszedł, co też zgłaszały drużyny lub sami gracze..

Według mnie było to zajebongo, więc i tu chętnie bym to widział.. :>


Nie był to dział, tylko były pisane, muszę to zaznaczyć, świetne i zajebiste newsy by ScooterFox, który co tydzień robił prachochłonne podsumowanie tygodnia. Z tego co pamiętam odszedł, zmęczony ciągłym dopytywaniem się liderów o sparingi, screeny, wyniki oraz z braku czasu. Potem z tego co pamiętam pisał jeszcze Botrex, z jajcarskim stylem równie dobre merytorycznie newsy, choć niektórym się nie podobały (należę do tych "Like it! ;p).

A na nowym forum sekcja "spary" byłaby ciekawym dodatkiem i szansą na lans rangą "Sparingowy" dla jakiegoś użyszkodnika.

PS Znam jedną osobę, która języki ma w małym paluszku, ale primo musiałbym się spytać czy w ogóle mogę o nim powiedzieć (głupio by było gdyby zalazł go potem spam forumowiczów), secundo nie wiem czy jeszcze się w TrackManii udziela, tertio w końcu, czy ma czas. Spytam, poczekam, dam znać.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jeszcze pytanie propos blogow - jak to mialoby wygladac? tez calkiem nowy pozaforumowy dzial czy może wystarczy dzial na forum i zwykla ramka na glownej, wyswietlajaca najnowsze blogi/ostatnie odpowiedzi?

Imho bardziej odpowiednia wydaje się być ta druga opcja, bo wieksza ilosc nowych dzialow może spowodowac ich mniejsza aktywnosc, ludzie zwyczajnie nie będą odwiedzac danych dzialow, a odswiezanie blogow na stronie glownej będzie przyciagalo do ich czytania Smile Jest tez drugi plus - gdy ktos stale wchodzi w dany dzial, a nic się nie dzieje może być denerwujace, a na glownej widac, co się przeczytalo, a czego nie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Regulamin i informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?