Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Sezon 2010 czas zamknąć
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 20:55    Temat postu: Sezon 2010 czas zamknąć Odpowiedz z cytatem  

Nadeszła chwila podsumowania mijającego roku. Chciałbym chociaż raz wymyśleć coś niekonwencjonalnego, ale niestety – po raz kolejny przytoczę tylko suche fakty, użyję języka niezrozumiałego wyłącznie dla mor_olo, przy okazji obsmarowując błotem parę osób. No, i zarzucę paroma fotkami. Tak więc, jak wypadł rok 2010? [more]

Początek roku stał pod znakiem występu naszej reprezentacji podczas piątego Pucharu Narodów. Po przegranej dwóch map z Norwegią w półfinale WB, przyszedł czas na Holandię. Z tej okazji scenowy sopran Mariusz Sołtysiak aka marrek_hot13 przygotował pieśń motywującą dla naszej reprezentacji. „Pokażmy na co stać POL-Team” można pobrać z tej strony. Niestety, mimo dopingu przejawiającego się na różne sposoby (a „Bogurodzica” w wykonaniu FreshMeat'a? a pierdoły Jakuba?), nasz zespół narodowy nie był w stanie pokonać Niderlandów i ostatecznie zajął piąte miejsce, powtarzając sukces sprzed roku. W STC natomiast zespół X-treme X-tea jako pierwszy w naszym kraju doszedł do trzeciej rundy tegoż turnieju i zakończył zmagania w czołowej szesnastce świata.

Nowy Rok to druga edycja Dual Mix, organizowana na nieżyjącej już stronie TMPolska.com (pozdrawiam yo_oo, co będzie tu częściej zaglądała Very Happy), gdzie najwięcej radości sprawiło wygranie długopisu przez Dertego. A Jakub, jak to Jakub, piszczał, że na żadnej mapie nie da się dojechać i psuł wyniki swojego teamu, pomimo ciężkiej harówki Dertasa. W turnieju wzięło udział... hm, sporo par, najlepsi okazali się Operatorzy Nakurwieni (?), za nimi uplasowały się Odrzucone Ziemniaki (?), a najniższy schodek podium zajęli Łoniaks’y.

Styczeń to także Batory Tournament. Pierwsza noc u Diav3la – dziesięciu nas tam było? Razz Druga noc u Kiszona, najtrudniejszy był dojazd, a raczej dojście… przez łąki, przez pola… szkoda, że całe zasypane śniegiem Razz Zarówno w jednym, jak i drugim miejscu noclegowym, ważną rolę odegrały matki gospodarzy, choć całkowicie odmienne. O ile pierwsza powiedziała „ostatni raz na takie coś pozwolę”, to druga balowała z nami do nocy Very Happy Ale opis tych wydarzeń i samego turnieju zostawię Jero aka Fiodorowi, który uczynił to zaraz po przyjeździe z Wawy. Blog znajdziecie tutaj. Te zdania o mnie to… dementuję wszystko. I siusior.


Batory Tournament i ówczesny skład XX... plus Diav3l

Jeszcze w połowie tego samego miesiąca został zapowiedziany kolejny LAN. Tym razem… pod Opolem, gdzie nikomu się dupy ruszyć nie chciało. Tylko w duecie z Lewym przemierzyliśmy całą Polskę, aby dojechać do Opola. No, po drodze dołączył do nas Pyszo. Oczywiście emocji nie zabrakło już na wstępie – kierowca PKS-a do Lubrzy dotarł chyba 20 minut przed czasem. Ta informacja może jakiegoś większego wrażenia nie wywołuje, ale fakt driftowania owym bolidem (czyt. autobusem) po śniegu już tak Razz Z Lewym i Pyszo baliśmy się o swoje życie, w dodatku kierowca jeszcze chyba rozmawiał przez telefon. Razz Po dotarciu do chaty Pszczoły, szamaliśmy jajeczniczkę od jego mamy i oglądaliśmy zimowe Igrzyska w towarzystwie bodajże błyszczącej Finlandii. Turniej sam w sobie raczej średni, ale było całkiem przyjemnie, zagraliśmy sobie nawet w ping-ponga – Lewy ponoć po 30 latach przerwy od gry… ale i tak rozwalał każdego, choć raz strzelił zonka, gdy wygrałem z nim jednego seta. Razz A, no i powrót! Powrót odbywał się w totalnie pustym wagonie! Szkoda tylko, że był nieogrzewany. Very Happy


LAN w Prudniku i facjaty zwycięzców turnieju TM po oglądaniu Zimowych Igrzysk

Jeszcze pod koniec lutego Ordon wystartował z turniejem. Individual DualTechs Cup zgromadziło ponoć niecałe 150 ludziów. Pula stu tysięcy miedziaków plus dziwaczne gierki została rozdzielona pośród sześciu najlepszych. Zwyciężył Kondziak, przed Nygusem oraz Jaśmisią, natomiast poza podium uplasowali się kolejno Arsen, DiabloS i Cyborg. Gdzieś w tamtych okolicach ruskie ESL zorganizowali Slavica TrackMania League 2, gdzie zapisało się całkiem sporo ekip zarówno z naszego kraju, jak i z okolic, ale dramatyczna postawa administratorów zmusza mnie do nie komentowania tamtych rozgrywek.

W marcu jakiś dziad, zwany tu Scrapplerem, rozpoczął działania, mające na celu organizację kolejnego (ch)LAN-a. Miejsce akcji: Konstantynów Łódzki. Czas akcji: 14-16 maj. Czekamy z niecierpliwością na kolejny!


Wszyscy uczestnicy chLAN Party Konstantynów Łódzki

Ale nie można przecież czekać bezczynnie. Pierwyj dwie ważne informacje odnośnie największych imprez e-sportowych. Drugi rok z rzędu TrackManii na WCG i powrót ESWC do świata żywych. I to powrót ważny dla nas z dwóch względów – całkiem sporej puli nagród oraz naszego człowieka wśród mapperów! Mapa Cobhama była jedną z pięciu tras turniejowych podczas tegorocznych eliminacji krajowych. Nie mogło obyć się bez wrzut na biednego Coba…

O zmianach kadrowych wspominać nie będę, bo na kij to komu. W kwietniu wystartował nareszcie pseudo-megaprojekt e-sportowy, który miał odmienić polską scenę na zawsze! All Games League stworzyło system jak na GameBite i chciało się mianować wielce panami. I co prawda AGL zorganizowało mocne wejście z 10 kaflami nagród w gotówce do podziału na 50 gier, to na tym się skończyło. Wszystko przez… nie, nie przez Brzerza, lecz przez ESWC. AGL, a właściwie Beholder pod dowództwem Lady Emi, zachęcił do współpracy reżysera, biorącego udział w projekcie najdroższego filmu wszechczasów oraz kanadyjską sięć hoteli. Skończyło się tylko na obietnicach inwestycji tych ostatnich, skutek – Mikuś zamiast frunąć do Disneylandu prywatnym samolotem, ściskał się w pociągu… a Emilia mocno się zadłużyła i do dziś z dołka wyjść nie może.


LAN Stęszew od przodu a niżej...

Lirwa, nie chce mi się dalej, a to dopiero połowa roku, więc przyspieszę tempa. Pomijam beznadziejne PTMA 2009, pominę ostateczną zmianę kapitana repry, lecimy ze Stęszewem. Albo Stęszew też pomijam, bo takie przeżycie trzeba samemu odtworzyć sobie w główkach, nic to nie da, że napiszę tu parę niespójnych zdań na ten temat. Dla chętnych, którzy niedawno do nas dołączyli – na FB można sobie wyszperać parę fotek z tego zdarzenia. Razz


LAN Stęszew z dupy strony

W lipcu rozpoczęły się polskie eliminacje do WCG – z finałami off-line w Złotych Kutasach. Konrad miał mi za złe, że na każdy turniej muszę się stawić nawalony (?) i mówił, że nie dojrzałem do e-sportu (o, to teraz pozdrawiam Baxa). Mniej więcej w tym samym czasie ogłoszone zostało SEC. Niespodzianką Samsung Euro Championship była obecność TM, a jeszcze większą – możliwość występu polskiego zawodnika. Od razu chciałem, żeby to Konrad tam jechał, broniłem się przed tym wyjazdem, ale nie! No to mieli za swoje, nie zdążyłem się wyspać u Jakuba!

Znowu trochę pominę – Giant Cup, SteelSeries Cup oraz ten… EMS, gdzie Shief zajął trzecie miejsce. W końcu i tak nikt nie zna Shiefa. Jeszcze pominę turniej w Berlinie, ale nie SEC, tylko ten toczący się równocześnie, z pulą 5000 ojrosów. Gdzieś tam jeszcze był drugi Stęszew, ale to to samo, co wcześniej – nie pozwalam sam sobie o tym pisać. W turniejach FragFighters nie chcieliście grać. To jak, przechodzimy do PL9?


Obiad za bony w Złotokutasowej restauracji. W tle Marcin Prokop

NIE! Jeszcze WCG. U góry rodzinny obiad podczas polskich elimek, które ostatecznie wygrał ON. I poleciał... spać z Saviolą. Sad Na miejscu miał upaaaaał, prawie jak na pierwszym Stęszewie, ale nie zrobił sobie nagiej fotki, za co został mocno zbesztany. W turnieju - wiadomo... na botów siły nie ma, ale i tak ten występ można uznać za najlepszy z dotychczasowych wyjazdów Polaków na światowe finały którejś z wielkich imprez. Ok, dopiero teraz lecimy z PL9.


Nothing przed budynkiem Staples Center w LA

W sumie nie wiem, co o tym pisać, nic ciekawego tam nie miało miejsca. No, może warto wspomnieć o tym, że całej scenie cholernie spadła motywacja do grania. I taki stan rzeczy utrzymywał się aż do grudnia, strona zamulała, Szafa na TS nie wchodził…

Ja widziałem orła cień, Jakub widział coś więcej, a SuNRisE (lirwa, znów musiałem poprawnie napisać tę Emo-nazwę) dwunastu kilogramów kurczaka i tak nie przyniósł pod drzwi. Po PL9 przyszedł czas na szóstą odsłonę Pucharu Narodów. Niby wielki turniej, powaga, Chybeck captain… No właśnie, d*pa nie captain. Szybkie elimki zorganizowane przy pomocy Scootera i lecimy z kadrą… Tylu chętnych! TYLU CHĘTNYCH! A grać nie było komu. Repra wypadła jak najgorsza szmata wśród narodów, ekipy na STC równie słabo.

No i powoli dochodzimy do obecnego stanu rzeczy. Troszkę sobie poadminujemy, ukradniemy forsę, którą było banalnie od Was wyciągnąć i znikniemy ze sceny. Albo już się żegnam, pa!

W ogóle odnoszę wrażenie, że pisałem o sobie. Nie chciałem, bo nigdy tak nie robiłem, no ale jak przeglądałem wszystkie tematy z tego roku, to inaczej się nie dało. Nic lirwa nie robiliście, siedzieliście z założonymi rękoma przed kompem i słanialiście się pijani, mrużąc oczy. Było katastrofalnie.

O przyszłości nie piszę, status wróżki/czarnowidza już sobie zdjąłem. Przyszłość będzie się tworzyła sama. Tylko musi znaleźć się ktoś, kto będzie ją wypełniał, są tu tacy?


Wandalizm nie zna granic... ale czy u nas da się cokolwiek jeszcze zniszczyć?


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 28 grudnia 2010, 23:21, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie uwazam, ze wyszlo zalowo i nie warto tego czytac. jak nigdy pisać nie umialem, tak to jest jeszcze bardziej tragiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 28 grudnia 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ogólnie uważam, że bardzo fajnie wyszło, warto czytać i zawsze fajnie piszesz i to jest bardzo fajne Very Happy Muszę jeszcze nad Tobą popracować, abyś na dziennikarstwo poszedł Razz

Poza tym co to za wandale brzydcy! Kurde! I gdzie jest podpis Diavela!;D

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przeciez dopiero było zarzadzanie, bo podejmuje decyzje! A Diava nie ma, bo on burzua i samochodem z Druidem i synem jechal Smile A jeśli to jest z drugiego LANa to go nie było na miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo fajnie napisałeś, szacun bo na pewno w 5 min to nie powstało. Ten rok był dobry a 2011 będzie na pewno jeszcze lepszy Smile

Na drugim zdjęciu Lewy ma bardzo ładny sweterek Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow nie wiedziałem że z Ciebie taki wierszokleta jeb*** Very Happy Nieźle ci to wyszło, pogratulować.

Na drugim zdjęciu to kto po lewej stronie od Lewego (patrząc z perspektywy Lewego, na zdjęciu to po prawej)? Very Happy

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to wierszokleta czy niezle wyszko? ok, wiem ze to pierwsze

a na zdjeciu to Pszczola

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 28 grudnia 2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow masz PW Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Nie, nie wspominam o XX, bo nikt nie chce o tym gadać.


żałosne jest Wasze myślenie...
jakby nigdy jeszcze nie przydarzył się nikomu walkower...
fakt troszkę lipa dawać wo na takim etapie takiego turnieju, ale nic nie można poradzić na to że termin okazał się tak pechowy że iksy aka orły nie mogły zagrać bo nie było komu...
To wszystko nie zmienia jednak faktu że był to największy sukces polskiej ekipy w tych rozgrywkach i wątpie żeby jakiś inny team pomijając xx aka us kiedykolwiek to powtórzył... dla polskich ekip top8 świata to tylko marzenie... marzenie by znaleźć się tak wysoko... dlacałej reszty naszych drużyn to rzecz nieosiągalna... a Wy zamiast cieszyć się k**wa z sukcesu polskiej ekipy patrzycie na to przez pryzmat tego że zakończyło się walkowerem... to wcale żaden blamaż... stało się tak a nie inaczej... a wy tak jak rodzice z ocenami w szkole potraficie widzieć tylko tą złą stronę...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no z wami nie da się gadac. specjalnie nie skomentowalem wystepu _ANI k**wa SŁOWEM_ zeby znow nie wyciagac brudow, nie przekrzykiwac się, ciagle uzywajac tych samych slow, ale wy swoje zenada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
no z wami nie da się gadac. specjalnie nie skomentowalem wystepu _ANI kur** SŁOWEM_ zeby znow nie wyciagac brudow, nie przekrzykiwac się, ciagle uzywajac tych samych slow, ale wy swoje zenada.


Shad ale własnie to jest bezsensu!
Nie wspominasz w podsumowaniu roku o jednym z trzech może czterech największych wydarzeń tego roku. O wydarzeniu historycznym mimo wszystko... tylko dlatego że grupa głąbów nie wiadomo czy z zazdrości czy z własnej głupoty patrzy na to tak a nie inaczej...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cokolwiek bym nie napisal, musialbym to zakończyć zdaniem opisujacym sytuacje ostatniego meczu... i by się zaczelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik, ale po co Ty w ogóle się tym przejmujesz ? Zawsze znajdą się ludzie, którzy się do czegoś przyczepią czy uznają za żenadę. Każdy jest mądry co stoi z boku i się przygląda. Poza tym to nie zmienia faktu, że dokonaliśmy czegoś historycznego, jednak ludzie mają w zwyczaju zapamiętywać te złe chwile nad tymi dobrymi. Zamiast przejmować się tymi co będą patrzeć z góry, porozmawiaj z tymi którzy potrafią zrozumieć i są zadowoleni z tego osiągnięcia. PL9 też nie opisał, ale co z tego ? Niepotrzebnie zwróciłeś na to uwagę, jeżeli uznał, że nie warto o tym pisać to jego sprawa. Mimo wszystko news fajnie napisany panie administratorze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widze, ze o PL9 tez dobrze, ze nie wspominalem. "Oczerniajace" Was zdanie usunalem i pisać nie będę, jeśli od teraz każde slowo na Wasz temat Was uraza. Jeszcze dziw, ze nie besztacie za link do bloga na forum XX (specjalnie SMS-owalem z Jero o mozliwosc) oraz upublicznienie fot z Waszymi facjatami.

Ide spac, milego spamowania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://universalsoldiers.pl/index.php?page=content&id=952

jeśli jednak kogoś by interesowało i nie uważa za żenadę zajęcia przez polski team miejsca w czołowej ósemce świata to odsyłam do powyższego linku gdzie macie okazję przeczytać newsa w moim wykonaniu dotyczącego tego właśnie wyczynu z opisami poszczególnych meczów Smile dziękuję za uwagę...

i podpisuje się pod słowami Xenuna : "dobry njus panie Administratorze Smile"

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Widze, ze o PL9 też dobrze, ze nie wspominalem. "Oczerniajace" Was zdanie usunalem i pisać nie będę, jeśli od teraz każde slowo na Wasz temat Was uraza. Jeszcze dziw, ze nie besztacie za link do bloga na forum XX (specjalnie SMS-owalem z Jero o mozliwosc) oraz upublicznienie fot z Waszymi facjatami.

Ty się chyba trochę sam nakręcasz co ? Wiadomym jest, że "nie lubisz" (że tak delikatnie powiem) naszej drużyny, ale czy poza zwróceniem uwagi przez słowika na temat stc czy ktoś, coś pisał ? No właśnie nikt, a Ty ciągle rzucasz "Wy", "Was", nagle o wszystko czujemy się urażeni - tylko gdzie to widzisz ?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dodając do tego fakt że nie jestem graczem us, a jedynie redaktorem...
więc fakt, faktem Xenun rację ma że bezpodstawnie czepiasz się iksow Smile
Ja doczepiłem się tylko i wyłącznie dlatego że jako admin tej strony i ktoś kto już bierze się za coś takiego, czyli podsumowanie roku to powinieneś to zrobić nie według uznania... Opisywanie każdego z chLanów pokolei tak... nie że widzę w tym coś złego bo uwielbiam te chLany i żałuję że mnie w tym roku na żadnym nie było... ale jak już bierzesz się za to to rób to w pełni... a nie... o tych napisze bo lubie a o nich nie bo są zjebani...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 0:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musze k**wa dodac swoje bo nie wytrzymuje Very Happy

Dla mnie wszystko byloby ok, gdyby nie jedna rzecz której nie pojme. Przed STC7 miesliscie dosłownie "dream team". Z meczu na mecz, byliscie coraz blizej pobicia swojego wystepu z poprzedniego stc. Wyniki były szałowe, a wasza forma/ambicja/aktywnosc/frekwencja spadala. Nie wiem co się stalo, ale gdyby POL zaszlo tak daleko, gdzie każdy mecz jest na wage przejscia do historii to z pewnością Jakuburak nasz niemiecki zaczalby trenic i wspomagal swoj team. I bylby dumny ze zjebalismy 0-3 niz się poddac. Mysle ze szlo by namowic do wytrenowania przynajmniej jednej mapki Hacka i innych zapomnianych botow. Ale uslyszalem od waszych graczy ze zycie>tm i ze mecz z mX i tak byscie przegrali. Może to taki dziwny zbieg okolicznosci.

Cytat:
Wiadomym jest, że "nie lubisz" (że tak delikatnie powiem) naszej drużyny


to akurat działa w obie strony.

a co do forum to również doszly mnie sluchy ze na forum macie niezla beke z Shada za to ze "wyjechal" na was za to ze kiszon pisal do mnie czy nie zagram z wami w tmm. Ale nie chce mowic kto, co, gdzie i jak bo znowu wyjde na skarzypyte Sad

love peace alcohol

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddowicz napisał:
Nie wiem co się stalo, ale gdyby POL zaszlo tak daleko, gdzie każdy mecz jest na wage przejscia do historii to z pewnością Jakuburak nasz niemiecki zaczalby trenic i wspomagal swoj team. I bylby dumny ze zjebalismy 0-3 niz się poddac.

Gdybać można, my też mieliśmy takie podejście, jednak wyszło jak wyszło.

oddowicz napisał:
Cytat:
Wiadomym jest, że "nie lubisz" (że tak delikatnie powiem) naszej drużyny


to akurat działa w obie strony.

No i tutaj się mylisz. Miałem przyjemność poznać osobiście paru Waszych graczy, obserwowałem Was i na Waszą drużynę nigdy nic złego nie powiedziałem. Jesteście grupą fajnych ludzi, pozytywnie nastawionych i nie mam powodu by Was nie lubić.

oddowicz napisał:
a co do forum to również doszly mnie sluchy ze na forum macie niezla beke z Shada za to ze "wyjechal" na was za to ze kiszon pisal do mnie czy nie zagram z wami w tmm. Ale nie chce mowic kto, co, gdzie i jak bo znowu wyjde na skarzypyte Sad

No faktycznie, taaaaaaką beke mamy. Trochę złe źródła masz.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 2:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mhm może ty nie ale jak w każdym teamie sa wyjatki.

Zle zrodla ? to wasz zawodnik mowil ;g

XXXXXXX
2010-12-22 23:26:38
ej wez mi nie pierdol
2010-12-22 23:26:42
bo jesteś w wudu
2010-12-22 23:26:47
i shadow jest Twoim fuhrerem
2010-12-22 23:26:49
czy ch** wie kim
2010-12-22 23:26:55
i latacie do niego na skarge jak ostatnie cioty

Ja
2010-12-22 23:27:02
no i co to ma do tego ze masz mi dac 8k

XXXXXXX
2010-12-22 23:27:11
to jest inny temat
2010-12-22 23:27:18
bo 8k nie mogę wyslac bo nie mam keya

XXXXXXX
2010-12-22 23:27:30
nie latam na zadna skarge
2010-12-22 23:27:31
hahaha
2010-12-22 23:27:38
tylko mu powiedzialem ze kiszon do mnie pisal
2010-12-22 23:27:39
;]
2010-12-22 23:27:44
czy zagram z wami tmm

XXXXXXX
2010-12-22 23:27:56
shadow się mało nie poplakal

Ja
2010-12-22 23:28:37
co ja na to moger
2010-12-22 23:28:39
mogę*

XXXXXXX
2010-12-22 23:28:57
no bo tak mu piszesz i on się potem moczy w nocy

Ja
2010-12-22 23:29:39
nic mu nie pisze
2010-12-22 23:29:46
napisalem tylko co mi kiszon napisal

XXXXXXX
2010-12-22 23:29:49
no
2010-12-22 23:30:00
jakby to jakiś manager Two agent był
2010-12-22 23:30:02
czy coś

Ja
2010-12-22 23:30:22
może jest heh
2010-12-22 23:30:38
mnie to tam nie przeszkadza ;]

XXXXXXX
2010-12-22 23:31:02
no wiem wiem
2010-12-22 23:31:05
zmieniles się w ch**
2010-12-22 23:31:08
ale to już mowilem
2010-12-22 23:31:12
i tego nie widzisz
2010-12-22 23:31:14
bo ja tez nie widze
2010-12-22 23:31:17
a na pewno się zmienilem
2010-12-22 23:31:20
ale u siebie tak nie widac

Ja
2010-12-22 23:31:26
zieeew
2010-12-22 23:31:34
teraz widze
2010-12-22 23:31:38
ze ty się moczysz

XXXXXXX
2010-12-22 23:31:41
nie

Ja
2010-12-22 23:31:42
ktos do Ciebie
2010-12-22 23:31:47
na skarge przylecial

XXXXXXX
2010-12-22 23:31:48
ja tylko pisze ze się spierdoliles
2010-12-22 23:31:51
nikt nie przyecial
2010-12-22 23:31:55
cae forum się smieje z shadowa

XXXXXXX
2010-12-22 23:31:57
nasze
2010-12-22 23:32:03
i to tyle
2010-12-22 23:32:05
a nie skarga
2010-12-22 23:32:12
tzn my mamy ubaw
.
.
.
XXXXXXX
2010-12-22 23:35:23
wazne ze jak dziecko i jest kupa smiechu
.
.
.

XXXXXXX
2010-12-22 23:38:35
teraz zobaczymy czy się us w ogole nie rozjebie


XXXXXXX
2010-12-22 23:38:40
ale ja już mam posadke jakby co
2010-12-22 23:38:41
Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?