Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Sezon 2010 czas zamknąć
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 29 grudnia 2010, 3:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kto ma taki dziwny nickname?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Nothing
ESWC.pl&WCG.pl 2k10 Winner


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 200
Skąd: z kątowni

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bob. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

panowie nie kłócić się na forum tylko wpaść na lana wypić flaszke na 2 i pogadać Smile zobaczycie że po 15 minutach będziecie najlpeszymi kumplami lana ;D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 grudnia 2010, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SuNRisE napisał:
panowie nie kłócić się na forum tylko wpaść na lana wypić flaszke na 2 i pogadać Smile zobaczycie że po 15 minutach będziecie najlpeszymi kumplami lana ;D


nie wierzcie sunrisowi.
na lanie dalsze klutnie, gwalty i bijatyki, czego dowod jest np ta fotka, gdzie FM i EM postanowili, ze to jednak glupie trenowac przez caly tydzien 3 mapy, a lepiej se dac raz w morde i w taki sposob zdecydowac, kto wygra polish league.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no KOCHAM WAS! Very Happy taka dawka smiechu na poczatek dnia dobrze zwiastuje na kolejne godziny Smile

x3nun napisał:
[...]czy poza zwróceniem uwagi przez słowika na temat stc czy ktoś, coś pisał ? No właśnie nikt, a Ty ciągle rzucasz "Wy", "Was", nagle o wszystko czujemy się urażeni - tylko gdzie to widzisz ?


no tja, w pierwszej odpowiedzi moj blad, ale kolejny post propos PL9 odnosil się także do Ciebie. No, ale widocznie nie mogę mowic w liczbie mnogiej, dopoki caly team nie odpisze? Smile Teraz patrz:

x3nun napisał:
Poza tym to nie zmienia faktu, że dokonaliśmy czegoś historycznego, jednak ludzie mają w zwyczaju zapamiętywać te złe chwile nad tymi dobrymi [... parę postów dalej ...] Wiadomym jest, że "nie lubisz" (że tak delikatnie powiem) naszej drużyny


Analogicznie - ludzie maja w zwyczaju wytykac tylko zle strony, na dobre w ogole nie zwracajac uwagi. Albo wytykac brak jednej rzeczy, podczas gdy wszystkie pozostałe zostaly ujete. I ja tak cholernie Was nienawidze, ze wolalem uniknac klotni, nie opisujac jednej rzeczy z Wami w roli glownej, jednak jakims cudem wymienilem:
  • zespół X-treme X-tea jako pierwszy w naszym kraju doszedł do trzeciej rundy tegoż turnieju i zakończył zmagania w czołowej szesnastce świata.
  • noc w domu Kiszona + fota tylko z Wami!!!
  • blog z _Waszej_ strony, autorstwa _Waszego_ człowieka
  • _Wasza_ dominacja IDTC
  • upublicznilem Wasze gole dupy, choć już wczesniej były upublicznione, ale masa nowych osob i tak tego nie widziala
  • kolejne 3 foty z waszymi mordami i aktami wandalizmu Smile (wiedz, że Lecho tu zagląda i nie zdziw się, jeśli napisze artykuł o wandalizmie, wiec Waszej dywizji też nie ominie!^^) + sporo zdań o samym Konradzie


ok, PL9 tez pominalem i nie musisz mi wierzyc, ze nie robilem tego tylko dlatego, ze Wy wygraliscie. naprawdę nie wiedzialem, co tam napisac, bo wygraliscie zasluzenie, Wasze zwyciestwo było do przewidzenia z tamtym skladem, a poziom na scenie był wtedy naprawdę kiepski i najwyzej moglem zjechac scene, ze byla to najslabsza edycja PL9, tym bardziej, ze TCW nie wzielo udzialu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

^^ Co to za spamy? ;e
Na TS'ie/Skajpie/GG się bić, nie tu.. ;f

A co to niusa to wyjebany :")
Strasznie mi się podoba twój styl pisania, Cienias.. ;>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
no tja, w pierwszej odpowiedzi moj blad, ale kolejny post propos PL9 odnosil się także do Ciebie. No, ale widocznie nie mogę mowic w liczbie mnogiej, dopoki caly team nie odpisze? Smile

Jeżeli poczułeś się zaczepiony moim wtrąceniem na temat PL9, to błędnie bo nie było to moim zamiarem. Chciałem zwrócić tamtym postem tylko uwagę słowika. Co za tym idzie, jeżeli ja nie chciałem Cie zaczepić, czy napisać jaki to jestem "urażony" z Twojego powodu, to z kolei stąd brak osób pokrzywdzonych z naszej strony. Czyli tutaj pojawiło się zdanie :
x3nun napisał:
ale czy poza zwróceniem uwagi przez słowika na temat stc czy ktoś, coś pisał ? No właśnie nikt, a Ty ciągle rzucasz "Wy", "Was", nagle o wszystko czujemy się urażeni - tylko gdzie to widzisz ?


damianhhh napisał:
Analogicznie - ludzie maja w zwyczaju wytykac tylko zle strony, na dobre w ogole nie zwracajac uwagi. Albo wytykac brak jednej rzeczy, podczas gdy wszystkie pozostałe zostaly ujete. I ja tak cholernie Was nienawidze, ze wolalem uniknac klotni, nie opisujac jednej rzeczy z Wami w roli glownej, jednak jakims cudem wymienilem:

Nie zrozumiałeś ponownie, gdyż mówiłem o jednym wydarzeniu. Gdy podczas jakiegoś (konkretnego/pojedyńczego) sukcesu wystąpi też jakieś negatywne wydarzenie, to raczej ludzie będą prędzej kojarzyć te negatywne wydarzenie niż pozytywny sukces. No i fajnie, że wymieniłeś to wszystko. Jeżeli jeszcze tego nie przeczytałeś to się powtórzę : news fajnie napisany panie administratorze.

damianhhh napisał:
ok, PL9 też pominalem i nie musisz mi wierzyc, ze nie robilem tego tylko dlatego, ze Wy wygraliscie. naprawdę nie wiedzialem, co tam napisac, bo wygraliscie zasluzenie, Wasze zwyciestwo było do przewidzenia z tamtym skladem, a poziom na scenie był wtedy naprawdę kiepski i najwyzej moglem zjechac scene, ze byla to najslabsza edycja PL9, tym bardziej, ze TCW nie wzielo udzialu.

Ok, w porządku :wink:

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dajcie sobie po jednym szybkim w mordę i będzie jak było ;p Ja nie wiem, o co Wy się spinacie, Shad chciał po prostu pominąć, wydaje mi się, że z szacunku do tego, co zrobiliśmy, pewne aspekty tego wydarzenia, jak niechlubne w/o na sam koniec turnieju. Ty to Xen odbierasz personalnie jako atak i umniejszenie naszych osiągnięć, stąd ta spina. Finito - nie ma co się spinać, pamiętajcie, że ta scena podobno jest najlepsza? ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Gdy podczas jakiegoś (konkretnego/pojedyńczego) sukcesu wystąpi też jakieś negatywne wydarzenie, to raczej ludzie będą prędzej kojarzyć te negatywne wydarzenie niż pozytywny sukces.


Wiec nie napisalem ani o pozytywnym ani o negatywnym Smile

@nocomp - szybkiego w morde jakos wole z kim innym Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorki że się wtrącę bo sprawa mnie nie dotyczy, jednak wzmianka o STC nie była zbyt obiektywna, a uważam że cały news powinien taki być. Zawsze można było napisać o wielkim sukcesie, ćwierćfinale który wyszedł trochę niefajnie, co jednak sukcesu nie umniejsza. Nie było by tematu, nie było by spiny Smile
Peace!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Adaś
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 342

Skąd: Olsztyn/Warszawa

PostWysłany: 30 grudnia 2010, 2:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiedziałem ze jedno zapytanie narobi tyle problemu .. nie mialem nic zlego na mysli , sorry za problem który wyniknął..w resztę nie wnikam
_________________


mister kratka z browarkiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?