Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Występ naszych zawodników na MLC4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 28 grudnia 2010, 23:06    Temat postu: Występ naszych zawodników na MLC4 Odpowiedz z cytatem  

ModLap Championship 4, czyli czwarty już sezon turnieju organizowanego przez Francuzów, znany jest z tego, że odbywa się dość regularnie. Obecnie trwa trzecia runda, w której nie zabrakło graczy z Polski. Do wielkiego finału z drugiego miejsca zakwalifikował się reprezentant Polski i VooDoo Gaming – Damian „Shadow” Trela. [more]

Kolejnymi finalistami zostali: gracz HCL Gaming – Jeffrey (awans z 13 miejsca) oraz zawodnik MaDrivers – soso, który uplasował się na 28 pozycji. Natomiast o miejsce w Grand Final poprzez baraże musieli walczyć: Mac (HLC Gaming) , Fhran, Kusiu oraz Tom (wszyscy z MaDrivers). Niestety, w półfinałach widzieliśmy tylko Maca i Fhrana, którzy bez większych problemów zakwalifikowali się na finały MLC. Pozostała dwójka zawodników – Kusiu oraz Tom, nie stawiając się, odebrała sobie tym samym możliwość walki o zwycięstwo w turnieju.

Niedzielny finał był dość pechowy dla uczestników turnieju - po siedmiu kółkach pierwszej mapy serwer odmówił posłuszeństwa a finały przesunięto. Dzień później padły trzy propozycje rozegrania meczów: 26.12, 02.01 oraz 09.01. Odbyło się głosowanie, gracze wybrali termin najpóźniejszy z możliwych, czyli 9 styczeń. Miejmy nadzieje, że finał odbędzie się bez problemu a nasi kierowcy staną na pudle. Warto również wspomnieć o innym reprezentancie VooDoo Gaming, stysiu, który zakończył rundę na 83 pozycji.

Cieszy też fakt, iż czterech z ośmiu graczy biorących udział w turnieju to zawodnicy MD. Najlepszym przedstawicielem Polski w ModLap Championship jest soso z …? MaDriviers, plasuje się on na 26 pozycji z dorobkiem 164 pkt. Gratulacje chłopaki za chęci, można? Smile


Ostatnio zmieniony przez Boy dnia 29 grudnia 2010, 2:34, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
nugget
Team Poland


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 83
Skąd: Kartuzy

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry nius :wink:
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maticrx
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: Żywiec

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

:shock: od kiedy Mac w MD ^^ ??
chyba mały błąd Boy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pojawia się za dużo powtórzeń słowa ´gracze´. Zrób coś z tym. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fhrancuz
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 104
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ładnie boy. Podobnie to brzmi^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 29 grudnia 2010, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie wiem dopiero "wchodzę" na scene TM. Zdaje mi się, że tak mi powiedział Fhran, że Mac jest u Was, a tak btw. masz racje Fhran, bo po co zmieniać coś co jest dobre ;d

@TVN, nie masz się czego przyczepić ? Przecież nie nazwę Was wróżkami, ani kierowcami. Jak bym pisał reprezentanci, zawodnicy to też byś się przyczepił.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 29 grudnia 2010, 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry nius.
Lubię to! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fhrancuz
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 104
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Boy pewnie przez natłok informacji wprowadziłem Cię z błąd. Mac jest HCL;p

Co do sugestii Tvn'u. Chłop ma rację. Co poniektórych koją w oczy powtórzenia, już nie wspomnę o bykach ortograficznych, więc przykładowo na początku II akapitu mogłeś na lajcie pominąć "gracz". W dalszej relacji możesz wykorzystać podmiot domyślny, zbiorowy (ich, oni etc) albo użyć innego słówka. Wymiennie, wymiennie aby przyjemnie się to czytało i trzymało w kupie ;D

i chyba kierowcy nie brzmią obciachowo, wróżki już tak;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 1:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Napisane dobrze, ale można lepiej Smile gracze, zawodnicy, kierowcy, reprezentanci (jak najbardziej poprawne określenie w odniesieniu do artykułu)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 29 grudnia 2010, 2:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm daje sobie uciąć xxxxxxx, że to poprawiałem, to przed zaakceptowałem. Ale może przez pomyłkę, dąłem "brudnopis". Fhran yyy a są jakieś byki ortograficzne?

EDIT: No właśnie nie byłem pewien, czy można Was tak nazwać bo wiem, że nie lubicie się ze sceną Need For Speed. A przeważnie ich się tak nazywa. Chodzi mi o słowo "kierowca". A tak btw (nie chce nikogo urazić) ale nie pasuje mi słowo kierowca do gracza TrackManii ;P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Boy napisał:
No nie wiem dopiero "wchodzę" na scene TM. Zdaje mi się, że tak mi powiedział Fhran, że Mac jest u Was, a tak btw. masz racje Fhran, bo po co zmieniać coś co jest dobre ;d

@TVN, nie masz się czego przyczepić ? Przecież nie nazwę Was wróżkami, ani kierowcami. Jak bym pisał reprezentanci, zawodnicy to też byś się przyczepił.


Chcąc być tutaj newsmanem, musisz mieć na uwadze poprawność językową.
Jeśli chodzi o synonimy, Google nie boli. Wink
Tutaj masz jeden ze słowników wyrazów bliskoznacznych.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 grudnia 2010, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a tutaj obiecana lektura do polnocy Very Happy

http://so.pwn.pl/zasady.php

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?